Czy zrobiłbyś to za…


Skoczyłbyś ze spadochronem 200 zł?
Oczywiście, że tak!
Nie, za bardzo bym się bał!

Zjechałbyś na nartach z najbardziej stromego stoku za 100 zł?
Oczywiście, że tak!
Nie, to zbyt niebezpieczne!

Wyznałbyś komuś miłość za 500 zł?
Oczywiście, że tak!
Nie, wstydziłbym się!

Zrobiłbyś dramę, która wstrząsnęłaby całym światem za 600 zł?
Oczywiście, że tak!
Nie, bałbym się konsekwencji!

Napisałbyś książkę za 50 zł?
Oczywiście, że tak!
Nie, pewnie i tak nikt by jej nie czytał!

Włączyłbyś muzykę na pełną głośność o 3:00 w nocy za 300 zł?
Oczywiście, że tak!
Nie, ktoś mógłby to zgłosić na policję!

Uciekłbyś z domu za 1000 zł?
Oczywiście, że tak!
Nie, nie chcę sprawiać przykrości rodzinie!

Zerwałbyś przyjaźń z swoimi przyjaciółmi za 700 zł?
Oczywiście, że tak!
Nie, mógłbym już ich jej odzyskać!

Wyjechałbyś do Australii za 50 zł?
Oczywiście, że tak!
Nie, tam jest zbyt niebezpieczne!

Zaśpiewałbyś przed całą szkołą jakąś obciachową piosenkę za 200 zł?
Oczywiście, że tak!
Nie, nie będę robić z siebie błazna!

Zniszczyłbyś komputer swojej mamy za 400 zł?
Oczywiście, że tak!
Nie, bo musiałbym jej go odkupić!

Wybiłbyś szybę auta sąsiadowi za 800 zł?
Oczywiście, że tak!
Nie, musiałbym później zapłacić za szkody!

18 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 0

.Fire_Shadow.-the_Squirrel_.

.Fire_Shadow.-the_Squirrel_.

Super!

Odpowiedz
1
fp_piwo.giselle

fp_piwo.giselle

kto zaznaczył "tak" w pierwszym pytaniu☠️

Odpowiedz
2
.Fire_Shadow.-the_Squirrel_.

.Fire_Shadow.-the_Squirrel_.

@Kakicz Ja…

Odpowiedz
1
fp_piwo.giselle

fp_piwo.giselle

@.Fire_Shadow. a 200 zł to nie za mało, w porównaniu do wysiłku i stresu jaki towarzyszyłby przy takim skoku?

Odpowiedz
1
Su_nny.

Su_nny.

Czy tylko ja bym zaśpiewała tą obciachową piosenkę przed całą szkołą???

Odpowiedz
1
litruwa

litruwa

Ciekawe głosowanie

Odpowiedz
2
Ausia.

Ausia.

❤️❤️❤️

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej