Co mówi o Tobie Twój ulubiony kwiat?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #kwiat #osobowosc #rosliny

Komentarze sameQuizy: 62

Kasjopea

Kasjopea

W życiu kierujesz się tym, co mówi Ci serce. Jesteś osobą bardzo emocjonalną, trudno Ci ukryć, co czujesz naprawdę. Reagujesz bardzo emocjonalnie, taki masz charakter. Łatwo wpadasz w złość, ale szybko wybaczasz i zapominasz. Wszędzie Cię pełno, trudno jest przeoczyć Twoje towarzystwo. Podziel się opinią i wynikiem w komentarzu.
Tak

Odpowiedz
Nominki_od_muminki

Nominki_od_muminki

Orchidea!
Jesteś tajemniczy, ekscentryczny, zdecydowanie wyróżniasz się w tłumie. Przyciągasz do siebie ludzi swoim nietuzinkowym charakterem sprawiając, że chcą się na Tobie wzorować. Jesteś osobą bardzo oryginalną, intrygujesz innych ludzi. Wszystko głęboko przeżywasz, potrafisz się otworzyć przed innymi. Podziel się opinią i wynikiem w komentarzu.

Dokładnie tak, wszystko się zgadza
Supcio quiz, leci do ulubionych koniecznie

Odpowiedz
1
DarkNight1

DarkNight1

Mak.
Skryta,tajemnicza,trudno do mnie dotrzeć?
Zgadzam się.Super quiz💐

Odpowiedz
Rena_Furtive

Rena_Furtive

Róża

Odpowiedz
poterhard

poterhard

Azalia!
Ludzie bardzo Cię lubią za Twoją otwartość i dobre serce. Jesteś osobą bardzo życzliwą i wrażliwą. Masz serce na dłoni oraz milion pomysłów na minutę i nie potrafisz usiedzieć w miejscu. Jesteś typem wrażliwca, który głęboko przeżywa niepowodzenia i chwile słabości maskując je uśmiechem lub drwiną. Kochasz zwierzęta i chętnie pomagasz innym. Świetny z Ciebie kompan na imprezy, wnosisz do towarzystwa humor i ożywczy koncept. Podziel się opinią i wyn

Odpowiedz
1
Nudziarqa

Nudziarqa

Fiołek!
Niepoprawny z Ciebie marzyciel. W marzeniach uciekasz do swojego wymyślonego idealnego świata – dobrego, pełnego kolorów i całkowicie bezpiecznego, by nie przejmować się realnymi kłopotami. Te ucieczki przeszkadzają Ci jednak w codziennym życiu, ponieważ kontrastowo wszystko wydaje Ci się w nim złe, skomplikowane, szare, agresywne. Jesteś skromny, romantyczny i wrażliwy. Potrafisz być bardzo mściwy i złośliwy. Nie radzisz sobie z niepowodzeniami i krytyką. Często bywasz na uboczu, nie chcąc się w nic angażować. Podziel się opinią i wynikiem w komentarzu.

Jakim cudem wszystko się zgadza?!🤯🤣

Odpowiedz
1
DarkBlue

DarkBlue

Mak

Odpowiedz
haynae

haynae

Dzięki temu Quizowi dostałam osiągnięcie! „Doceniasz” (XD wiem, że późno hehe)

Odpowiedz
1
TadziwnaUwU

TadziwnaUwU

Konwalia!
Uwielbiasz spacery po parku i patrzenie w niebo usiane gwiazdami. Potrafisz dostrzec piękno nawet w kałuży. Jesteś wielkim miłośnikiem przyrody, kochasz łąki, ogrody, gdzie możesz napawać się ciszą i spokojem natury. Masz w sobie ogromną radość i dużo pozytywnej energii. Nie potrafisz podejmować decyzji i często się poddajesz w dążeniu do realizacji swoich ideałów. Wszystkich wkoło postrzegasz jako lepszych, piękniejszych, inteligentniejszych i szczęśliwszych. Ludzie poszukują Twojej kojącej obecności, bo dajesz im ogrom dobrej energii, której nigdy Ci nie brakuje. Podziel się opinią i wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
blue_seahorse_heart

blue_seahorse_heart

Róża!
Skoro róża jest Twoim ulubionym kwiatem oznacza to, że potrzebujesz komfortu i miłości. Musisz skupić się na swoich potrzebach i zapewnić sobie przyjazne środowisko. Traktuj siebie dobrze, ze współczuciem i miłością, a wróci to do Ciebie, rozciągając się także na innych. Pielęgnuj też swoją wrażliwość, by niemiłe przeżycia nie zamknęły Cię w skorupie zgorzkniałości i urazy. Podziel się opinią i wynikiem w komentarzu.
Super quiz

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej