Czy nadajesz się na korepetytora?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 22

Miriandia

Miriandia

Tak!
Po twoich odpowiedziach mogę śmiało stwierdzić, że nadajesz się na korepetytora! Dużo się uczysz i masz w sobie dużo wiedzy co nie każdy posiada, możesz być z siebie dumny. Gratuluję!

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Niestety nie…

Niestety, po twoich odpowiedziach wywnioskowałam, że zupełnie nie nadajesz się na korepetytora, nie masz w sobie żadnej motywacji do nauki i zupełnie ją olewasz!

Racja xd

Odpowiedz
1
.Dolphinka.

.Dolphinka.

•  AUTOR
Odpowiedz
be._.happy

be._.happy

Sorki za to 😔

Proszę , uważnie przeczytaj ten list to nie są żarty ! Ten list przeszedł już Polskę ,aż 200 razy . Ludzie którzy nie przeczytali listu a dostali lub przerwali spotkało wielkie nie szczęście . Chcesz dowodu ? Maria Maibal nie przeczytała listu została pozbawiona życia chociaż była niewinna. Janek Sztoch przerwał czytanie listu w ciągu czterech dni zmarł na dotąd niewyjaśnioną chorobę ! Starczy dowodów -teraz wczytaj się w list- . Dawno temu żyła rodzina mająca kupę kasy ! Pewnego dnia ojciec dostał wiadomość o nowej pracy w Malborku.Pomyślnie wyprowadzili się z Polski do obcego miasta.Po wynajęciu mieszkania matka coś podejrzewała ,ponieważ dostali dom za free.A właściciel zmarł na zawał serca chociaż na nic nie był chory sąsiedzi mówili ,że ten dom straszy ! Na noc rodzice ucałowali dzieci na dobranoc.Matka wstała rano powitać dzieci w nowym domu . Odkryła pościel ,a w niej same prochy i list ,,Ha ha ha … Było tu nie mieszkać zły pech ,Duch” mamo ratuj ! ” .Już 20 lat dzieci nadal są szukane przez najlepszych detektywów.Rodzice po tej sytuacji wyprowadzili się do Polski zmarli na sen ,w którym śniły im się ich dzieci i duch zarzynające ich małe główki.

Masz 24godz na rozesłanie twego do 5 osób inaczej pech przejdzie na ciebie kto wie może to też będzie twoja historia (ale żebyś nie miał/miała pecha roześlij to do tych osób błagam

Odpowiedz
1
.Dolphinka.

.Dolphinka.

•  AUTOR

@_Julcia_PL dlaczego udostępniasz to pod moim quizem? Przecież nikt nagle nie wyskoczy ci z telefonu i cię nie zamorduję, ludzie błagam was. Nie wierzcie w to ponieważ to ma na celu udostępnianie i nastraszenie innych.

Odpowiedz
be._.happy

be._.happy

@.Dolphinka. przepraszam

Odpowiedz
1
maxymalnymax

maxymalnymax

Tak
Nie sądzę

Odpowiedz

Yukielle10

Tak!
Nie wiem czy ktoś chce korepetytora z 3/4/5

Odpowiedz
1
ostrze_armagedonu

ostrze_armagedonu

super super

Odpowiedz
1
_.Vera.Rain._

_.Vera.Rain._

Tak. Leci do ulu

Odpowiedz
1
.Dolphinka.

.Dolphinka.

•  AUTOR
Odpowiedz
1
-Perla-

-Perla-

Tak!
Po twoich odpowiedziach mogę śmiało stwierdzić, że nadajesz się na korepetytora! Dużo się uczysz i masz w sobie dużo wiedzy co nie każdy posiada, możesz być z siebie dumny. Gratuluję
Planuję kiedyś udzielać korepetycji i już ich udzielam koleżankom xd

Odpowiedz
1
pagequest

pagequest

Tak!
Po twoich odpowiedziach mogę śmiało stwierdzić że nadajesz się na korepetytora! Dużo się uczysz i masz w sobie dużo wiedzy co nie każdy posiada, możesz być z siebie dumny. Gratuluję! Nom, acz mógłbym udzielać korków np. z j. ang.

Odpowiedz
2
EdmLover

EdmLover

Tak, nie sądzę, czasem nie umiem tłumaczyć tak żeby ktoś zrozumiał o co chodzi

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej