Czy trafisz do Arkham?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 31

GangsterNr1

GangsterNr1

Tak, ale uciekniesz

Odpowiedz

kiurulkia

Tak, ale uciekniesz

Odpowiedz
Ronn.iii

Ronn.iii

Tak, ale uciekniesz
Azyl Arkham mieści się w mieście Gotham City, ale sam o tym dobrze wiesz. Jesteś na tyle sprytny i przebiegły, że udało Ci się zwiać z oddziału zamkniętego. Z pomocą Jokera i Poison Ivy nie był to dla Ciebie żaden problem. Uważaj tylko, żeby gliny Cię nie dorwały! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

kiurulkia

Tak
Niedawno zostałeś złapany na gorącym uczynku. Policja odetchnęła z ulgą, kiedy w końcu wpakowali Cię do szpitala psychiatrycznego – Arkham. Jednak obydwoje wiemy, że prędko stamtąd uciekniesz z ogromną chęcią zemsty na glinach. Jejjj

Odpowiedz
1
xdpanna

xdpanna

Tak
Niedawno zostałeś złapany na gorącym uczynku. Policja odetchnęła z ulgą, kiedy w końcu wpakowali Cię do szpitala psychiatrycznego – Arkham. Jednak obydwoje wiemy, że prędko stamtąd uciekniesz z ogromną chęcią zemsty na glinach. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Unknown-chan

Unknown-chan

Yay!
Nawiałam!

Odpowiedz
wikaax7

wikaax7

Tak, ale uciekniesz
Azyl Arkham mieści się w mieście Gotham City, ale sam o tym dobrze wiesz. Jesteś na tyle sprytny i przebiegły, że udało Ci się zwiać z oddziału zamkniętego. Z pomocą Jokera i Poison Ivy nie był to dla Ciebie żaden problem.
Uważaj tylko, żeby gliny Cię nie dorwały! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
SamathaJohnson

SamathaJohnson

Nie
Azyl Arkham mieści się w mieście Gotham City. Szpital ten jest miejscem, w którym osadzani są najniebezpieczniejsi złoczyńcy i psychopaci. Możesz być spokojny, nie zapowiada się na to, żebyś tam wylądował. Jesteś miły i przestrzegasz zasad. Może nawet dbasz, żeby inni je przestrzegali? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Auriel

Auriel

Nie 😅

Odpowiedz
Black_Devil

Black_Devil

Tak
Niedawno zostałeś złapany na gorącym uczynku. Policja odetchnęła z ulgą, kiedy w końcu wpakowali Cię do szpitala psychiatrycznego – Arkham. Jednak obydwoje wiemy, że prędko stamtąd uciekniesz z ogromną chęcią zemsty na glinach. Podziel się wynikiem w komentarzu
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej