Czy jesteś narażony na depresję?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 13

J...a

Tak

Odpowiedz
rose_eilish

rose_eilish

kilka takich quizów i wszystkie mówią to samo:
masz depresję

błąd!!!!!!!!!
ja PRAWIE mam depresję
a to WIELKA różnica!!!!!!!!!!

Odpowiedz
1
.Amnesia.

.Amnesia.

@rosegrangerpotter Depresję albo masz albo nie masz. Nie możesz jej „prawie” mieć

Odpowiedz
3
Elianne

Elianne

Nie
Na podstawie Twoich odpowiedzi wynika, że raczej nie masz depresji i wszystko z Tobą w porządku.
Okej.

Odpowiedz
Luncia_12

Luncia_12

Wydaje nam się, że niestety jesteś narażony na depresję lub już ją masz. Powinieneś dla swojego dobra skontaktować się z dobrym psychologiem.

Ja już się skontaktowałam przez numer i chodzę na spotkania , niestety u moich rodziców nie mam wsparcia bo chcą żebym była „idealna” . Mam przyjaciela .. ale on niestety też się okalecza i ma bardzo podobną sytuację do mojej. Chciałabym pomóc osobom które wciąż jeszcze nie uległy pokusie pocięcia się . Bo jak choć raz się okaleczysz , to później coraz trudniej jest to powstrzymać . Staram się tego nie robić bo wiem że gdybym popełniła ten wielki błąd (samobójstwo…) To mojemu przyjacielowi i przyjaciółce (z którą rzadko się widuje) byłoby bardzo przykro.

Jeżeli nie macie do kogo pójść tak jak ja , to najlepiej zorganizujcie sobie czas tak , aby tego czasu na myślenie nie było dużo i żeby znaleźć sobie zajęcie które wam sprawia przyjemność ( o to chodzi że nawet jak pomyśli cię o samobójstwie to myśl o tym że wasze ulubione zajęcie nie będzie mogło być dłużej wykonywane przez was było by tak silne , że myśl o samobójstwie zniknęła by na pewien okres czasu).

Zanim zrobicie kroki ku głębszemu stanu depresji , zastanówcie się … Bo blizny i konsekwencje zostają do końca…

Odpowiedz
3
lisoo_

lisoo_

Tak

Odpowiedz

Gosia_Walkowiak2

A co się stanie jak nie pujde do psychologa i np mam depresje? Bo jestem narażona albo mam depresje tak mi wyszło z Quizu

Odpowiedz
1
Luncia_12

Luncia_12

@Gosia_Walkowiak2 prawdopodobnie twój stan się pogorszy , zaczniesz się samookaleczać coraz częściej i w najgorszym wypadku popełnisz samobójstwo . Ja sama chodzę do specjalistów i dostałam leki tak zwane „antydepresanty”

Odpowiedz
Julia_cukiereczek

Julia_cukiereczek

@Luncia_12 ja nie B ende chodzić oni będą gadać i nic nie robić a nawet jeśli to raczej bym się bała bo jestem na nich źle ustawiona

Odpowiedz
Plac

Plac

Nie
Na podstawie Twoich odpowiedzi wynika, że raczej nie masz depresji i wszystko z Tobą w porządku.Yey

Odpowiedz
MusicalTrash

MusicalTrash

Jestem narażona na depresję. Cóż, nie każdy, kto jest pesymistą albo jest wrażliwy jest na nią narażony. Depresję musi stwierdzić psycholog, dlatego ten tytuł Quizu i jego wynik jest w porządku, nie tak jak u tych samozwańczych psychologów, którzy twierdzą że na podstawie Quizu odgadną czy mam depresję. Owszem, miewam STANY DEPRESYJNE (to zupełnie co innego niż depresja), i parę razy cięłam się z wielu powodów, ale to nie jest rozwiązanie problemów.
Pomimo tego wydaje mi się, że zanim ktoś uda się do psychologa, powinien pogadać z rodzicami, przyjaciółmi, chłopakiem lub dziewczyną lub kimś, komu po prostu może zaufać. Wiem, że wiele osób uważa że to oklepane hasło niemające nic wspólnego z prawdą, ale jeśli opowiesz komuś o swoich problemach, będzie ci lżej… Potwierdzam na własnym przykładzie (nadal nie jest ze mną najlepiej, ale też nie najgorzej).

Odpowiedz
1

_..._

tak
i to jak…

Odpowiedz
1
Blythie

Blythie

Wynik jest ,że mam albo jestem narażona.
Ta druga opcja jest mi przypisana, byłam już u psychologa ale chyba mi gówno pomógł

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej