Czy przeżyjesz starcie z mordercą?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 24

ZAOKA

ZAOKA

Przeżyjesz, ale niestety nie obejdzie się bez szkód. To nie będzie dla Ciebie wielkim problemem, bo jesteś dość wytrzymały fizycznie. Gorzej z psychiką. Nie należysz do osób silnych psychicznie. W obliczu zagrożenia spanikowałeś. Twoja wrażliwość nakazywała Ci płakać i błagać o litość. Niestety mordercy się to nie spodobało i postanowił się nad Tobą trochę poznęcać. Życie jest jednak dla Ciebie tak ważne, że w najmniej oczekiwanym przez zabójcę momencie, atakujesz go, a zaraz po tym wzywasz policję. Służby zjawiają się po kilku minutach, a Ciebie czeka długi pobyt w szpitalu i na komendzie. Nie martw się, ważne, że żyjesz! Zadowolony z wyniku? Podziel się nim w komentarzu!

Odpowiedz
_sweet_candy_

_sweet_candy_

Spotkanie z mordercą zakończy się dla Ciebie niestety tragicznie. Jesteś osobą ufną i to może Cię zgubić. Mordercy łatwo będzie Tobą manipulować. Jesteś dość słaby psychicznie oraz fizycznie. Chorujesz na depresję, co jeszcze bardziej ułatwia mordercy zadanie, ponieważ szybko się poddałeś. Zabójca uciekł, a Twoje ciało odnaleziono kilka godzin później.

Odpowiedz
Alice34

Alice34

Przeżyjesz,ale ciężko poraniony.
Byle rany to dla mnie nic

Odpowiedz
1
koniara512

koniara512

Przeżyjesz, a w dodatku nawet nie ucierpisz!Ufff…😀😀😀

Odpowiedz
1

Maksymilian29

Cudem ujdziesz z życiem! Jesteś typem marzyciela. Dość łatwo Cię wystraszyć i często działasz spontanicznie. Zaatakowany przez mordercę nie dasz rady działać logicznie. Źle znosisz ból fizyczny i nie lubisz widoku krwi, co jeszcze bardziej utrudni Ci jakiekolwiek działania. Na szczęście ktoś usłyszał Twoje krzyki i wezwał pomoc. Morderca uciekł, zostawiając Cię ledwo żywego. Na szczęście dzięki szybkiej interwencji lekarzy udaje się Cię uratować.

Na duzo pytan odpowiedzialem inaczej niz jak jest w tym opisie ale ok…
Mam nadzieje ze jak ktos mnie napadnie to zaje mnie jak psa bym nie musial samemu.

Odpowiedz
marceska2706

marceska2706

Przeżyjesz, ale zostaniesz mocno zraniony.

lel.

Odpowiedz
Bachantka

Bachantka

Cudem ujdziesz z życiem!

Odpowiedz
1
side2side

side2side

Przeżyjesz a w dodatku nie ucierpisz!
Jej❤️❄️

Odpowiedz
1
Igoska

Igoska

Przeżyjesz, a w dodatku nawet nie ucierpisz!

Wyjdziesz z tego bez szwanku! Jesteś silny psychicznie i fizycznie. Twój spryt pozwoli Ci przechytrzyć mordercę, a dzięki opanowaniu zyskasz trochę na czasie. Ukradkiem wezwiesz odpowiednie służby, które już po kilkunastu minutach będą na miejscu. Zabójca zostanie złapany, a Ty dumnie będziesz mógł kontynuować swoją udaną egzystencję na tym świecie!

Odpowiedz
Igoska

Igoska

Super quiz :P

Odpowiedz
TheLittleNothing

TheLittleNothing

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej