Bitwa zwierzaków! #3

Zacznijmy od kategorii koty! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @Adari . Zmarła, gdy miała prawie 3 lata. Nazywa się Misia. A oto znicz dla niej [*] Na drugim zdjęciu ukazany jest kot @Quuuizzz . Nazywa się Fiadzia i ma 5 lat. Który kot jest słodszy?
Misia!
Fiadzia!

Kolejna kocia para! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @Adari . Nazywa się Grubas i ma około 6 lat. Na drugim zdjęciu ukazany jest kot @hermionka1036 . Nazywa się Mini i ma 6 lat. Który z nich jest słodszy?
Grubas!
Mini!

Kolejna para kotów! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @m.cat . Nazywa się Felek i ma 7 miesięcy. Na drugim zdjęciu ukazany jest kot @Tol999 . Nazywa się Fenix i ma prawie rok. Który z nich jest słodszy?
Felek!
Fenix!

Kolejna para kotów! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @Tygrysiczka . Nazywa się Mruczek i ma 2 lata i 4 miesiące. Na drugim zdjęciu ukazany jest kot @-Olisia- . Nazywa się Stefcio i ma 2 lata. Który kot jest słodszy?
Mruczek!
Stefcio!

Następna para kotów! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @-Olisia- . Nazywa się Harry i ma 2 lata. Na drugim zdjęciu ukazany jest kot @Vsco_cat . Nazywa się Blue i ma rok i 8 miesięcy. Który kot jest słodszy?
Harry!
Blue!

Jeden kot został bez pary! To kot @Kate01 . Nazywa się Bąbel i ma 3 lata. Czy Bąbel ma przejść dalej?
Tak!
Nie!

Przechodzimy do kategorii psy! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest pies @Pieselowa123 . Nazywa się Reksio i ma 4 lata. Na drugim zdjęciu ukazany jest pies @Cierniste_Serce . Nazywa się Apple i ma 3 lata. Który pies jest słodszy?
Reksio!
Apple!

Kolejna psia para! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest pies @SZKOLA_TO_ZŁO . Nazywa się Kefir i ma prawie 10 lat. Na drugim zdjęciu ukazaby jest pies @Kimchi_is_the_best . Nazywa się Fifi i ma 7 lat. Który pies jest słodszy?
Kefir!
Fifi!

I ostatnia psia para! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest pies @WarriorsErinHunter . Nazywa się Tuptek i ma rok. Na drugim zdjęciu ukazany jest pies @Brzoskwinka_576 . Nazywa się Colin i ma 2 lata. Który pies jest słodszy?
Tuptek!
Colin!

Przechodzimy do kategorii świnki morskie i chomiki! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest chomik @Lawenderka777 . Nazywa się Everest i ma 3 miesiące. Na drugim zdjęciu ukazana jest świnka morska @Adari . Nazywa się Fafik i ma około 5 lat. Który zwierzak jest słodszy?
Everest!
Fafik!

Kolejna para świnek morskich, chomików i szczurów! Na pierwszym zdjęciu ukazana jest świnka morska @Aniul . Nazywa się Gwiazdeczka i ma 9 miesięcy. Na drugim zdjęciu ukazana jest świnka morska @hippika . Nazywa się Grzechotka i ma 5 lat. Który zwierzak jest słodszy?
Gwiazdeczka!
Grzechotka!

Jeden chomik został bez pary! To chomik @Lawenderka777 . Nazywa się Lawenderka, gdy zmarła miała 6 miesięcy. A oto znicz dla niej [*] Czy Lawenderka ma przejść dalej?
Tak!
Nie!

Teraz przechodzimy do królików! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest królik @Lawenderka777 . Nazywa się Jeremi i ma 5 miesięcy. Na drugim zdięciu ukazany jest królik @Kate01 . Nazywa się Śnieżek i ma miesiąc, Który królik jest słodszy?
Jeremi
Śnieżek!

A oto papugi z kategorii inne. Należą do @Pieselowa123 . Nazywają się Maniek i Lola. Ten niebieski to Maniek, a Lola to ta zielona. Czy Maniek i Lola mają przejść dalej?
Tak!
Nie!

47 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
.Alleksa.
.Alleksa.
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 3

Sparrow.ac777

Sparrow.ac777

Uu Everest wygrał jutro się ucieszy

Odpowiedz
1
-Olisia-

-Olisia-

Oj Harry nie miał szans z Blue… Hah. Ale Stefcio przeszadł XD

Odpowiedz
_Sushio.Cat_

_Sushio.Cat_

I kolejna super część!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej