Co byś wolał?Mieć dobry kontakt z rówieśnikami, ale zły z rodzicamiMieć dobry kontakt z rodzicami, ale zły z rówieśnikami Dodaj komentarz ↓ Nikola the Killer 11 lat temu
Co byś wolał?Zaczynać pracę o 6.00, a kończyć o 14.00Zaczynać pracę o 13.00, a kończyć o 21.00 Dodaj komentarz ↓ Bartek. 11 lat temu
Co byś wolał?Żeby się spełniło jedno marzenie terazŻeby się spełniły 4 życzenia za 2 lata Dodaj komentarz ↓ Bartek. 11 lat temu
Co byś wolał?Widzieć wszystko na czarno-białoWidzieć wszystko na różowo Dodaj komentarz ↓ Klaudia_Chmiel 11 lat temu