Co Twoja obecność wnosi do życia innych osób?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 30

Lzmez

Lzmez

Spokój

Odpowiedz

_..._

Spokój

To właśnie Ty przynosisz swoim bliskim spokój i wytchnienie. Potrafisz opanować nawet najbardziej zaciętą kłótnię. To dzięki Tobie dni mijają spokojnie, a Twoi bliscy mogą cieszyć się wspólnymi chwilami i radosną atmosferą. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Hoshi8670

Hoshi8670

Siłę 💪

Odpowiedz

Arbuzx

Miłość

Odpowiedz
whitewine

whitewine

Entuzjazm
Twoja obecność motywuje innych do działania. Cokolwiek by to nie było, osoba będąca w Twoim towarzystwie zrobi to z przyjemnością. Potrafisz rozjaśnić nawet deszczowe dni swoim uśmiechem, który jest zaraźliwy i przechodzi na twarze Twojego otoczenia. To właśnie za Twoją sprawą rozkręcają się najlepsze zabawy, a Ty sama potrafisz czerpać ze wszystkiego przyjemność. ❤

Odpowiedz
gollum.

gollum.

entuzjazm
Twoja obecność motywuje innych do działania. Cokolwiek by to nie było, osoba będąca w Twoim towarzystwie zrobi to z przyjemnością. Potrafisz rozjaśnić nawet deszczowe dni swoim uśmiechem, który jest zaraźliwy i przechodzi na twarze Twojego otoczenia. To właśnie za Twoją sprawą rozkręcają się najlepsze zabawy, a Ty sama potrafisz czerpać ze wszystkiego przyjemność.

uśmiech owszem ale mnie z reguły mało ludzi słucha

Odpowiedz
WereGa

WereGa

Entuzjazm. Twoja obecność motywuje innych do działania. Cokolwiek by to nie było, osoba będąca w Twoim towarzystwie zrobi to z przyjemnością. Potrafisz rozjaśnić nawet deszczowe dni swoim uśmiechem, który jest zaraźliwy i przechodzi na twarze Twojego otoczenia. To właśnie za Twoją sprawą rozkręcają się najlepsze zabawy, a Ty sama potrafisz czerpać ze wszystkiego przyjemność.

No nie bardzo :/

Odpowiedz
wikunia_t

wikunia_t

Miłość
Twoja miłość napawa serca Twych bliskich miłością. To właśnie ona uszlachetnia wasze spędzone wspólnie dni. Twoje serce zawsze prowadzi Cię do szczęścia, Ciebie i Twych najbliższych. Przez Twą miłość Twoi bliscy zyskają wewnętrzny spokój i siły do dalszego życia. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Nana-san

Nana-san

Nadzieję
Twoja obecność przynosi nadzieję na lepsze jutro. Potrafisz pocieszyć jak mało kto. Zawsze wiesz gdzie uderzyć by człowiekowi było lżej, a jego czarne chmury codzienności rozwiały się w niepamięć. To właśnie Twoje dobre rady dają Twoim bliskim motywację by żyli kolejne dni, które za sprawą Twojej obecności stają się troszkę lepsze. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Mahirra

Mahirra

Do ostatniego: wyobraziłam sobie seryjnego mordercę, który zabija bez opamiętania… co miałam zaznaczyć?

Odpowiedz
2

C...s

•  AUTOR

@Mahirra tego nie przewidziałam 😂 można było wybrać najmroczniejszy obrazek twoim zdaniemXd

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej