Czy uda Ci się zmienić przyszłość Helena Otisa?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 31

Amenozume

Amenozume

Świetny quiz, aż mi się moje pierwsze wypociny przypomniały, też z Helenem, ale to była tragedia xd. To jest świetne <3

Odpowiedz
1
wera.wercia

wera.wercia

Tylko Ty potrafiłaś go docenić
Mega quiz

Odpowiedz
1
FireMont

FireMont

Kochałaś Helena
Wyszłaś z cukierni, trzymając paczkę ciastek. Na dworze powoli robiło się ciemno i chłodno. Właśnie miałaś kierować się do domu, jednak coś przykuło Twoją uwagę. Kilka policyjnych wozów oraz karetek mknęło przez drogę w kierunku Akademika, w którym mieszkały Twoje przyjaciółki. Z bijącym sercem postanowiłaś to sprawdzić… I bardzo żałowałaś. Na miejscu było już kilku dziennikarzy oraz policja zabezpieczająca teren. Kilku mężczyzn wynosiło z budynku ciała zawinięte w czarny worek.

– „[Twoje Imię]?”

Odwróciłaś się, widząc Helena na skraju lasu. Spojrzałaś na jego zakrwawioną kurtkę i nóż w dłoni.

– „Helen, ja…” – zaczęłaś, jednak chłopak nie dał Ci dokończyć.

– „Ciii…” – złapał Cię za podbródek, delikatnie muskając Twoje usta swoimi. – „Obiecuję, że nie będziesz cierpieć”.

Potem tylko poczułaś ciepło rozchodzące się po Twoim ciele i ręce Helena, który nie pozwolił, żebyś upadła na ziemię. Ostatnim widokiem zapisanym w Twojej pamięci była przesiąknięta krwią bluzka i biała maska z uśmiechem. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
_Pika_

_Pika_

Kochałaś Helena…
Super świetny Quiz! ale szkoda że na końcu mnie zabił :^

Odpowiedz
3
Canibal535

Canibal535

Tylko Ty potrafiłaś go docenić

Wyszłaś z cukierni, trzymając paczkę ciastek. Na dworze powoli robiło się ciemno i chłodno. Potarłaś z zimna swoje ramiona, a następnie szybkim krokiem ruszyłaś w kierunku domu Helena. – „Już jesteś…” – stwierdził z uśmiechem Otis, gdy weszłaś do jego pokoju. Spojrzałaś na niego ze zdziwieniem, odkładając na stolik zakupione ciastka. Jego humor zmienił się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Ciemnowłosy wstał z łóżka i przyciągnął Cię do swojej klatki piersiowej. – „Tylko ty mnie rozumiesz, [Twoje Imię]… Kocham cię”. Uśmiechnęłaś się, gdy chłopak złożył delikatny pocałunek na Twoim czole. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
Bonusekk

Bonusekk

Wyjdziecie z tego razem
Wyszłaś z cukierni, trzymając paczkę ciastek. Na dworze powoli robiło się ciemno i chłodno. Spojrzałaś w górę widząc piękne różowo-pomarańczowe kolory i pojawiające się pierwsze gwiazdy.

– „Pięknie, co?” – zdziwiona odwróciłaś się, widząc Helena. Zanim zdążyłaś cokolwiek powiedzieć, chłopak Ci przerwał. – „Chciałem ci tylko powiedzieć, że miałaś rację… My, artyści, musimy się wspierać… Jesteś najlepszą przyjaciółką, [Twoje Imię]”.

Uśmiechnęłaś się szeroko, na co Otis uderzył Cię w ramię po przyjacielsku. Wiedziałaś, że nieważne jak będzie ciężko, zawsze pomożesz chłopakowi. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Jej happy ending :D

Odpowiedz
2
koniOlka

koniOlka

Tylko ty potrafilas go docenic
Nie wiem z jakiego to anime czy tam mangi bo nie ogladam anime ale fajny quiz :3

Odpowiedz
3
Doktor_Pantologia

Doktor_Pantologia

•  AUTOR

@koniOlka To nie anime czy manga, tylko Creepypasta – czyli takie mordercze historyjki, które mają na celu wywołać strach u czytelnika. Jak masz czas to naprawdę polecam, bo da się wciągnąć :D (np. Pasta o „Kagekao” jest moim zdaniem bardzo dobra)

Odpowiedz
1
CreepyFankaFNAF

CreepyFankaFNAF

Tylko Ty potrafiłaś go docenić
Wyszłaś z cukierni, trzymając paczkę ciastek. Na dworze powoli robiło się ciemno i chłodno. Potarłaś z zimna swoje ramiona, a następnie szybkim krokiem ruszyłaś w kierunku domu Helena.

– „Już jesteś…” – stwierdził z uśmiechem Otis, gdy weszłaś do jego pokoju.

Spojrzałaś na niego ze zdziwieniem, odkładając na stolik zakupione ciastka. Jego humor zmienił się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Ciemnowłosy wstał z łóżka i przyciągnął Cię do swojej klatki piersiowej.

– „Tylko ty mnie rozumiesz, [Twoje Imię]… Kocham cię”.

Uśmiechnęłaś się, gdy chłopak złożył delikatny pocałunek na Twoim czole. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
MintFlaw

MintFlaw

Wyjdziecie z tego razem… HELL YEAH

Odpowiedz
2
Niiu_chan

Niiu_chan

Wyjdziecie z tego razem

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej