Co mówi o Tobie Twoje nazwisko?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 183

O..._

Nazwisko w wibracji liczby 6
Kochają swoje domy, portfele pełne pieniędzy i uregulowany tryb życia. Spełnienie odczuwają w otoczeniu kochającej rodziny, której są oddani i za którą czują się odpowiedzialni. Łatwo wkomponowują się w otoczenie i empatycznie przeżywają problemy innych. Często uczucia biorą górę nad rozsądkiem. Noszą w sobie wewnętrzny przymus stosowania się do ściśle określonych reguł i podkreślania, np. poprzez odpowiedni strój swojej ważności. Lubią wystąpienia, przemówienia i różnego typu społeczne zaszczyty. Kochają piękne, wyrafinowane przedmioty, schludność i atrakcyjność. Nie znoszą brudu, bałaganu. Są uzdolnieni artystycznie i estetycznie. Już wiesz co mówi o Tobie Twoje nazwisko? Pamiętaj jednak, że to tylko Quiz i wynik może nie do końca być poprawny. Twoim zdaniem opis Twojego nazwiska pasuje do Ciebie? Daj znać w komentarzu! Materiały wzięte z książki „Nazwisko tworzy charakter” Violetty Kuklińskiej-Woźny.

Odpowiedz
Melis.Poland

Melis.Poland

ale spoko Qłiz

Odpowiedz
1
Melis.Poland

Melis.Poland

tak średnio opis do mnie pasuje

Odpowiedz
Xuzuxx

Xuzuxx

Taaaa tylko ja mam węgierskie nazwisko a w quizie nie ma liter które posiada moje nazwisko np. ,, á ” lub ,, v ”

Odpowiedz
Isami_Aya

Isami_Aya

Nazwisko w wibracji liczby 9
.
To uparci miłośnicy wolności i niezależności, chadzający własnymi ścieżkami, odporni na wszelkie sugestie i wpływy.
~Prawda
Twardo obstają przy swoich poglądach i nie potrafią się podporządkowywać. Mają nietypowe pomysły i rzadko przestrzegają powszechnie przyjętych norm i reguł.
~Nie można zaprzeczyć
Lubią skupiać na sobie uwagę i być otaczane przez ludzi, na tle których mogą się wyróżnić.
~mylisz się
Często otaczają się aurą tajemniczości.
~możliwe

Odpowiedz
Szlama_z_Slytherinu

Szlama_z_Slytherinu

Wibracja 1
Akurat zupełne przeciwieństwo 😅

Odpowiedz
LamparciaGwiazda

LamparciaGwiazda

Nazwisko wibracji 9. To uparci miłośnicy wolności i niezależności, chadzający własnymi ścieżkami, odporni na wszelkie sugestie i wpływy. Twardo obstają przy swoich poglądach i nie potrafią się podporządkowywać. Mają nietypowe pomysły i rzadko przestrzegają powszechnie przyjętych norm i reguł. Lubią skupiać na sobie uwagę i być otaczane przez ludzi, na tle których mogą się wyróżnić. Często otaczają się aurą tajemniczości. Wszystko dobrze z wyjątkiem tego że nie lubię a nawet bardzo nie lubię być otaczana przez ludzi ale po zatym wszystko ok

Odpowiedz
1
.Lady.Granger

.Lady.Granger

Nazwisko w wibracji liczby 3
Potrafią dać z siebie wiele, ponieść ogromny trud, by zadowolić własne ambicje i stworzyć sobie określony image. Trudowi temu często przyświeca cel, aby uzyskać aprobatę towarzyską, pragnienie rozwijania swoich twórczych umiejętności i zdobycia uznania w dziedzinie, którą się zajmują. Osoby te wyróżniają się uzdolnieniami językowymi. Rozpiera je energia i optymizm i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Zaliczają się do ludzi czynu, którzy wiedzą, jak zadbać o swoje interesy i w większości przypadków dochodzą swego. Są błyskotliwi i wybitnie utalentowani. Posiadają ogromną wyobraźnię, talent plastyczny, muzyczny i sceniczny.

Odpowiedz
Moonx_Youtube

Moonx_Youtube

mam 7 prawie się zgadza

Odpowiedz
skarpetka.zgredka

skarpetka.zgredka

niestety jest na odwrót

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej