Czy jesteś silny psychicznie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 8

Wike16

Wike16

Nie jesteś ani silny psychicznie ani słaby. Czasami przetrwasz wiele gorzkich uwag i słów, ale czasami pękasz. Ale to nic złego! I tak jesteś silny. Pamiętajmy. Zgadzasz się z wynikiem? Pochwal się w komentarzu.

No tak masz chyba rację

Odpowiedz

Daila

Masz raczej słabą psychikę…

Prawda jest taka że gdybym nie cięła się kiedyś wynik byłby inny. Zmieniłam podejście, przeważnie jestem szczęśliwa, ludzie wciąż mmie ranią ale co z tego? Ranili kiedyś i ranić będą. Gwałty, pobicia, wyżywanie się, hejt, to było. Jestem twraz silniejszą osobą i radzę sobie. Przestałam się okaleczać. Robiłam to wiele razy i blizn jest wiele, rany były głębokie i blizny zostaną, nie ukrywam ich, to część mojej historii przed którą nie ucieknę jednak dzięki temu jestem silniejsza i gwałt, pobicie hejt czy wyżywanie się psychiczne nie będzie bolało jak dawniej. Nie życzę nikomu tego i jeśli ktoś ma słabą psychikę to polecam terapeutę mimo że mi to nie pomogło i dopiero zejście na samo dno mnie odbiło to lepiej zapobiegać takim sytuacjom. Nie boję się mówić o swojej przeszłości bo tak czy siak wszystko może wyjść na jaw i nie obronię się przed tym. Nie chwalę się ani nie żalę. Chcę tylko powiedzieć że niezależnie od wyniku quizu ktoś kto może mieć wynik o twardej psychice a ktoś inny o słabej to w żeczywistości może być zupełnie na odwrót

Odpowiedz
RammsteinObsession

RammsteinObsession

Jesteś twardy jak głaz
Teraz
Kiedyś nie
Polecam psychologów dla depresantów
Albo mnie. Ze mną też możesz pogadać 😆

Odpowiedz
ana_chan

ana_chan

Jesteś twardy jak głaz!
Jesteś bardzo silny psychicznie. Może kiedyś ktoś Cię skrzywdził i przez to jesteś taki mocny? Nie łatwo Cię zagiąć. Lepiej z Tobą nie zadzierać. Zgadliśmy? Pochwal się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

t...2

Masz raczej słabą psychikę…
Masz wrażliwą duszę, bardzo podatną na ludzką krzywdę. Często zaciskasz zęby, żeby nie pokazać jaka jesteś wrażliwa, bo ludzie czasami to potwory. Spokojnie. Wszystko się ułoży. Masz walczyć. Zgadzasz się z wynikiem? Pochwal się w komentarzu.truth nie mogę już tego znieść, płaczę około 15 razy dziennie😪😪😪😪😪😪😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥

Odpowiedz
DianaMalfoy

DianaMalfoy

Masz raczej słabą psychikę…
Masz wrażliwą duszę, bardzo podatną na ludzką krzywdę. Często zaciskasz zęby, żeby nie pokazać jaka jesteś wrażliwa, bo ludzie czasami to potwory. Spokojnie. Wszystko się ułoży. Masz walczyć. Zgadzasz się z wynikiem? Pochwal się w komentarzu.
Racja.

Odpowiedz
Anne_4

Anne_4

Po środku. Zgadza się:)

Odpowiedz

I...r

Masz raczej słabą psychikę…
Masz wrażliwą duszę, bardzo podatną na ludzką krzywdę. Często zaciskasz zęby, żeby nie pokazać jaka jesteś wrażliwa, bo ludzie czasami to potwory. Spokojnie. Wszystko się ułoży. Masz walczyć. Zgadzasz się z wynikiem? Szczerze racja. Mam depresję i co? Za 2 tygodnie się zabijam i będzie ok.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej