Zgadnę, czy masz arachnofobię!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 162

Bap._.per

Bap._.per

Nie!
To prawda, ale szkoda, że w przedostatnim pytaniu nie było odpowiedzi np. 'Łapie go' xD
Nie wiem ale ja jak widzę jakiegoś pająka to chce go złapać, a jak mi się nie uda to patem czuję lekki niepokój. Dziwna jestem
Btw super quiz 🌸

Odpowiedz
1
KittyOne

KittyOne

Tak!

Szczerze mówiąc to nie wiem czy mam arachnofobię 🙄

Odpowiedz
1
TheNinja12PL

TheNinja12PL

Tak!
Z Twoich odpowiedzi wyraźnie wynika, że posiadasz arachnofobię! Pająki wprawiają Cię w spory stres. Panikujesz, gdy zobaczysz tego stawonoga, starasz się mieć z nim najmniej jak się tylko da do czynienia. Gdy tylko widzisz pająka, obezwładnia Cię strach i masz uczucie, jakby te stawonogi chodziły po Twoim ciele. Pocisz się, czasem miewasz też zawroty głowy. racja

Odpowiedz
Ari_Grande.tors

Ari_Grande.tors

Tak!
Z Twoich odpowiedzi wyraźnie wynika, że posiadasz arachnofobię! Pająki wprawiają Cię w spory stres. Panikujesz, gdy zobaczysz tego stawonoga, starasz się mieć z nim najmniej jak się tylko da do czynienia. Gdy tylko widzisz pająka, obezwładnia Cię strach i masz uczucie, jakby te stawonogi chodziły po Twoim ciele. Pocisz się, czasem miewasz też zawroty głowy. Mam rację? A może jest zupełnie inaczej? Koniecznie podziel się wynikiem w komentarzu!

To prawda

Odpowiedz
agent.kaczka

agent.kaczka

Nie!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że nie masz arachnofobii! Nie boisz się pająków lub nie w tak dużym stopniu. Dla większości ludzi widok pająka na czymś osobistym, jak np. koc czy pościel, jest odrażający, obrzydliwy, jednak nie znaczy to, że dana osoba ma arachnofobię. Nie masz objawów typu zawroty głowy, pocenie się, dreszcze itd., więc nie posiadasz arachnofobii!

Odpowiedz
BonusekUwU

BonusekUwU

Tak!
Z Twoich odpowiedzi wyraźnie wynika, że posiadasz arachnofobię! Pająki wprawiają Cię w spory stres. Panikujesz, gdy zobaczysz tego stawonoga, starasz się mieć z nim najmniej jak się tylko da do czynienia. Gdy tylko widzisz pająka, obezwładnia Cię strach i masz uczucie, jakby te stawonogi chodziły po Twoim ciele. Pocisz się, czasem miewasz też zawroty głowy.

Mam rację? A może jest zupełnie inaczej? Koniecznie podziel się wynikiem w komentarzu!
Ja się boje pająków ;-;

Odpowiedz
1

u...y

Tak!
Zdecydowanie, na widok jakiegokolwiek pająka mam drgawki. Nie ważne, czy jest on na zdjęciu, podłodze, suficie czy w terrarium. Od razu zaczynam się trząść, drgać i czuć jak w klatce z milionem takich osobników… tak samo mam z każdym innym robakiem, owadem. Podobną, lecz łagodniejszą reakcję mam np. na biedronki. Panikuję tylko, gdy latają blisko mnie, lub gdy sobie spokojnie siedzą na trawce obok mnie. Jak są na zdjęciu, gdzieś dalego to mam na to wyrąbane, że tak się wyrażę.

Odpowiedz
1
Dominheimo

Dominheimo

@u…y kup ptasznika j**** te lęki świat się robi coraz cieplejszy egzotyczne owady zlatują się do Polandi odbal kanał ptaszniki zająca na karm kątnika wyleczysz się

Odpowiedz
Seknami

Seknami

tak
blee, te zdjęcia pająków.
Jeśli zobaczę jakiegoś włochatego pająka to się drę, a jeśli zobaczę domowego to natychmiast wychodzę z pokoju i drę się, żeby go zabili. Przechodząc ten quiz mam takie urojenia ;-;.

Odpowiedz
2
Seknami

Seknami

@Nexie
nie szkodzi, rozumiem. I tak jestem bardziej trypofobiczką, jeśli chodzi o pająki to jakoś przetrwam ;D

Odpowiedz
1
Dominheimo

Dominheimo

@Seknami kup ptasznika

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)

Szyszka0926

Nie. Sam osobiście chciałbym mieć ptasznika

Odpowiedz
1
Dominheimo

Dominheimo

@Szyszka0926 i będziesz mieć ja dążyłem długo do celu i mam małą hodowle

Odpowiedz
Dominheimo

Dominheimo

@agent.kaczka powodzenia oby nas terrarystów było coraz więcej

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
xRaxenka

xRaxenka

Tak

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej