Co kształt Twoich dłoni mówi o Twojej osobowości?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 77

Rubyz_Games

Rubyz_Games

Dłonie Ziemi, mój znak zodiaku jest ziemnym więc na sens

Odpowiedz
Carmela

Carmela

Dłonie Wody
Kształt tych dłoni jest bardzo podobny do kształtu powietrza, z tą różnicą, że są nieco dłuższe. Kto jest ich właścicielem, ma bardzo emocjonalną osobowość i może polegać na swoim wielkim sercu i dużym współczuciu. To niezwykle słodka i empatyczna osoba, która nigdy nie pozostawia przyjaciół samych ze swoimi problemami. Jest gotowa dawać, nie otrzymując niczego w zamian, nie oczekuje rewanżu ani zysku – chce tylko zobaczyć szczęście na twarzach ludzi, których kocha. Podziel się wynikiem w komentarzu! Nie wiem

Odpowiedz
K.a.l.e.e.art

K.a.l.e.e.art

Dłonie Ziemi
Kształt tych dłoni jest duży, długi i gruby. Palce są grube, ale ani długie, ani krótkie i reprezentują żywioł Ziemi, ponieważ ten, kto je posiada, jest osobą racjonalną, która nie pozwala sobie na marzenia na jawie. Co więcej, właściciele tych rąk zawsze kończą to, co zaczęli, są odważni, mądrzy i wprawieni we wszelkiej pracy fizycznej. To bardzo poważni ludzie, na których zawsze można polegać. Szczerość jest jedną z ich głównych cech. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Mhm, generalnie to żadne z tych zdjęć nie pasowało do mojej dłoni, bo mam małą dłoń, długie i grube palce. Sama nie wiem, która najbardziej pasuje. 😅

Odpowiedz
AngelicClvudii

AngelicClvudii

Dłonie Ognia
Kształt dłoni jest duży, ale z krótkimi palcami. Główną cechą osoby, która jest właścicielem tych rąk, jest upór. W życiu ma tendencję do kontynuowania swoich pomysłów bez względu na wpływ czegokolwiek lub kogokolwiek. Ma namiętną osobowość, myśli o 1000 rzeczach na raz. To niezwykle instynktowna osoba, która nie zastanawia się zbytnio nad rzeczami, ale podejmuje szybkie decyzje. Dłonie są bardzo piękne z estetycznego punktu widzenia. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Łał większość ma ogień xD
Ja się zaliczam

Odpowiedz
Alissa22

Alissa22

Ogień
Fajny quiz!

Odpowiedz
newly

newly

OGIEŃ 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Odpowiedz
DarkBlue

DarkBlue

Ogien nieźle

Odpowiedz
GRZANECZKA999

GRZANECZKA999

Dłonie Powietrza
Kształt tych dłoni jest długi i wąski, z cienkimi palcami i dobrze zaznaczonymi stawami. Osobowość tych, którzy je posiadają, jest fascynująca i elegancka. To ludzie o wdzięcznej sylwetce, którym bardzo zależy na swoim wyglądzie zewnętrznym. Szybko podejmują decyzję i nie pozwalają, by przytłaczały ich emocje. Uwielbiają otaczać się tak wieloma ludźmi, ponieważ najbardziej boją się samotności. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
.Yuko.

.Yuko.

Dłonie Ognia
Opis świetny 🍙

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej