Ona powiedziała:. lubisz mnie?” | On powiedział „nie”. | Myślisz ze jestem ładna? – zapytała | Znowu powiedział „nie”. | Zapytała więc jeszcze raz: | „Jestem w Twoim sercu?” | Powiedział ” nie”. | Na koniec się zapytała: Jakbym odeszła, to byś płakał za mną?” |Powiedział, że ” nie” | Smutne – pomyślała i odeszła. | Złapał ją za rękę i powiedział: |Nie lubię Cię, Kocham Cię. |Dla mnie nie jesteś ładna tylko piękna. |Nie jesteś w moim sercu, Jesteś moim sercem. |Nie płakałbym za Tobą Tylko umarłym z tęsknoty.” | Dziś o północy twoja prawdziwa miłość |zauważy że | Cię kocha. | Coś ładnego jutro między 13-16 się zdarzy w Twoim | życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu, przy telefonie albo w szkole. | Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek nie podzielisz się | tą piękną historią – to nie znajdziesz szczęścia w | 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. | Jutro rano ktoś Cię pokocha. | Stanie się to równo o 12.00. | Będzie to ktoś znajomy. | Wyzna Ci miłość o 16.00. | Jeśli ci nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze sam
Lustra w ciemność najgorsze co może być 😱😱😱😱😱 Opowiem coś
Serio kiedyś się luster w ciemności się nie bałam, jakoś około roku temu to ja na luzie se idę do łazienki w nocy i ciemno wszędzie potem na korytarzu w lustro spojrzałam i jakby troszeczkę twarz Momo zobaczyłam.
Od tego czasu to jak tylko widzę lustro w ciemność to w łóżku jestem w jakieś 8 sekund…. Serio A tak wgl to super quiz>3333
FioletowyFacet
tymczasem ja bojący się Podejmowaćdecyzje
_Pingwiniara_
Ja się boję ruchomych schodów 😶 Mam powód!
Sencha
Lustra w ciemności są akurat straszne. Zawsze mam wrażenie, że coś z nich wyjdzie…
Wspaniały quiz!
www.Gabrysia.pl
Ona powiedziała:. lubisz mnie?”
| On powiedział „nie”.
| Myślisz ze jestem ładna? – zapytała
| Znowu powiedział „nie”.
| Zapytała więc jeszcze raz:
| „Jestem w Twoim sercu?”
| Powiedział ” nie”.
| Na koniec się zapytała: Jakbym odeszła, to
byś płakał za mną?” |Powiedział, że ” nie”
| Smutne – pomyślała i odeszła.
| Złapał ją za rękę i powiedział: |Nie lubię Cię, Kocham Cię. |Dla mnie nie jesteś ładna tylko piękna. |Nie jesteś w moim sercu, Jesteś moim sercem. |Nie płakałbym za Tobą Tylko umarłym z tęsknoty.”
| Dziś o północy twoja prawdziwa miłość
|zauważy że
| Cię kocha.
| Coś ładnego jutro między 13-16 się zdarzy w
Twoim
| życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu, przy
telefonie albo w szkole.
| Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek nie podzielisz
się
| tą piękną historią – to nie znajdziesz
szczęścia w
| 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat.
| Jutro rano ktoś Cię pokocha.
| Stanie się to równo o 12.00.
| Będzie to ktoś
znajomy.
| Wyzna Ci miłość o 16.00.
| Jeśli ci nie uda wysłać tego do 20
komentarzy zostaniesz na zawsze sam
swireknasmyczy
Ja się niczego nie boję :)
Więc pewnie mnie już wśród was niedługo nie będzie….
El11G
Fajny qwiz
Pauli_na12
Lustra w ciemność najgorsze co może być 😱😱😱😱😱
Opowiem coś
Serio kiedyś się luster w ciemności się nie bałam, jakoś około roku temu to ja na luzie se idę do łazienki w nocy i ciemno wszędzie potem na korytarzu w lustro spojrzałam i jakby troszeczkę twarz Momo zobaczyłam.
Od tego czasu to jak tylko widzę lustro w ciemność to w łóżku jestem w jakieś 8 sekund….
Serio
A tak wgl to super quiz>3333
Demon_Akira
Świetne głosowanie!
GABI_MERY
WINDY I STUDNIE NAJGORSZE CO ISTNIEJE😱😱😱
shout
Windy to najgorsze co istnieje. Sorry naczytałam się za dużo opowieści jak to windy się zatrzymują, spadają, wybuchają, płoną.