Czy jesteś narcyzem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 34

Liviaa

Liviaa

Przeciwieństwo narcyza!
Okazało się, że nie jesteś narcyzem. To świetna wiadomość! Jesteś osobą pozbawioną egoizmu, potrafisz współczuć i pomagać bezinteresownie. Niestety oznacza to też, że łatwo dajesz się wykorzystywać innym. Masz skłonności do niezdrowych relacji z osobami narcystycznymi. Powinieneś od czasu do czasu pozwolić sobie na zdrowy egoizm i zrobić coś tylko dla siebie. Mimo wszystko jesteś osobą godną naśladowania. Powinieneś uczyć innych jak budować zdrowe relacje. Jesteś naprawdę wspaniałą osobą. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
agatakurylowicz

agatakurylowicz

Narcyz!
Niestety okazuje się, że jesteś narcyzem. Oznacza to, że wykorzystujesz innych do własnych celów, opanowałeś sztukę manipulacji i myślisz tylko o sobie. Jesteś egoistyczny i pozbawiony empatii wobec drugiego człowieka. Uważasz, że to inni są winni, a Ty czujesz się jak wieczna ofiara sytuacji. Powinieneś zmienić myślenie i zacząć brać odpowiedzialność za siebie. Twoje słowa ranią i potrafią zniszczyć komuś życie, nawet jeśli to bliska Ci osoba. Warto pomyśleć o innych i raz na jakiś czas ustąpić, nie zawsze musisz mieć rację. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
glammey

glammey

Narcyz
WTF?!? Nie

Odpowiedz
1
Kyansara

Kyansara

Przeciwieństwo narcyza
Jak miło❤

Odpowiedz
1
Huragan

Huragan

przeciwięstwo narcyza

Odpowiedz

Y...u

Narcyz.
-smutne… ale prawdziwe.

Odpowiedz
Anyway

Anyway

Narcyz!
Nie do końca zgadzam się z opisem, ponieważ nie potrafię się mścić, mam do siebie dystans, nie umiem manipulować ludźmi, a jeśli zrobię coś źle mam pretensje to siebie, nie całego świata. 🙂
Ale quiz ogółem ciekawy i fajny. 😃

Odpowiedz
1
CoolWikaa

CoolWikaa

Narcyz! W sumie, tego się spodziewałam… :P

Odpowiedz
serio

serio

Narcyz!

Odpowiedz
PoProstuKlaudia

PoProstuKlaudia

Narcyz….nie, nie umiem manipulowac ludzmi i wogóle

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej