Co mówi o Tobie Twój ulubiony kwiat?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 59

123Dominika456

123Dominika456

Róża

Odpowiedz
poterhard

poterhard

Azalia!
Ludzie bardzo Cię lubią za Twoją otwartość i dobre serce. Jesteś osobą bardzo życzliwą i wrażliwą. Masz serce na dłoni oraz milion pomysłów na minutę i nie potrafisz usiedzieć w miejscu. Jesteś typem wrażliwca, który głęboko przeżywa niepowodzenia i chwile słabości maskując je uśmiechem lub drwiną. Kochasz zwierzęta i chętnie pomagasz innym. Świetny z Ciebie kompan na imprezy, wnosisz do towarzystwa humor i ożywczy koncept. Podziel się opinią i wyn

Odpowiedz
Nudziarqa

Nudziarqa

Fiołek!
Niepoprawny z Ciebie marzyciel. W marzeniach uciekasz do swojego wymyślonego idealnego świata – dobrego, pełnego kolorów i całkowicie bezpiecznego, by nie przejmować się realnymi kłopotami. Te ucieczki przeszkadzają Ci jednak w codziennym życiu, ponieważ kontrastowo wszystko wydaje Ci się w nim złe, skomplikowane, szare, agresywne. Jesteś skromny, romantyczny i wrażliwy. Potrafisz być bardzo mściwy i złośliwy. Nie radzisz sobie z niepowodzeniami i krytyką. Często bywasz na uboczu, nie chcąc się w nic angażować. Podziel się opinią i wynikiem w komentarzu.

Jakim cudem wszystko się zgadza?!🤯🤣

Odpowiedz
DarkBlue

DarkBlue

Mak

Odpowiedz
Team.Ari

Team.Ari

Dzięki temu Quizowi dostałam osiągnięcie! „Doceniasz” (XD wiem, że późno hehe)

Odpowiedz
1
TadziwnaUwU

TadziwnaUwU

Konwalia!
Uwielbiasz spacery po parku i patrzenie w niebo usiane gwiazdami. Potrafisz dostrzec piękno nawet w kałuży. Jesteś wielkim miłośnikiem przyrody, kochasz łąki, ogrody, gdzie możesz napawać się ciszą i spokojem natury. Masz w sobie ogromną radość i dużo pozytywnej energii. Nie potrafisz podejmować decyzji i często się poddajesz w dążeniu do realizacji swoich ideałów. Wszystkich wkoło postrzegasz jako lepszych, piękniejszych, inteligentniejszych i szczęśliwszych. Ludzie poszukują Twojej kojącej obecności, bo dajesz im ogrom dobrej energii, której nigdy Ci nie brakuje. Podziel się opinią i wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
blue_seahorse_heart

blue_seahorse_heart

Róża!
Skoro róża jest Twoim ulubionym kwiatem oznacza to, że potrzebujesz komfortu i miłości. Musisz skupić się na swoich potrzebach i zapewnić sobie przyjazne środowisko. Traktuj siebie dobrze, ze współczuciem i miłością, a wróci to do Ciebie, rozciągając się także na innych. Pielęgnuj też swoją wrażliwość, by niemiłe przeżycia nie zamknęły Cię w skorupie zgorzkniałości i urazy. Podziel się opinią i wynikiem w komentarzu.
Super quiz

Odpowiedz
Ravenclaw_Luis_Girl

Ravenclaw_Luis_Girl

Mak!
Masz dosyć specyficzny charakter i ciężko jest do Ciebie dotrzeć. Jesteś bardzo emocjonalny, ale też skryty. Na zewnątrz sprawiasz wrażenie osoby spokojnej i pogodzonej z losem. Jednak wiele przeżywasz, ale wszystko trzymasz w sobie. Ludzie trochę się Ciebie obawiają, ponieważ nie dajesz się do końca poznać. Podziel się opinią i wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
SpeedKinetGirl17

SpeedKinetGirl17

Fajny ten quiz, taki bez mojego ulubionego kwiatu :/

Odpowiedz
Madzik155

Madzik155

Piwonia ej racja

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej