Czy uda Ci się przedłużyć wakacje?

116 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 62

2011okiD

2011okiD

Przyjaciel
Szkolna Paczka
Sierpniowy taniec.
Tak.
Fajowy quiz!

Odpowiedz
Mleko_Panda

Mleko_Panda

Pomocni to moja cała klasa. XD no wątpie

Odpowiedz
Alausa

Alausa

Lodziarz jest moim pomocnikiem :DD

Odpowiedz
Minze

Minze

I taka ja co ciągle wchodziła i wychodziła bo dostawała woźnego

Odpowiedz

Kacper2002

Szkolny woźny
Może wyglądać niepozornie, ale w razie niebezpieczeństwa będzie w stanie obronić Cię swym mopem! Zrobi wszystko, by tylko odwlec w czasie obowiązek sprzątania podłóg po setkach uczniowskich butów.

TSNW
Ty i Twój pomocnik zaszliście za skórę TSNW, czyli Tajnego Stowarzyszenia Niszczycieli Wakacji. Lepiej miejcie się na baczności, bo wszczęli już śledztwo w sprawie waszego planu.

Wywar z sierpniowego księżyca
By uniknąć szybkiego powrotu do szkoły zdecydowaliście się przyrządzić i wypić wywar z sierpniowego księżyca. Efektem miała być przemiana w strażnika księżyca, a jak wiadomo tacy nie muszą chodzić do szkoły.

Tak!
Udało się Wam przechytrzyć przeznaczenie i przedłużyć czas trwania wakacji! Wasz przeciwnik nie był w stanie Was powstrzymać, kiedy wprowadzaliście w życie swój misterny plan. Możecie być z siebie dumni i w spokoju cieszyć się ostatnimi tygodniami wakacji!

Odpowiedz
Yuisaki

Yuisaki

cała klasa
piekarz
wyjazd do horwartu
tak

Odpowiedz
Yuisaki

Yuisaki

@Yuisaki Hogwartu*

Odpowiedz

_random_

Moje odpowiedzi:
Cała Twoja klasa
W Twojej klasie każdy chciałby jeszcze mieć trochę wakacji, dlatego wszyscy zadeklarowali chęć pomocy. Z taką ekipą to zadanie nie może być aż tak trudne!

Tajemnicza staruszka
Wiecznie obserwująca okolicę starsza pani wcale nie cieszy się na myśl o dłuższych wakacjach. Wędrówki uczniów do szkoły są dla niej ciekawsze niż filmy przyrodnicze z zebrami. Tajemnicza staruszka już nie może się doczekać września i zrobi wszystko, by pokrzyżować Wasze plany.

Sierpniowy taniec
By zatrzymać upływ czasu postanowiliście odtańczyć sierpniowy taniec. Nie zapomnijcie o odpowiedniej scenerii, licznych podskokach i wymachiwaniu rękoma!

Tak!
Udało się Wam przechytrzyć przeznaczenie i przedłużyć czas trwania wakacji! Wasz przeciwnik nie był w stanie Was powstrzymać, kiedy wprowadzaliście w życie swój misterny plan. Możecie być z siebie dumni i w spokoju cieszyć się ostatnimi tygodniami wakacji! Podobał Ci się quiz? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
1
NoLife28

NoLife28

Wróg
Rodzice
Wyjazd do Hogwartu
Tak

Odpowiedz
1
see_the_colours

see_the_colours

Mega quiz leci do ulu i serduszko oczywiście też😄

Odpowiedz
1
Zwiedzamswiat

Zwiedzamswiat

•  AUTOR

@Evie_2009 Dziękuję 😁

Odpowiedz
1
Wika_farm

Wika_farm

Mega!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej