Bitwa zwierzaków! #2

Zacznijmy od kategorii koty. Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @Quuuizzz . Nazywa się Feluś i ma 2 lata. Na drugim zdjęciu ukazany jest kot @Kate01 . Nazywa się Bąbel i ma 3 lata. Który kot jest słodszy?
Feluś!
Bąbel!

Druga kocia para! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @Quuuizzz . Nazywa się Fiadzia i ma 5 lat. Na drugim zdjęciu ukazany jest kot @hermionka1036 . Nazywa się Mini i ma 6 lat. Który kot jest słodszy?
Fiadzia!
Mini!

Kolejna kocia para już w drodze! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @Julia.Malfoy . Nazywa się Hermionka i ma 4 miesiące. Na drugim zdjęciu ukazany jest kot @m.cat . Nazywa się Felek i ma 7 miesięcy. Który kot jest słodszy?
Hermionka!
Felek!

Kolejna para kotów! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @Tygrysiczka . Nazywa się Mruczek i ma 2 lata i 4 miesiące. Na drugim zdjęciu ukazany jest kot @xxwarriorsxx, czyli mój. Nazywa się Arystokrata i ma 2 lata. Który kot jest słodszy?
Mruczek!
Arystokrata!

Kolejna para kotów! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @Tol999 . Nazywa się Fenix i ma prawie rok. Na drugim zdjęciu ukazany jest kot @-Olisia- . Nazywa się Willi i ma rok. Który kot jest słodszy?
Fenix!
Willi!

Następna kocia para! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @-Olisia- . Nazywa się Stefcio i ma 2 lata. Na drugim zdjęciu ukazany jest kot @WierzbowyCien . Nazywa się Kira i ma rok. Który kot jest słodszy?
Stefcio!
Kira!

Kolejna para kotów! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @-Olisia- . Nazywa się Harry i ma 2 lata. Na drugim zdjęciu ukazany jest kot @WarriorsErinHunter . Nazywa się Perła i ma 3 lata. Który kot jest słodszy?
Harry!
Perła!

Ostatnia kocia para! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @Klugas . Nazywa się Miki i ma 12 lat. Na drugim zdjęciu ukazany jest kot @Vsco_cat . Nazywa się Blue i ma rok i 8 miesięcy. Który z nich jest słodszy?
Miki!
Blue!

Przechodzimy do kategorii psy! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest pies @Kate01 . Nazywa się Lucky i ma 3-4 lata. Na drugim zdjęciu ukazany jest pies @Pieselowa123 . Nazywa się Reksio i ma 4 lata. Który pies jest słodszy?
Lucky!
Reksio!

Kolejna psia para! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest pies @SZKOLA_TO_ZLO . Nazywa się Kefir i ma prawie 10 lat. Na drugim zdjęciu ukazany jest pies @Lisowata_39 . Nazywa się Sonia i ma 9 lat. Który pies jest słodszy?
Kefir!
Sonia!

Kolejna psia para! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest pies @Julcia1234r . Nazywa się Cezar i ma rok. Na drugim zdjęciu ukazany jest pies @WarriorsErinHunter . Nazywa się Tuptek i ma rok. Który pies jest słodszy?
Cezar!
Tuptek!

Nadchodzi kolejna para psów! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest pies @m.cat . Nazywa się Tofik i ma 3 lata. Na drugim zdjęciu ukazany jest pies @Cierniste_Serce . Nazywa się Apple i ma 3 lata. Który pies jest słodszy?
Tofik!
Apple!

Następna psia para! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest pies @Brzoskwinka_576 . Nazywa się Colin i ma 2 lata. Na drugim zdjęciu ukazany jest pies @xxpysiaxx09 . Nazywa się Tosia i ma 3 lata. Który z nich jest słodszy?
Colin!
Tosia!

Jeden pies pozostał bez pary! Jest to pies @Kimchi_is_the_best . Nazywa się Fifi i ma 7 lat. Czy Fifi ma przejeść dalej?
Tak!
Nie!

Przechodzimy do kategorii chomiki i świnki morskie! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest chomik @Pieselowa123 . Nazywa się Duduś i ma 2 lata. Na drugim zdjęciu ukazana jest świnka morska @Aniul . Nazywa się Gwiazdeczki i ma 9 miesięcy. Który z nich jest słodszy?
Duduś!
Gwiazdeczka!

Kolejna para psów! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest chomik @Pieselowa123 . Nazywa się Trixi i ma 2 lata. Na drugim zdjęciu ukazana jest świnka morska @hippika . Nazywa się Grzechotka i ma 5 lat. Który z nich jest słodszy?
Trixi!
Grzechotka!

A teraz króliki! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest królik @_lemon_ . Nazywa się Bunni i ma 5 lat. Na drugim zdjęciu ukazany jest królik @Kate01 . Nazywa się Śnieżek i ma miesiąc. Który królik jest słodszy?
Bunni!
Śnieżek!

Teraz przechodzimy do kategorii inne. Na pierwszym zdjęciu ukazane są papugi @Pieselowa123 . Ten niebieski to Maniek, a zielona to Lola. Mają 1,5 roku. Na drugim zdjęciu ukazany jest patyczak @hippika . Nazywa się Pyrduś i ma kilka miesięcy. Które z nich powinno przejść dalej?
Maniek i Lola
Pyrduś!

42 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
.Alleksa.
.Alleksa.
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 23

-Olisia-

-Olisia-

Ooo wygrał Stefcio i Harry… Jak miło ❣️❣️❣️

Odpowiedz
.-Devil-.

.-Devil-.

Reksio wygrywa
Duduś przegrywa
Trixi przegrywa
A Mabiek i Lola chyba przechadza dakej ❤❤❤

Odpowiedz
1
.Valerian.

.Valerian.

Zachorowałem od nadmiaru złych imion.

Odpowiedz
2
.Alleksa.

.Alleksa.

•  AUTOR

Okej, te osoby, które jeszcze dziś chciały się zapisać, to będą w bitwie, ale więcej proszę nie, okej?

Odpowiedz
1
Adari

Adari

To będzie ci potrzebne zdjęcie zwierzaka czy nie?

Odpowiedz
1
Adari

Adari

a czy liczy się zdjęcie zwierzaka, który już nie żyje?

Odpowiedz
1
.Alleksa.

.Alleksa.

•  AUTOR

@Adari tak

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (3)
A.n.a

A.n.a

Znalazłam w Google zdjęcie psa @Cierniste_Serce .

Odpowiedz
1
A.n.a

A.n.a

@xxwarriorsxx Wejdź na moje wpisy, pokazałam screen.

Odpowiedz
Adari

Adari

A może po prostu wstawiła zdjęcie do internetu.

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Wild.Girl

Wild.Girl

Super głosowanie ☺️

Odpowiedz
artistic.girl

artistic.girl

chyba dam rade przejść do 3 rundy!😃

Odpowiedz
1
LisciastyOgon

LisciastyOgon

Ale szkoda że na Pyrdusia prawie nikt nie głosuje:c patyczki są fajne c:

Odpowiedz
m.cat

m.cat

Mój kot Feluś przeszedł heh😊

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej