Po tytule domyśliliście się pewnie, że to jest finał. Emotka, która zdobędzie najwięcej głosów wygrywa, drugie i trzecie miejsce też dostanie nagrody (info o nagrodach w quizie, który był od zapisów). Emotka, która zdobędzie najmniej głosów przegrywa, a osoba, która tą emotkę zgłosiła dostanie tylko mały spamik serc. To chyba tyle - powodzenia!!!
Komentarze sameQuizy: 0