Czy jesteś pyskaty?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 134

Barti11latek

Barti11latek

Nie😊

Odpowiedz
Audrey66

Audrey66

Nie

Twoje odpowiedzi wskazują na to, że nie jesteś pyskaty! Unikasz kłótni i sprzeczek i nie lubisz „walczyć o swoje”. Często odpuszczasz tylko dlatego, że nie chcesz, aby kłótnia dalej trwała. Jednocześnie posiadasz dużą zaletę – kompromisowość. Jesteś łagodny i szczery i widzisz swoje wady. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

NekuDe-

Nie

Chyba na odwrót Xdd

Odpowiedz
KEANU

KEANU

Tak, nie dziwię się.

Odpowiedz
Sara2009

Sara2009

Ja nie jestem pyskata

Odpowiedz
Hitoi

Hitoi

Tak
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że jesteś pyskaty! Zawsze kłócisz się o swoje racje, nawet gdy nie masz racji i jesteś w błędzie. Bywasz bojowo nastawiony i lubisz się buntować, ale brakuje Ci równowagi i rozsądku, czasami powinieneś nauczyć się odpuszczać i szanować autorytety. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Olesiaaa

Olesiaaa

Nie

Odpowiedz
KiniaKiniusia

KiniaKiniusia

nie
opis zupełnie się nie zgadza

Odpowiedz
._fallenangel_.

._fallenangel_.

Nie
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że nie jesteś pyskaty! Unikasz kłótni i sprzeczek i nie lubisz „walczyć o swoje”. Często odpuszczasz tylko dlatego, że nie chcesz, aby kłótnia dalej trwała. Jednocześnie posiadasz dużą zaletę – kompromisowość. Jesteś łagodny i szczery i widzisz swoje wady. Hurra?

Odpowiedz

S...a

Nie
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że nie jesteś pyskaty! Unikasz kłótni i sprzeczek i nie lubisz „walczyć o swoje”. Często odpuszczasz tylko dlatego, że nie chcesz, aby kłótnia dalej trwała. Jednocześnie posiadasz dużą zaletę – kompromisowość. Jesteś łagodny i szczery i widzisz swoje wady.
Nieprawda!!!!!!!!!!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej