Czy uda Ci się zmienić przyszłość Helena Otisa?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 54

SandrusieQ_Otaku

SandrusieQ_Otaku

A mi się trafił frendzone, z takim przystojniakiem no rl ;-;

Odpowiedz
VikyPoland

VikyPoland

Postanowiłam zrobić jeszcze inne zakończenia jakich nie widziałam w komentarzach dla ciekawych a oto i one:

Mało brakowało
Wyszłaś z cukierni, trzymając paczkę ciastek. Na dworze powoli robiło się ciemno i chłodno. Zobaczyłaś postać idącą ulicą – miała na twarzy białą maskę i trzymała w ręce nóż. Miałaś jednak nieodparte wrażenie, że niebieska kurtka i ciemne włosy są łudząco podobne do…

– "Helen?" – zapytałaś szybko, a tajemnicza postać się zatrzymała.
Po chwili chłopak zdjął maskę i spojrzał na Ciebie.

– "[Twoje Imię], masz ciastka?" – zapytał nagle, a Ty nieśmiało skinęłaś głową. – "Super, chodźmy".

Helen odwrócił się na piecie, zmieniając kierunek marszu. Zobaczyłaś, jak wyrzuca nóż i białą maskę do kosza; postanowiłaś jednak nie pytać o to. W drodze do domu Otis wyznał, że to Tom podrzucił zegarek Judy do jego torby, a jego śmierć była całkowitym przypadkiem. W głębi duszy czułaś wielką ulgę – wierzyłaś Helenowi. Był dobrym chłopakiem.

"Jesteś taka jak one"
Wyszłaś z cukierni, trzymając paczkę ciastek. Na dworze powoli robiło się ciemno i chłodno. Właśnie miałaś kierować się do domu, jednak coś przykuło Twoją uwagę. Kilka policyjnych wozów oraz karetek mknęło przez drogę w kierunku Akademika, w którym mieszkały Twoje przyjaciółki. Z bijącym sercem postanowiłaś to sprawdzić… I bardzo żałowałaś.

Na miejscu było już kilku reporterów, a policja zabezpieczała teren. Niektórzy wynosili także ze środka ciała zawinięte w czarny pokrowiec.

– "[Twoje Imię]"? – usłyszałaś za sobą znajomy głos… Jednak natychmiast pożałowałaś tego, że się odwróciłaś. Poczułaś ciepło rozchodzące się po Twoim ciele i niesamowity ból w okolicach brzucha. Wtuliłaś twarz w znajomą, niebieską kurtkę, nie będąc w stanie wypowiedzieć słowa. – "Jesteś taka jak one… Nie ekscytuj się jutrem, bo jutra nie będzie".

Odpowiedz
4
VikyPoland

VikyPoland

Kochałaś Helena
Wyszłaś z cukierni, trzymając paczkę ciastek. Na dworze powoli robiło się ciemno i chłodno. Właśnie miałaś kierować się do domu, jednak coś przykuło Twoją uwagę. Kilka policyjnych wozów oraz karetek mknęło przez drogę w kierunku Akademika, w którym mieszkały Twoje przyjaciółki. Z bijącym sercem postanowiłaś to sprawdzić… I bardzo żałowałaś. Na miejscu było już kilku dziennikarzy oraz policja zabezpieczająca teren. Kilku mężczyzn wynosiło z budynku ciała zawinięte w czarny worek.

– "[Twoje Imię]?"

Odwróciłaś się, widząc Helena na skraju lasu. Spojrzałaś na jego zakrwawioną kurtkę i nóż w dłoni.

– "Helen, ja…" – zaczęłaś, jednak chłopak nie dał Ci dokończyć.

– "Ciii…" – złapał Cię za podbródek, delikatnie muskając Twoje usta swoimi. – "Obiecuję, że nie będziesz cierpieć".

Potem tylko poczułaś ciepło rozchodzące się po Twoim ciele i ręce Helena, który nie pozwolił, żebyś upadła na ziemię. Ostatnim widokiem zapisanym w Twojej pamięci była przesiąknięta krwią bluzka i biała maska z uśmiechem.

Ja nie "kochałam Helena" ja go w taki sposób mogę kochać nawet po śmierci z jego rąk. Helen to dla mnie zaszczyt… To dla mnie coś niezapomnianego Bloody Painter =) xD

Odpowiedz
2
Sarafina

Sarafina

Wyjdziecie z tego razem

Odpowiedz
1
Wolf...

Wolf...

Wyjdziecie z tego razem
pienkny quiz UwU

Odpowiedz
zosiap.official

zosiap.official

Kochałaś Helena

Wyszłaś z cukierni, trzymając paczkę ciastek. Na dworze powoli robiło się ciemno i chłodno. Właśnie miałaś kierować się do domu, jednak coś przykuło Twoją uwagę. Kilka policyjnych wozów oraz karetek mknęło przez drogę w kierunku Akademika, w którym mieszkały Twoje przyjaciółki. Z bijącym sercem postanowiłaś to sprawdzić… I bardzo żałowałaś. Na miejscu było już kilku dziennikarzy oraz policja zabezpieczająca teren. Kilku mężczyzn wynosiło z budynku ciała zawinięte w czarny worek. – "[Twoje Imię]?" Odwróciłaś się, widząc Helena na skraju lasu. Spojrzałaś na jego zakrwawioną kurtkę i nóż w dłoni. – "Helen, ja…" – zaczęłaś, jednak chłopak nie dał Ci dokończyć. – "Ciii…" – złapał Cię za podbródek, delikatnie muskając Twoje usta swoimi. – "Obiecuję, że nie będziesz cierpieć". Potem tylko poczułaś ciepło rozchodzące się po Twoim ciele i ręce Helena, który nie pozwolił, żebyś upadła na ziemię. Ostatnim widokiem zapisanym w Twojej pamięci była przesiąknięta krwią bluzka i biała maska z uśmiechem. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
3
_Olaczyk_

_Olaczyk_

@zosiap.official ulala (¬‿¬)

Odpowiedz
De_Aj17

De_Aj17

Tylko Ty potrafiłaś go docenić
Wyszłaś z cukierni, trzymając paczkę ciastek. Na dworze powoli robiło się ciemno i chłodno. Potarłaś z zimna swoje ramiona, a następnie szybkim krokiem ruszyłaś w kierunku domu Helena.

– „Już jesteś…” – stwierdził z uśmiechem Otis, gdy weszłaś do jego pokoju.

Spojrzałaś na niego ze zdziwieniem, odkładając na stolik zakupione ciastka. Jego humor zmienił się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Ciemnowłosy wstał z łóżka i przyciągnął Cię do swojej klatki piersiowej.

– „Tylko ty mnie rozumiesz, [Twoje Imię]… Kocham cię”.

Uśmiechnęłaś się, gdy chłopak złożył delikatny pocałunek na Twoim czole. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Brakuje mi odpowiedzi z wpierodlem, duuuużo w*******u B)

Odpowiedz
2
--_UwU_--

--_UwU_--

Wyjdziecie z tego razem
Wyszłaś z cukierni, trzymając paczkę ciastek. Na dworze powoli robiło się ciemno i chłodno. Spojrzałaś w górę widząc piękne różowo-pomarańczowe kolory i pojawiające się pierwsze gwiazdy.

– „Pięknie, co?” – zdziwiona odwróciłaś się, widząc Helena. Zanim zdążyłaś cokolwiek powiedzieć, chłopak Ci przerwał. – „Chciałem ci tylko powiedzieć, że miałaś rację… My, artyści, musimy się wspierać… Jesteś najlepszą przyjaciółką, [Twoje Imię]”.

Uśmiechnęłaś się szeroko, na co Otis uderzył Cię w ramię po przyjacielsku. Wiedziałaś, że nieważne jak będzie ciężko, zawsze pomożesz chłopakowi.

Teraz aż mi przykro że to nie stanie się naprawdę…
I jak już to raczej nie byłabym jego przyjaciółką jestem zbyt narwana i wybuchowa po bliższym poznaniu XD

Odpowiedz
3
_CharaFrisk_

_CharaFrisk_

żal mi Helenki, musi cierpieć ze mną u boku jako przyjaciółką qvp

Odpowiedz
4
_Olaczyk_

_Olaczyk_

Odpowiedz
1
Your.Loyal._.Yuri

Your.Loyal._.Yuri

…to…jest…najlepsze…. opowiadanie….W MOIM GŁUPIM ŻYCIU!!!!

Odpowiedz
4
Your.Loyal._.Yuri

Your.Loyal._.Yuri

@kaisytam nie mam go TwT

Odpowiedz

k...m

@Rei_Rei_chan-nel to se załóż konto polecam dziwne historie kaczyński/10

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej