Co Twoja obecność wnosi do życia innych osób?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 28

Radioactive_Yolo

Radioactive_Yolo

Siłę 💪

Odpowiedz

Arbuzx

Miłość

Odpowiedz
Pysiaaaaa

Pysiaaaaa

Entuzjazm
Twoja obecność motywuje innych do działania. Cokolwiek by to nie było, osoba będąca w Twoim towarzystwie zrobi to z przyjemnością. Potrafisz rozjaśnić nawet deszczowe dni swoim uśmiechem, który jest zaraźliwy i przechodzi na twarze Twojego otoczenia. To właśnie za Twoją sprawą rozkręcają się najlepsze zabawy, a Ty sama potrafisz czerpać ze wszystkiego przyjemność. ❤

Odpowiedz
gollum.

gollum.

entuzjazm
Twoja obecność motywuje innych do działania. Cokolwiek by to nie było, osoba będąca w Twoim towarzystwie zrobi to z przyjemnością. Potrafisz rozjaśnić nawet deszczowe dni swoim uśmiechem, który jest zaraźliwy i przechodzi na twarze Twojego otoczenia. To właśnie za Twoją sprawą rozkręcają się najlepsze zabawy, a Ty sama potrafisz czerpać ze wszystkiego przyjemność.

uśmiech owszem ale mnie z reguły mało ludzi słucha

Odpowiedz
WereGa

WereGa

Entuzjazm. Twoja obecność motywuje innych do działania. Cokolwiek by to nie było, osoba będąca w Twoim towarzystwie zrobi to z przyjemnością. Potrafisz rozjaśnić nawet deszczowe dni swoim uśmiechem, który jest zaraźliwy i przechodzi na twarze Twojego otoczenia. To właśnie za Twoją sprawą rozkręcają się najlepsze zabawy, a Ty sama potrafisz czerpać ze wszystkiego przyjemność.

No nie bardzo :/

Odpowiedz
wikunia_t

wikunia_t

Miłość
Twoja miłość napawa serca Twych bliskich miłością. To właśnie ona uszlachetnia wasze spędzone wspólnie dni. Twoje serce zawsze prowadzi Cię do szczęścia, Ciebie i Twych najbliższych. Przez Twą miłość Twoi bliscy zyskają wewnętrzny spokój i siły do dalszego życia. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Nana-san

Nana-san

Nadzieję
Twoja obecność przynosi nadzieję na lepsze jutro. Potrafisz pocieszyć jak mało kto. Zawsze wiesz gdzie uderzyć by człowiekowi było lżej, a jego czarne chmury codzienności rozwiały się w niepamięć. To właśnie Twoje dobre rady dają Twoim bliskim motywację by żyli kolejne dni, które za sprawą Twojej obecności stają się troszkę lepsze. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Mahirra

Mahirra

Do ostatniego: wyobraziłam sobie seryjnego mordercę, który zabija bez opamiętania… co miałam zaznaczyć?

Odpowiedz
2

C...s

•  AUTOR

@Mahirra tego nie przewidziałam 😂 można było wybrać najmroczniejszy obrazek twoim zdaniemXd

Odpowiedz
Mrs-Queen

Mrs-Queen

Entuzjazm, Twoja obecność motywuje innych do działania. Cokolwiek by to nie było, osoba będąca w Twoim towarzystwie zrobi to z przyjemnością. Potrafisz rozjaśnić nawet deszczowe dni swoim uśmiechem, który jest zaraźliwy i przechodzi na twarze Twojego otoczenia. To właśnie za Twoją sprawą rozkręcają się najlepsze zabawy, a Ty sama potrafisz czerpać ze wszystkiego przyjemność. Podziel się wynikiem w komentarzu!
O jacie, haha, nie mogę się z tym nie zgodzić. Pozytywna ze mnie osóbka!
A quiz cudowny, bardzo fajniusi pomysł <3

Odpowiedz
1
_Ame.lcia_

_Ame.lcia_

Entuzjazm…

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej