Bitwa zwierzaków! #1

Zaczynamy od kotów! Na pierwszym zdjęciu jest ukazany kot @Tygrysiczka . Nazywa się Mruczek i ma 2 lata i 4 miesiące. Na drugim zdjęciu jest ukazany kot @Jagabagabu . Nazywa się Puszek i ma dwa lata. Który kot jest słodszy?
Mruczek!
Puszek!

Tutaj kolejna para kotów! Na pierwszym zdjęciu jest ukazany kot @xxAniqxx . Nazywa się Filip i ma 6 miesięcy. Na drugim zdjęciu jest ukazany kot @m.cat . Nazywa się Felek i ma 7 miesięcy. Który kot jest słodszy?
Filip!
Felek!

Tutaj kolejna para kotów! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @Dhorse . Nazywa się Bożenka i ma 2 lata. Na drugim zdjęciu jest ukazany kot @xxwarriorsxx, czyli mój. Nazywa się Arystokrata i ma 2 lata. Który kot jest słodszy?
Bożenka!
Arystokrata!

Tutaj kolejna para kotów! Na pierwszym zdjęciu jest ukazany kot @DarkBeauty . Nazywa się Cynamon i ma rok. Na drugim zdjęciu jest ukazany kot @Tol999 . Nazywa się Fenix i ma prawie rok. Który kot jest słodszy?
Cynamon!
Fenix!

Przechodzimy do kolejnej pary kotów! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @xxwarriorsxx, czyli mój kot! Nazywa się Mała i ma 2 lata. Na drufim zdjęciu ukazany jest kot @-Olisia- . Nazywa się Stefcio i ma dwa lata. Który kot jest słodszy?
Mała!
Stefcio!

Kolejna para kotów! Na pierwszym zdjęciu jest ukazany kot @-Olisia- . Nazywa się Harry i ma dwa lata. Na drugim zdjęciu jest ukazany kot @xxwarriorsxx, czyli mój kolejny kot! Nazywa się Łatek i ma dwa lata. Który kot jest słodszy?
Harry!
Łatek!

Następna para kotów! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @WarriorsErinHunter . Nazywa się Perła i ma trzy lata. Na drugim zdjęciu jest ukazany kot @xxwarriorsxx, czyli mój. Nazywa się Mama (nie pytajcie dlaczego) i ma 3 lata. Który kot jest słodszy?
Perła!
Mama!

Kolejna para kotów! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @mietowa_gwiazda . Nazywa się Miecia i 17.07 będzie miała pierwsze urodziny! Na drugim zdjęciu ukazany jest kot @-Olisia- . Nazywa się Willi i ma rok. Który kot jest słodszy?
Miecia!
Willi!

Kolejna kocia para! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @xxpysiaxx09 . Nazywa się Tofik i ma 4 lata. Na drugim zdjęciu ukazany jest kot @hermionka1036 . Nazywa się Mini i ma 6 lat. Który kot jest słodszy?
Tofik!
Mini!

Następna kocia para! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @Julcia1234r . Nazywa się Brysia i ma 13 lat. Na drugim zdjęciu jest ukazany kot @Klugas . Nazywa się Miki i ma 12 lat. Który kot jest słodszy?
Brysia!
Miki!

Kolejna para kotów! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest kot @Klugas. Nazywa się Kitek i ma 9 lat. Na drugim zdjęciu ukazany jest kot @WierzbowyCien . Nazywa się Kira i ma rok. Który kot jest słodszy?
Kitek!
Kira!

Teraz przechodzimy do kategorii psy! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest pies @SakuraPunPun . Nazywa się Mała i ma 3 miesiące. Na drugim zdjęciu ukazany jest pies @Julcia1234r . Nazywa się Cezar i ma rok. Który pies jest słodszy?
Mała!
Cezar!

Przechodzimy do kolejnej psiej pary! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest pies @Oliwi.a . Nazywa się Fibi i ma 4 lata. Na drugim zdjęciu ukazany jest pies @m.cat . Nazywa się Tofik i ma 3 lata. Który pies jest słodszy?
Fibi!
Tofik!

Kolejna psia para! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest pies @Zosia_Potter . Nazywa się Lucky i ma rok i 7 miesięcy. Na drugim zdjęciu ukazany jest pies @Brzoskwinka_576 . Nazywa się Colin i ma dwa lata. Który pies jest słodszy?
Lucky!
Colin!

Kolejna psia para! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest pies @Cierniste_Serce . Nazywa się Apple i ma 3 lata. Na drugim zdjęciu ukazany jest pies @Piorunowa_Gwiazda . Nazywa się Rufus i ma 2,5 roku. Który pies jest słodszy?
Apple!
Rufus!

Kolejna para psów! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest pies @WarriorsErinHunter . Nazywa się Tuptek i ma rok. Na drugim zdjęciu ukazany jest pies @Trzcinowy_Lisc . Nazywa się Alta i ma rok. Który pies jest słodszy?
Tuptek!
Alta!

Następna para psów! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest pies @WarriorsErinHunter . Nazywa się Bangi i ma 11 lat. Na drugim zdjęciu ukazany jest pies @Lisowata_39 . Nazywa się Sonia i ma 9 lat. Który pies jest słodszy?
Bangi!
Sonia!

I ostatnia psia para! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest pies @Jagabagabu . Nazywa się Fredzia i ma ok. 6 lat. Na drugim zdjęciu ukazany jest pies @Kimchi_is_the_best . Nazywa się Fifi i ma 7 lat. Który pies jest słodszy?
Fredzia!
Fifi!

Jeden pies został bez pary! To pies @xxpysiaxx09 . Nazywa się Tosia i ma 3 lata. To wy decydujecie, czy Tosia przejdzie dalej! Czy Tosia ma przejść dalej?
Tak!
Nie!

Przechodzimy do chomików i świnek morskich! Na pierwszym zdjęciu ukazany jest chomik @Tylda54321 . Nazywa się Karmelek i ma 2,5 roku. Na dugim zdjęciu ukazana jest świnka morska @hippika . Nazywa się Grzechotka i ma 5 lat. Które zwierzę jest słodsze?
Karmelek!
Grzechotka!

Kolejna para świnek morskich i chomików! Na pierwszym zdjęciu ukazana jest świnka morska @Aniul . Nazywa się Gwiazdeczka i ma 9 miesięcy. Na drugim zdjęciu ukazana jest świnka morska @hippika . Nazywa się Pimpusia i ma ponad cztery lata. Która świnka morska jest słodsza?
Gwiazdeczka!
Pimpusia!

Królik jest tylko jeden! Jest to królik @_lemon_ . Nazywa się Bunni i ma 5 lat. Czy Bunni ma przejść dalej?
Tak!
Nie!

Przechodzimy do zwierząt z kategorii inne! Na pierwszym zdjęciu ukazane są mrówki @_lemon_ . Nie mają imienia, mają ok. rok. Na drugim zdjęciu ukazany jest patyczak @hippika . Nazywa się Pyrduś i ma kilka miesięcy. Który z nich ma przejść dalej?
Mrówki!
Pyrduś!

69 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
.Alleksa.
.Alleksa.
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 47

-Olisia-

-Olisia-

O boże dzięki, że moje koty wygrały XD

Odpowiedz
Sparrow.ac777

Sparrow.ac777

Chcialam zapisac mojego królika Jeremiego mo 5 miesięcy i mojego chomiczka Evereścika ma 3 miesiące i Lavenderkę nie żyje[*]

Odpowiedz
1
.Alleksa.

.Alleksa.

•  AUTOR

@Lawenderka777 Oki, to wyślij zdjęcie na priv i informacje o zwierzaku 😊

Odpowiedz
1
Annie_Cresta_Odair

Annie_Cresta_Odair

Karmelka (chomiczek) nie ma już z nami 😭

Odpowiedz
1
Sparrow.ac777

Sparrow.ac777

Odpowiedz
1
._.jezyk._.

._.jezyk._.

@Tylda54321 współczuje [*]

Odpowiedz
1
Adari

Adari

A tak przy okazji. @Aniul, mam taką samą poduszkę.

Odpowiedz
1

M...h

Fajnie@Adari

Odpowiedz
1
Adari

Adari

Potrzebne ci będą zdjęcia zwierząt?

Odpowiedz
.Alleksa.

.Alleksa.

•  AUTOR

I… koniec głosowania! Już nikt nie może oddać głosu!

Odpowiedz
.Alleksa.

.Alleksa.

•  AUTOR

Zmieniam jeszcze raz 😂😅 głosować można do 21.00!

Odpowiedz
.Alleksa.

.Alleksa.

•  AUTOR

UWAGA!!! Można głosować do końca dzisiejszego dnia!

Odpowiedz
.Mar.cia.

.Mar.cia.

@xxwarriorsxx Tofik przegrał 😭

Odpowiedz
.Mar.cia.

.Mar.cia.

Szkoda że Tofiś pewnie przegra 😔

Odpowiedz
1
Finestra

Finestra

Wszystkie zwierzaki są przeeeeesłodkie

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej