Co łączy Cię z Rianne Meijer?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 8

___airam___

___airam___

Poczucie humoru

Odpowiedz
truskava05

truskava05

dlaczego dopiero teraz ludzie uswiadomili sobie ze bardziej warto jest pokazywac rzeczywistosc na insta

Odpowiedz
Fire__Shadowq

Fire__Shadowq

Miłość do zwierzaków!
Podobnie jak Rianne wprost uwielbiasz zwierzaki, a one uwielbiają Ciebie! Nawet jeśli jeszcze nie masz swojego pupila, to z pewnością o nim marzysz, a u znajomych, który posiadają zwierzaki mogłabyś przesiadywać godzinami. Jesteś osobą odpowiedzialną, szczerą i życzliwą. Rianne jest znana m.in. z tego, że wrzuca na Instagrama posty typu „Instagram kontra Rzeczywistość”, gdzie pokazuje, jak wygląda, kiedy nie pozuje idealnie do zdjęcia i uświadamia, że Instagram ma niewiele wspólnego z prawdziwym życiem.
Tak zgadzam się z tym ❤️❤️❤️fajny quiz 😍😘💓

Odpowiedz
1
A.n.a

A.n.a

Poczucie humoru!
Podobnie jak Rianne masz ogromne poczucie humoru, którym zarażasz innych wokół siebie. Z Twojej twarzy nigdy nie znika uśmiech i potrafisz cieszyć się z najmniejszych rzeczy. Rianne jest znana m.in. z tego, że wrzuca na Instagrama posty typu „Instagram kontra Rzeczywistość”, gdzie pokazuje, jak wygląda, kiedy nie pozuje idealnie do zdjęcia i uświadamia, że Instagram ma niewiele wspólnego z prawdziwym życiem.

Odpowiedz
Lakula

Lakula

Dystans do siebie!
Podobnie jak Rianne masz ogromny dystans do siebie i potrafisz się z siebie śmiać. Nie panikujesz, kiedy akurat wyjdziesz do sklepu w nieuczesanych włosach i spotkasz znajomego. Nie wstydzisz się siebie i zawsze jesteś sobą. Rianne jest znana m.in. z tego, że wrzuca na Instagrama posty typu „Instagram kontra Rzeczywistość”, gdzie pokazuje, jak wygląda, kiedy nie pozuje idealnie do zdjęcia i uświadamia, że Instagram ma niewiele wspólnego z prawdziwym życiem.

Odpowiedz
kasiunia584

kasiunia584

Miłość do zwierzaków

Odpowiedz
blaskslonca

blaskslonca

pomysłowość
racja 😅 ciekawy quiz ❣

Odpowiedz
taelover

taelover

poczucie humoru
haha zgadza się! fajny quiz💜

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej