Co łączy Cię z Rianne Meijer?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 8

Marija

Marija

Poczucie humoru

Odpowiedz
truskava05

truskava05

dlaczego dopiero teraz ludzie uswiadomili sobie ze bardziej warto jest pokazywac rzeczywistosc na insta

Odpowiedz
Tirakir567

Tirakir567

Miłość do zwierzaków!
Podobnie jak Rianne wprost uwielbiasz zwierzaki, a one uwielbiają Ciebie! Nawet jeśli jeszcze nie masz swojego pupila, to z pewnością o nim marzysz, a u znajomych, który posiadają zwierzaki mogłabyś przesiadywać godzinami. Jesteś osobą odpowiedzialną, szczerą i życzliwą. Rianne jest znana m.in. z tego, że wrzuca na Instagrama posty typu „Instagram kontra Rzeczywistość”, gdzie pokazuje, jak wygląda, kiedy nie pozuje idealnie do zdjęcia i uświadamia, że Instagram ma niewiele wspólnego z prawdziwym życiem.
Tak zgadzam się z tym ❤️❤️❤️fajny quiz 😍😘💓

Odpowiedz
1
A.n.a

A.n.a

Poczucie humoru!
Podobnie jak Rianne masz ogromne poczucie humoru, którym zarażasz innych wokół siebie. Z Twojej twarzy nigdy nie znika uśmiech i potrafisz cieszyć się z najmniejszych rzeczy. Rianne jest znana m.in. z tego, że wrzuca na Instagrama posty typu „Instagram kontra Rzeczywistość”, gdzie pokazuje, jak wygląda, kiedy nie pozuje idealnie do zdjęcia i uświadamia, że Instagram ma niewiele wspólnego z prawdziwym życiem.

Odpowiedz
Lakula

Lakula

Dystans do siebie!
Podobnie jak Rianne masz ogromny dystans do siebie i potrafisz się z siebie śmiać. Nie panikujesz, kiedy akurat wyjdziesz do sklepu w nieuczesanych włosach i spotkasz znajomego. Nie wstydzisz się siebie i zawsze jesteś sobą. Rianne jest znana m.in. z tego, że wrzuca na Instagrama posty typu „Instagram kontra Rzeczywistość”, gdzie pokazuje, jak wygląda, kiedy nie pozuje idealnie do zdjęcia i uświadamia, że Instagram ma niewiele wspólnego z prawdziwym życiem.

Odpowiedz
kasiunia584

kasiunia584

Miłość do zwierzaków

Odpowiedz
blaskslonca

blaskslonca

pomysłowość
racja 😅 ciekawy quiz ❣

Odpowiedz
luvmydylan

luvmydylan

poczucie humoru
haha zgadza się! fajny quiz💜

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej