Czy ludzie Cię lubią?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 72

Polax101

Ludzie lubią w Tobie wszystko, a szczególnie to, jak ich traktujesz. Jesteś typem osoby, która oddałaby bezdomnemu na ulicy swoje buty, gdybyś wiedział, że ich potrzebuje. Masz wielkie serce i każdy lubi z Tobą rozmawiać. Masz znakomite poczucie humoru i potrafisz być wiernym przyjacielem. Nie ma żadnych wątpliwości, że ludzie bardzo Cię lubią!:)

Odpowiedz

T...L

tak a i tak raczej nikt mnie nie lubi

Odpowiedz

LiliaX1

Wyszło mi że tak ale to nie prawda. Miałam kiedyś 3 BFF a one mnie porzuciły i zaczęły się przyjaźnić z inną. A zresztą nikt mnie nie lubi.

Odpowiedz
1

l...e

Tak

Odpowiedz
RandomUserXD

RandomUserXD

Tak

Raczej czuję się jakby nie :(

Odpowiedz
1
moonarie

moonarie

Raczej nie…

Jeśli masz szczęście, to możesz mieć kilku dobrych przyjaciół w swoim życiu, ale w większości ludzie naprawdę Cię nie lubią. Czas zacząć myśleć o tym, jak postępujesz wobec innych. Twoje zachowanie wyraźnie ich odstrasza. Niekoniecznie jest to wina Twojego charakteru, nie musisz być wredny. Wystarczy, że jesteś nieśmiały, brakuje Ci pewności siebie – to odstrasza ludzi. Popracuj nad sobą!

Too prawda, mam kilku przyjaciół, tyłu straciłam, poniżej 20 znajomych, a reszta wrogowie. Nie ma to jak trafić w dziesiątkę

Odpowiedz
1
wiktoriaporacka

wiktoriaporacka

Raczej nie… – zgadzam sie z tym.. bo nie mam pszyjaciuł 😭😭…

Odpowiedz
2
KEANU

KEANU

Tak, zgadza się, tylko ja ich nie lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpowiedz
BlackFlashyWolf

BlackFlashyWolf

Tak
Ludzie lubią w Tobie wszystko, a szczególnie to, jak ich traktujesz. Jesteś typem osoby, która oddałaby bezdomnemu na ulicy swoje buty, gdybyś wiedział, że ich potrzebuje. Masz wielkie serce i każdy lubi z Tobą rozmawiać. Masz znakomite poczucie humoru i potrafisz być wiernym przyjacielem. Nie ma żadnych wątpliwości, że ludzie bardzo Cię lubią!

Ta..Na pewno.Ale Quiz fajny.

Odpowiedz
paulla_0528

paulla_0528

Tak…….wiedziałam że mnie każdy lubi mnie sie nie da nie lubic

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej