Czy ta postać z ,,Harry’ego Pottera” mogłaby znaleźć się na banknocie? – Głosowanie!

Czy podobizna Harry'ego Pottera mogłaby znaleźć się na banknocie?
Tak, w końcu jest bohaterem! – Harry Potter przysłużył się czarodziejskiemu społeczeństwu, wygrywając walkę z okrutnym Lordem Voldemortem. Myślę, że to wystarczający powód, by umieścić jego twarz na banknocie!
Nie, jaki z niego bohater? – pokonał Lorda Voldemorta, to prawda, jednak co z tego? Przecież w szkole pakował się w kłopoty, a w czasie pojedynku zamek uległ wielu szkodom. To chyba nie jest postawa bohatera, który ma być przykładem?

Czy podobizna Hermiony Granger mogłaby znaleźć się na banknocie?
Tak, ona również przysłużyła się magicznemu światu! – Hermiona Granger to jedna z mądrzejszych czarownic, bardzo pomogła Harry'emu w czasie szukania horkruksów. Bez niej Golden Trio nie przetrwałoby tych wszystkich przygód!
Nie, za ciągłe siedzenie w książkach nie ląduje się na banknocie – mądrość Hermiony wynikała z oczytania i chęci do nauki. Mógł to osiągnąć każdy czarodziej. Więc czemu tak ją wyróżniać? To nie w porządku.

Czy podobizna Rona Weasley mogłaby znaleźć się na banknocie?
Tak, zasłużył na to! ‐ Ron miał swój udział w wyprawie mającej na celu niszczenie horkruksów. Przede wszystkim, sam zniszczył kilka. Dzięki temu, również przyczynił się do ostatecznego pokonania Voldemorta!
Nie, czemu ten miłośnik kurczaków miałby znaleźć się na banknocie? – Ron niezbyt pomógł światu magii, przypuszczam, że i tak poradziliby sobie bez niego. Dlatego też nie wiem, dlaczego wyróżniać go w taki sposób.

Czy podobizna Luny Lovegood mogłaby znaleźć się na banknocie?
Tak, Luna jest niesamowita! – ta Krukonka byłaby idealnym przykładem, w końcu nie dość, że ostatecznie to ona doprowadziła do tego, że Harry odnalazł diadem, to jeszcze sama jej osoba jest godna naśladowania. Właśnie z tego powodu, jako przykład dla innych, powinna znaleźć się na banknocie.
Nie – to oczywiste, że na podobizny na pieniądzach posiadają ludzie, którzy zasłużyli na to. A jak ona zasłużyła? Jest po prostu dość dziwną osobą i to tyle, jeśli chodzi o jej wyjątkowość.
Reklama

Czy podobizna Neville'a Longbottoma mogłaby znaleźć się na banknocie?
Tak, Neville wielokrotnie udowodnił, że na to zasługuje! – kiedy Longbottom dorósł, stał się odważny, przez co przysłużył się nawet w czasie II bitwy o Hogwart. Uważam, że to byłoby wspaniałe uhonorowanie jego czynów.
Nie, ponieważ to tchórz – Neville stał się odważny dopiero pod koniec opowieści, natomiast przez pierwsze lata w Hogwarcie bał się wszystkiego, a zwłaszcza swojej babci. Czy to jest postawa osoby, której podobizna ma widnieć na banknotach?

Czy podobizna Albusa Dumbledore'a mogłaby znaleźć się na banknocie?
Tak, postać Albusa Dumbledore'a jest bardzo ważna dla czarodziejskiego świata! – Albus był potężniejszy od samego Voldemorta, był dobrym dyrektorem i wspaniałym przykładem dla swoich uczniów. Zawsze opanowany i spokojny, bo chyba taki powinien być jako wzór do naśladowania, mający znaleźć się na banknocie.
Nie, ten podstarzały czarodziej zdecydowanie na to nie zasługuje – okłamywał Harry'ego zamiast powiedzieć mu już na początku prawdę, przez co naraził na niebezpieczeństwo nie tylko jego, ale też cały magiczny świat. Więc czemu go wynagradzać?
Reklama

Czy podobizna Gilderoy'a Lockharta mogłaby znaleźć się na banknocie?
Tak, on naprawdę sporo osiągnął! – Gilderoy zbudował swoją osobowość na kłamstwach, a jednak społeczeństwo wciąż go podziwia. Uważam, że wiele jego fanek ucieszyłoby się, widząc go na pieniądzach.
Nie, jego osiągnięcia są wymyślone! – to zwykły oszust, który nie potrafi nawet rzucić jednego zaklęcia. Byłoby dla wszystkich znacznie lepiej, gdyby świat o nim zapomniał, tak jak Lockhart o wszystkim innym pod wpływem ,,Obliviate".

Czy podobizna Dolores Umbridge mogłaby znaleźć się na banknocie?
Tak, wtedy istnieje większe prawdopodobieństwo, że ludzie zaczną płacić kartą! – kto chciałby mieć taką Dolores Umbridge w portfelu? Umieszczając różową ropuchę na banknotach, ludzie przerzucą się na płatność kartą, co będzie pożytkiem dla wszystkich.
Nie, to już za wiele – Umbridge jest ostatnią osobą, która powinna znaleźć się na pieniądzach. Chyba, że ministerstwo magii chce, by ludzie dosłownie wyrzucali te szpetne banknoty w błoto...

Reklama
334 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 58

guineapig380

guineapig380

Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega quiz!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Odpowiedz
1

.....

Super quiz ❤️

Odpowiedz

_..._

Według mnie wszyscy oprócz landryny. Super quiz! ✨🤩🦉

Odpowiedz
1
Mugolaczka

Mugolaczka

•  AUTOR

@Deku_Boy Dziękuję 😊

Odpowiedz
1
zielonamgla

zielonamgla

wszyscy na tak oprócz różowej ropuchy i Lockharta
bardzo fajne głosowanie!

Odpowiedz
1
MiniGinny

MiniGinny

Powiedz 12 razy (śpiewam). Skopiuj to do 5 komentarzy. Wejdz na swój profil. Zdziwiony?

Odpowiedz
Bialy.Lis

Bialy.Lis

Super quiz 💜💜💜💜

Odpowiedz
1
Mugolaczka

Mugolaczka

•  AUTOR

@Bialy_Lis_ Bardzo dziękuję! ❤😊

Odpowiedz
.Histeryczka.

.Histeryczka.

Świetny pomysł z Umbridge – W tych czasach rząd z całą pewnością by zmienił – Bo bezpieczniej płacić kartą!

Odpowiedz
2
-.Flowery.-

-.Flowery.-

Super quiz

Odpowiedz
1
Londoner

Londoner

Czemu tak dużo osób najbardziej nie docenia rona z golden trio? On też jest super!

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej