Czy jesteś zniewolony?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 9

leosinka

leosinka

Nie
i Dobrze :)

Odpowiedz
lunka_lovegood...uwu

lunka_lovegood...uwu

Nie

Racja :)

Fajen quiz ♥

Odpowiedz
Wiksmixx

Wiksmixx

Nie
Jesteś osobą wolną! Nie boisz się niczego, jesteś niezależny i potrafisz sobie poradzić w każdej sytuacji. Żyjesz bez strachu, bo wiesz, że nie masz żadnych zobowiązań i niewidzialnych kajdanek. Jesteś wolny! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
_Mayumi_

_Mayumi_

tak
łaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz
Kikkam

Kikkam

Tak
Niestety jesteś zniewolony i nie możesz sobie pozwolić na wymarzoną swobodę w życiu. Powinieneś uniezależnić się od innych, zdobyć odwagi i nauczyć się samodzielności. Wolność jest ważniejsza od bezpieczeństwa. Podziel się wynikiem w komentarzu!
No cóż… Dopóki nie jestem pełnoletnia muszę się słuchać rodziców, którzy zarabiają na moje utrzymanie i chodzić do szkoły o ustalonych godzinach. Również nie mogę łamać mojego świętego prawa: spanko przede wszystkim osiem godzin dziennie! :P

Odpowiedz
thistle

thistle

Nope

Odpowiedz
_TrapGangsta_

_TrapGangsta_

Nope

Odpowiedz

i...2

Nie
Jesteś osobą wolną! Nie boisz się niczego, jesteś niezależny i potrafisz sobie poradzić w każdej sytuacji. Żyjesz bez strachu, bo wiesz, że nie masz żadnych zobowiązań i niewidzialnych kajdanek. Jesteś wolny! Podziel się wynikiem w komentarzu! oł jea w sumie się takiej odpowiedzi spodziewałem

Odpowiedz
ChibiGirl

ChibiGirl

Nie
Jesteś osobą wolną! Nie boisz się niczego, jesteś niezależny i potrafisz sobie poradzić w każdej sytuacji. Żyjesz bez strachu, bo wiesz, że nie masz żadnych zobowiązań i niewidzialnych kajdanek. Jesteś wolny!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej