Co pragnie przekazać Ci Twoja dusza?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 150

Mr_K

Mr_K

Oto wiadomość od Twojej duszy:
,,Cześć. Ostatnio coraz częściej widzę, że krępuje cię coś co wydarzyło się w przeszłości przez co nie możesz odnaleźć się w aktualnej sytuacji. Ciągle wypominasz sobie swoje wszystkie niepowodzenia zalewając się negatywnymi uczuciami i myślami, że nawet jeśli będziesz się starać to i tak nic z tego nie wyjdzie. Pamiętaj jednak, że to nie prawda. W przeszłości popełniłeś kilka błędów, pomyłek, być może nawet była cała ich masa, lecz wszystkie te rzeczy przygotowują cię do osiągnięcia czegoś wielkiego w przyszłości. Zmieniłeś się. Bardzo. Stałeś się silniejszy, bardziej odporny, mądrzejszy… możesz tego nie dostrzegać, jednak ja widzę wszystkie zachodzące w Tobie zmiany. Jeśli kiedyś znów w siebie zwątpisz, wspomnij moje słowa. Ja w Ciebie wierzyłam i zawsze będę to robić.'' Twoja dusza. Podobał Ci się quiz? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
JulkaKulka2008

JulkaKulka2008

Oto wiadomość od Twojej duszy:
,,Cześć. W pewnym momencie twojego życia zauważyłam, że coraz częściej wolisz spędzać czas samotnie niż w towarzystwie innych osób. Zaczynasz coraz mniej rozmawiać z innymi ludźmi, znajomymi, może nawet z rodziną… oczywiście nie ma w tym nic złego jeśli tylko sprawia ci to radość i czujesz się z tym dobrze. Po prostu czasami warto też pomyśleć o innych, którzy mimo iż tego nie okazują, to wciąż się o ciebie troszczą. Krótka rozmowa, bądź zapytanie o to jak komuś mija dzień wcale nie jest takie złe. Postępuj jednak zgodnie z twoimi przekonaniami, to była tylko drobna rada z mojej strony.'' Twoja dusza. Podobał Ci się quiz? Napisz w komentarzu!
Dziękuje :)

Odpowiedz
Clody

Clody

Oto wiadomość od Twojej duszy:
,,Cześć. Ostatnio coraz częściej widzę, że ciągle martwisz się przyszłością przez co trudniej jest Ci odnaleźć się w aktualnej sytuacji. Twoje myśli ciągle krążą wokół tego, co wydarzy się za kilka lat, czy na pewno sobie poradzisz, czy w razie niepowodzeń znajdziesz jakieś wsparcie u innych osób. Pamiętaj jednak, że przyszłość jeszcze nie nadeszła, a swoim postępowaniem możesz ją ciągle kreować. Odłóż więc swoje zmartwienia na bok i zacznij żyć tak, by już teraz być z siebie dumnym i niczego nie żałować. Mogę cię zapewnić wtedy, że los wykreuje dla ciebie najlepszą ścieżkę, którą będziesz mógł podążać.'' Twoja dusza. Podobał Ci się quiz? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
szarancza.aka.gofer

szarancza.aka.gofer

Oto wiadomość od Twojej duszy:
,,Cześć. Ostatnio coraz częściej widzę, że cierpisz z powodu utraty bliskich ci osób bądź odrzucenia. Zaczynasz doszukiwać się w sobie większej ilości wad, starasz się zrozumieć dlaczego inni postrzegają cię w taki, a nie inny sposób, martwisz się coraz bardziej opinią innych… jednak nie musisz się tym przejmować. Opinie ludzi zawsze będą się różnić od siebie, a starając się im przypodobać musiałbyś zmieniać się praktycznie cały czas. Najważniejsze jest byś to ty kochał i akceptował siebie takim, jaki jesteś. Mogę ci obiecać, że kiedyś znajdziesz kogoś kto właśnie takiego cię doceni i pokocha.” Twoja dusza. Podobał Ci się quiz? Napisz w komentarzu!

Wow to naprawdę jest…
Prawdziwe
Mega pasuje do tego, co o sobie myślę
Jak by ktoś widział moje całe życie i je opisał czy coś xd
Super quiz 😊

Odpowiedz
Koraaaaaa

Koraaaaaa

Oto wiadomość od Twojej duszy:
,,Cześć. W pewnym momencie twojego życia zauważyłam, że coraz więcej uwagi zaczynasz poświęcać innym niż sobie. Skupianie się na problemach osób, z którymi masz kontakt, coraz częstsze odczuwanie ich emocji… to wszystko jest teraz na porządku dziennym w twoim życiu. Owszem, pomaganie innym jest ważne, ale nie w momencie, w którym przestajemy zwracać uwagę na naszą sytuację. Myślę, że powinieneś więcej czasu spędzić na przemyśleniu tego i podjęciu decyzji tego dotyczącej. Pamiętaj jednak, by była ona zgodna z twoimi przekonaniami i byś był szczęśliwy.” Twoja dusza. Podobał Ci się quiz? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
Vanad

Vanad

Przeszłość zniszczyła część mojej duszy ale uczyniła mnie silniejszym

Odpowiedz
Ewcia..3

Ewcia..3

Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie…
Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz
To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości
Wypowiedz życzenie jak skończy się odliczanie:
10…
9…
8…
7…
6…
5…
4…
3…
2…
1…
* wypowiedz życzenie*
Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność tego życzenia

Odpowiedz
.dahetka.

.dahetka.

Super quiz!

Odpowiedz

Tojafrizio

Ej no zeczywiścoe

Odpowiedz
WowEnder

WowEnder

Cześć. W pewnym momencie twojego życia zauważyłam, że coraz więcej uwagi zaczynasz poświęcać innym niż sobie. Skupianie się na problemach osób, z którymi masz kontakt, coraz częstsze odczuwanie ich emocji… to wszystko jest teraz na porządku dziennym w twoim życiu. Owszem, pomaganie innym jest ważne, ale nie w momencie, w którym przestajemy zwracać uwagę na naszą sytuację. Myślę, że powinieneś więcej czasu spędzić na przemyśleniu tego i podjęciu decyzji tego dotyczącej. Pamiętaj jednak, by była ona zgodna z twoimi przekonaniami i byś był szczęśliwy.” Twoja dusza. Podobał Ci się quiz? Napisz w komentarzu!

Pomoge komuś raz na Ruski rok lol

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej