Czy nacisnąłbyś guzik? #1

Byłbyś jednym z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie, ale musiałbyś stać się seryjnym mordercą. Nacisnąłbyś guzik?
Tak
Nie

Byłbyś nieśmiertelny, ale musiałbyś zawrzeć pakt z diabłem. Nacisnąłbyś guzik?
Tak
Nie

Byłbyś odporny na wszelkie choroby, ale już nigdy więcej nie mógłbyś uścisnąć ręki obcego człowieka. Nacisnąłbyś guzik?
Tak
Nie

Twoja drugą połówka byłaby najpiękniejsza osobą na świecie, jednak sam stanąłbyś się szkaradny i każda osoba, która Cię zobaczy, dozna odruchu wymiotnego. Nacisnąłbyś guzik?
Tak
Nie
Reklama

Przeżyłbyś tyle lat, ile chciałbyś, zachowując piękność, młodość i witalność, ale po naciśnięciu na guzik, musiałbyś przestać raz na zawsze korzystać z internetu. Zrobiłbyś to?
Tak
Nie

Prowadziłbyś życie na wysokim poziomie. Nie pracowałbyś, ale nie ubywałoby pieniędzy z Twojego konta. Jednakże musisz się odizolować od jakichkolwiek ludzi. Nacisnąłbyś guzik?
Tak
Nie
Reklama

Stanąłbyś się słynną gwiazdą kina, ale już nigdy nie mógłbyś obejrzeć telewizji. Nacisnąłbyś na guzik?
Tak
Nie

Skończyłbyś z głodem w Afryce na zawsze, ale 5 lat później po odkryciu tego sposobu, okoliczna mafia schwytałaby Cię i zagłodziła na śmierć. Nacisnąłbyś guzik?
Tak
Nie

Poślubiłbyś najpiękniejszą osobę na świecie. W małżeństwie przeżywacie piękne chwile na podróżowaniu i spełnianiu marzeń. Jednak Twój partner rozwodzi się po 3 latach małżeństwa. Nacisnąłbyś guzik dla tych momentów?
Tak
Nie

Potrafiłbyś oddychać pod wodą, ale Twój przyjaciel zapomniałby jak się pływa. Dostałby z tego powodu depresji i obwiniał Cię za jego krzywdę. Nacisnąłbyś guzik?
Tak
Nie

Zarobiłbyś miliardy na hazardzie, ale zostałbyś wykreślony z rodziny. Nacisnąłbyś guzik?
Tak
Nie

Możesz czytać w myślach ludzi i wiedzieć, co o Tobie myślą. Ale za każdym razem, kiedy to robisz, jedno przypadkowe zwierzę umiera. Nacisnąłbyś guzik?
Tak
Nie

Dostałbyś dożywotnie zapasy alkoholu, ale do końca życia byłbyś gruby. Nacisnąłbyś guzik?
Tak
Nie

Reklama
12 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 0


Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej