Czego powinieneś spróbować tego lata?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 72

Alesxa

Alesxa

Pojedź w nieznane autostopem.
Ze względu na moją płeć i wiek obawiam się, że byłoby to ryzykowne… 😅

Odpowiedz

Emilka.Ema

Nakręć vloga z każdego dnia wakacji.

Odpowiedz
_Natalcia_

_Natalcia_

Spędź jedną noc pod gołym niebem, na plaży

Oto moja rada na spędzenie szalonych i niezapomnianych wakacji: spakuj najpotrzebniejsze rzeczy, kup bilet nad morze i wsiądź do pociągu! Nie rezerwuj noclegu – spędź noc pod gołym niebem, na plaży. Wsłuchaj się w szum morza i obserwuj gwiazdy. Jeśli nie chcesz podróżować sam, poproś o towarzystwo swojego przyjaciela – na pewno się zgodzi! Pamiętaj, że to tylko Quiz. Jeśli nie jesteś pełnoletni, nie rób tego bez pozwolenia rodziców.

Sama bałabym się, a przyjaciół nie mam😕

Odpowiedz
Hedwisia

Hedwisia

Spędź miesiąc pod namiotem bez dostępu do Internetu
Oto moja rada na spędzenie szalonych i niezapomnianych wakacji: weź ze sobą namiot, coś do gotowania, śpiwór i zapas jedzenia. Zostaw w domu komputer/telefon. Rozbij namiot na polu namiotowym, albo w innej ciekawej okolicy. Spędź cały miesiąc pod namiotem bez dostępu do Internetu. Ciesz się otaczającą Cię przyrodą i ciszą. Jeśli boisz się jechać sam, weź ze sobą znajomych!

Supcio quiz!😊

Odpowiedz
MiniZuza12

MiniZuza12

Spędź miesiąc pod namiotem bez dostępu do Internetu
No raczej nie… bez internetu wytrzymam, ale boję się robali😱. Miesiąca też nie wytrzymam! Ale quiz fajny dobrze, że trafił na Stronę Główną. Wpadnij do mnie na profil może znajdziesz sobie coś fajnego (chociaż tak dobrego quizu nie zrobiłam)😉! Pozdrowienia!

Odpowiedz
Mikolaaj

Mikolaaj

Spędź jedną noc pod gołym niebem, na plaży – zdążyło się już, generalnie lubię spać na dworze.
Ogólnie fajny quiz, tylko przerażają mnie nieco ci wszyscy ludzie, którym wyszło namiotowanie bez internetu i piszą w komentarzach, że nie dali by rady. Aż tak nasze społeczeństwo jest uzależnione od tego?

Odpowiedz
K-popiara

K-popiara

Spędź jedną noc pod gołym niebem, na plaży.
Było by cudnie, taka chociażby jedna noc na pewno by się przydała. Super quiz

Odpowiedz
1
Maeleth

Maeleth

Miesiąc pod namiotem bez internetu? To najgorszy sposób spędzenia wolnego czasu, jaki umiem sobie wyobrazić 😂 Zdecydowanie jestem zwolenniczką hoteli z darmowym Wi-Fi 😁

Odpowiedz
1
Freee

Freee

,,Pojedź w nieznane autostopem” no już prawie się udało, trzy razy łapałam stopa w ciągu jednego wakacyjnego wyjazdu xd ale opcja z namiotem tez by była supcio, chyba je połączę, jak będę mogła już normalnie żyć a nie siedzieć na quizach xd

Odpowiedz
Oliwi.a

Oliwi.a

Pojedź w nieznane autostopem
Oto moja rada na spędzenie szalonych i niezapomnianych wakacji: przygotuj najpotrzebniejsze rzeczy, spakuj je do plecaka, wyjdź na najbliższą ulicę, spróbuj złapać ‚stopa’ i pojedź w nieznane. Zobacz, dokąd dojedziesz. Może nawet uda Ci zwiedzić całą Europę! Jeśli nie chcesz podróżować sam, poproś o towarzystwo swojego przyjaciela – na pewno się zgodzi!

Pamiętaj, że to tylko Quiz. Jeśli nie jesteś pełnoletni, nie rób tego bez pozwolenia rodziców.
Super quiz ❤️

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej