Czy powinieneś być singlem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 34

Karola3

Karola3

Nie

Odpowiedz

azajac

Nie powinieneś być singlem! Lubisz towarzystwo drugiej osoby i szukasz emocjonalnego połączenia. Więcej w życiu osiągniesz, jeśli będziesz mieć wspierającego partnera. Trochę się z tym zgadzam :)

Odpowiedz
Knopersik2005

Knopersik2005

Tak, zgadza się, jestem singlem i dobrze mi z tym

Odpowiedz
This_Big_Potter_Head

This_Big_Potter_Head

Nie! Powiedzcie to mojemu byłemu -,-

Odpowiedz

Lorenzo.

Tak
Powinieneś być singlem! Jesteś w stanie dużo więcej osiągnąć, jeżeli nie będziesz uzależniony od uczuć innej osoby. Potrafisz być samodzielny i szczęśliwy bez drugiej połówki.

I super xd

Odpowiedz
damadrama

damadrama

Tak 😰

Odpowiedz
FankaKuffaMac

FankaKuffaMac

Nie
Nie powinieneś być singlem! Lubisz towarzystwo drugiej osoby i szukasz emocjonalnego połączenia. Więcej w życiu osiągniesz, jeśli będziesz mieć wspierającego partnera.

Jej <3
Może mam szansę z moim crushem qwp

Odpowiedz
1
Krzeslawa

Krzeslawa

Powinieneś być singlem! Jesteś w stanie dużo więcej osiągnąć, jeżeli nie będziesz uzależniony od uczuć innej osoby. Potrafisz być samodzielny i szczęśliwy bez drugiej połówki. Podziel się wynikiem w komentarzu! ta sie chyba zgadza XD😁

Odpowiedz
merryhrysamst

merryhrysamst

Powinieneś być singlem! Jesteś w stanie dużo więcej osiągnąć, jeżeli nie będziesz uzależniony od uczuć innej osoby. Potrafisz być samodzielny i szczęśliwy bez drugiej połówki. Podziel się wynikiem w komentarzu! no okey

Odpowiedz
1
.Akira.

.Akira.

Tak
Powinieneś być singlem! Jesteś w stanie dużo więcej osiągnąć, jeżeli nie będziesz uzależniony od uczuć innej osoby. Potrafisz być samodzielny i szczęśliwy bez drugiej połówki. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Też tak uważam, super quiz ♥

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej