Czy uda Ci się przedłużyć wakacje?

109 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 58

Kacper2002

Szkolny woźny
Może wyglądać niepozornie, ale w razie niebezpieczeństwa będzie w stanie obronić Cię swym mopem! Zrobi wszystko, by tylko odwlec w czasie obowiązek sprzątania podłóg po setkach uczniowskich butów.

TSNW
Ty i Twój pomocnik zaszliście za skórę TSNW, czyli Tajnego Stowarzyszenia Niszczycieli Wakacji. Lepiej miejcie się na baczności, bo wszczęli już śledztwo w sprawie waszego planu.

Wywar z sierpniowego księżyca
By uniknąć szybkiego powrotu do szkoły zdecydowaliście się przyrządzić i wypić wywar z sierpniowego księżyca. Efektem miała być przemiana w strażnika księżyca, a jak wiadomo tacy nie muszą chodzić do szkoły.

Tak!
Udało się Wam przechytrzyć przeznaczenie i przedłużyć czas trwania wakacji! Wasz przeciwnik nie był w stanie Was powstrzymać, kiedy wprowadzaliście w życie swój misterny plan. Możecie być z siebie dumni i w spokoju cieszyć się ostatnimi tygodniami wakacji!

Odpowiedz
Yuisaki

Yuisaki

cała klasa
piekarz
wyjazd do horwartu
tak

Odpowiedz
Yuisaki

Yuisaki

@Yuisaki Hogwartu*

Odpowiedz

_random_

Moje odpowiedzi:
Cała Twoja klasa
W Twojej klasie każdy chciałby jeszcze mieć trochę wakacji, dlatego wszyscy zadeklarowali chęć pomocy. Z taką ekipą to zadanie nie może być aż tak trudne!

Tajemnicza staruszka
Wiecznie obserwująca okolicę starsza pani wcale nie cieszy się na myśl o dłuższych wakacjach. Wędrówki uczniów do szkoły są dla niej ciekawsze niż filmy przyrodnicze z zebrami. Tajemnicza staruszka już nie może się doczekać września i zrobi wszystko, by pokrzyżować Wasze plany.

Sierpniowy taniec
By zatrzymać upływ czasu postanowiliście odtańczyć sierpniowy taniec. Nie zapomnijcie o odpowiedniej scenerii, licznych podskokach i wymachiwaniu rękoma!

Tak!
Udało się Wam przechytrzyć przeznaczenie i przedłużyć czas trwania wakacji! Wasz przeciwnik nie był w stanie Was powstrzymać, kiedy wprowadzaliście w życie swój misterny plan. Możecie być z siebie dumni i w spokoju cieszyć się ostatnimi tygodniami wakacji! Podobał Ci się quiz? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
1
NoLife28

NoLife28

Wróg
Rodzice
Wyjazd do Hogwartu
Tak

Odpowiedz
1
...Evie...

...Evie...

Mega quiz leci do ulu i serduszko oczywiście też😄

Odpowiedz
1
Zwiedzamswiat

Zwiedzamswiat

•  AUTOR

@Evie_2009 Dziękuję 😁

Odpowiedz
1
Wika_farm

Wika_farm

Mega!

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

1. Szkolny woźny
2. Twoi rodzice
3. Zmieniacz czasu
4. Nie…

Odpowiedz
1
Otylia_a

Otylia_a

Tak! A tak w ogóle to jestem 100 sercem 🤍

Odpowiedz
1
_Swallow_

_Swallow_

1. Burmistrz
2. Szkolny prymus
3. Łapacz letnich dni
4. Tak!

Odpowiedz
1
Ruda654

Ruda654

1. Woźny
2. Dyrektor szkoły
3. Wezwanie kosmitów
4. Tak!!!

<3

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej