Czego brakuje ci do zostania artystą?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
SuUZa
SuUZa
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 5

Sniezna_Lapa

Sniezna_Lapa

Znajomość anatomi
😊

Odpowiedz
2
333ccc

333ccc

Ćwiczeń!
Aby zostać artystą, potrzebujesz ćwiczeń! Pora zabrać się za podstawy! Chwyć ołówek i poćwicz rysowanie podstawowych brył! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Biorąc pod uwagę, że praktycznie w ogóle nie rysuję/maluję to wynik nie mógł być bardziej trafny :D
Widać, że każde pytanie, wiadomo prócz tego o quizie, ma swój jasny cel w określeniu wyniku. Szczególnie spodobało mi się ostatnie, bo niby jest czysto losowe, ale jest zadane w ciekawy, pasujący do tematu sposób i nie chodzi tu o samo „zdaj się na los”. Osobiście zostawiłabym zdjęcia tylko do odpowiedzi lub tylko do pytań. Znakomity quiz!

Odpowiedz
1
SuUZa

SuUZa

•  AUTOR

@333ccc To prawda z tym ostatnim. Postanowiłam zdjęcia dać w miarę przemyślane, np. proste zdjęcia dałam do braku chęci, te bardziej niepoprawne anatomicznie- do braku znajomości anatomii, żeby nie było coś w stylu zdaj się na los. No i dałam im tylko jeden punkt szansy na wynik, by tak od razu nie decydowały o odpowiedzi.

Odpowiedz
1
SuUZa

SuUZa

•  AUTOR

@SuUZa PS: Cieszę się, że quiz się spodobał ^^

Odpowiedz
1

.....

Chęci!
Być może znasz podstawy, jednak nie chce ci się ich uczyć. W takim przypadku, rób sobie regularne przerwy, jak czujesz, że jesteś zmęczony jakąś pracą. Potem do niej wrócisz. Jak będziesz kontynuować pracę od niechcenia, wyjdzie ona znacznie gorzej. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Zgadłaś! Fajny pomysł na quiz, leci do ulu 🫶

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej