Patryk

Wilczyca105

Patryk

Wilczyca105

imię: Wilczyca105

miasto: Księżycowo

55

Ostatni wpis

Wilczyca105

Wilczyca105

ᴋᴛᴏ ɴᴀᴊʟᴇᴘɪᴇᴊ ᴄɪᴇ ᴢɴᴀ?- ɴᴏᴍɪɴᴋᴀ ᴏᴢɴᴀᴄᴢ ᴜᴢ̇ʏᴛᴋᴏᴡɴɪᴋᴀ, ᴋᴛᴏ́ʀʏ: 𝟣. ᴡɪᴇ ᴊᴀᴋ ᴍᴀꜱᴢ ɴᴀ ɪᴍɪᴇ... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Wpisy autora: Wróć do wszystkich wpisów
Wilczyca105

Wilczyca105

AUTOR•  

ᴋᴛᴏ ɴᴀᴊʟᴇᴘɪᴇᴊ ᴄɪᴇ ᴢɴᴀ?- ɴᴏᴍɪɴᴋᴀ
ᴏᴢɴᴀᴄᴢ ᴜᴢ̇ʏᴛᴋᴏᴡɴɪᴋᴀ, ᴋᴛᴏ́ʀʏ:
𝟣. ᴡɪᴇ ᴊᴀᴋ ᴍᴀꜱᴢ ɴᴀ ɪᴍɪᴇ̨!
Nikt.
𝟤. ᴡɪᴇ ᴊᴀᴋ ᴡʏɢʟᴀ̨ᴅᴀꜱᴢ!
Nikt
3 ᴡɪᴇ ɪʟᴇ ᴍᴀꜱᴢ ʟᴀᴛ!
Nikt.
𝟦. ᴡɪᴇ ꜱᴘᴏʀᴏ ᴏ ᴛᴡᴏɪᴍ ᴢ̇ʏᴄɪᴜ ᴘʀʏᴡᴀᴛɴʏᴍ!
Nikt.
𝟧. ᴡɪᴇ ᴡ ᴊᴀᴋɪᴍ ᴍɪᴇꜱ́ᴄɪᴇ ᴍɪᴇꜱᴢᴋᴀꜱᴢ!
𝟨. ᴢɴᴀ ᴛᴡᴏ́ᴊ ɢᴌᴏꜱ!
Nikt.
𝟩. ᴢɴᴀ ᴛᴡᴏᴊᴇ ɴᴀᴢᴡɪꜱᴋᴏ!
Nikt.
𝟪. ᴡɪᴇ ᴄᴢʏ ᴍᴀꜱᴢ ᴢᴡɪᴇʀᴢᴀ̨ᴛᴋᴏ ᴅᴏᴍᴏᴡᴇ!
Nikt.
𝟫. ᴢɴᴀ ᴛᴡᴏ́ᴊ ɢᴜꜱᴛ ᴍᴜᴢʏᴄᴢɴʏ!
Nikt.
𝟣𝟢. ᴘᴏ ᴘʀᴏꜱᴛᴜ ᴅᴜᴢ̇ᴏ ᴏ ᴛᴏʙɪᴇ ᴡɪᴇ!
Nikt.
ᴏᴢɴᴀᴄᴢ ᴜᴢ̇ʏᴛᴋᴏᴡɴɪᴋᴀ, ᴢ ᴋᴛᴏ́ʀʏᴍ ᴏꜱᴛᴀᴛɴɪᴏ ᴘɪꜱᴀᴌᴇꜱ́/ᴀꜱ́!
W wiadomościach prywatnych chyba z nikim ale w komentarzach pod quizem z @Shake08
ᴀ ᴛᴇʀᴀᴢ ɴᴏᴍɪɴᴜᴊ ᴋɪʟᴋᴀ ᴏꜱᴏ́ʙ!
@Zaila
@miquiia
@AshTray
@rose.killer
@Emperor_Mika
@Gaba_Saba

Odpowiedz
3
Wilczyca105

Wilczyca105

•  AUTOR

@Shake08 Fakt, jestem dość skryta. A gust muzyczny zrozumiałam chyba jako to jakie są twoje ulubione gatunki muzyczne.

Odpowiedz
1
Shake08

Shake08

@Wilczyca105 Gust muzyczny, to jest coś szerszego niż gatunek. Właściwie same gatunki, szczególnie takie szerokie jak podałaś za dużo nie mówią. Dużo o guście mówią ulubieni wykonawcy, płyty, utwory, albo jakieś szczególnie rodzaje brzmień.

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Wilczyca105

Wilczyca105

AUTOR•  

Nominka o Huncwotach!
Autorka: @LunaTonks9875
Nominowała mnie: @Shake08
Twój ulubiony Huncwot?
Wszyscy choć Peter tylko z lat szkolnych. Kiedyś był mi obojętny ale polubiłam go dzięki mojemu dopiero planowanemu fanfikowi("Jestem wężem a nie lwem" tylko że z perspektywy Bartiego) gdzie był świetnym przyjacielem dla głównego bohatera. W sumie w oryginalnym "Jestem wężem a nie lwem" też był całkiem fajny.
Którego z Huncwotów najbardziej podziwiasz i za co?
Muszę się zastanowić bo nigdy nad tym nie myślałam. Chyba wszystkich. Remusa za wytrzymałość a resztę za podjęcie się tak niebezpiecznego i trudnego wyzwania jak zostanie animagami dla dobra przyjaciela.
Do czego najchętniej użyłabyś Mapy Huncwotów?
Nie wiem. Może dla zabawy schowałabym im ją i musieliby rozwiązywać różne zagadki, zadania i tp. żeby ją odzyskać.
Gdybyś mogła cofnąć się do czasów ich młodości w Hogwarcie, z kim z ich rocznika najbardziej chciałabyś się zaprzyjaźnić?
Można z więcej niż jedną osobą? To z Remusem, Lily, Mary, Marlene i Dorcas. I może Peterem jeśli byłby taki jak w moim fanfiku.
Który huncwocki pseudonim (Rogacz, Łapa, Lunatyk, Glizdogon) podoba Ci się najbardziej?
Wszystkie są ładne ale chyba Lunatyk. Angielska wersja Moony też jest urocza.
Do którego domu w Hogwarcie należałaby Twoja własna paczka przyjaciół?
Do Gryffindoru albo Hufflepuffu. Chociaż właściwie to nie wiem czy miałabym własną paczkę. Może zaprzyjaźniłabym się tylko z tymi których wymieniłam w pytaniu o przyjaźnie.
A @Miquiia
N @Gaba_Saba
I @Zaila
M @rose.Killer
A @AshTray
G @Pieczarka

Odpowiedz
3
AshTray

AshTray

@Wilczyca105 Dziękuję za nominację!

Odpowiedz
1
Wilczyca105

Wilczyca105

AUTOR•  

🎵 Nominka o muzyce 🎵
Nominowała mnie: @Shake08
Kto jest twoją ulubioną piosenkarką?
Nie mam ulubionej piosenkarki.
Kto jest twoim ulubionym piosenkarzem?
Nie mam ulubionego piosenkarza.
Lubisz śpiewać?
Tak.
Jaka jest twoja ulubiona piosenka?
Bardzo wiele np. "Jak dobrze być poziomką".
Jaka piosenka cię opisuje?
Żadna.
Na czyj koncert chciałbyś pojechać?
Nie jeżdżę na koncerty.
Ulubiony rodzaj muzyki?
K-pop, J-pop i Punk.
W jakim języku najczęściej słuchasz piosenek?
Po polsku, angielsku, czasem francusku.
Jak często słuchasz muzyki?
Różnie.
M @Pieczarka
U @Miquiia
Z @Gaba_Saba
Y @AshTray
K @rose.killer
A @Emperor_Mika

Odpowiedz
2
Zaila

Zaila

Nie słucham muzyki baha

Odpowiedz
Wilczyca105

Wilczyca105

AUTOR•  

☀️ Letnia Nominka ☀️
Nominowała mnie: @Shake08
Autorka: @Lelu
W skali 1/10 jak bardzo lubisz lato?
10
Co najczęściej robisz podczas lata?
Różne rzeczy.
Czy lato jest twoją ulubioną porą roku?
Tak.
Co będziesz robić w to lato?
Zobaczę.
Jakie masz ulubione emotki letnie?
Żadnych za bardzo nie znam.
Co najczęściej jesz w lato?
Owoce, lody, różne rzeczy.
Czy wydarzyła się jakaś wpadka podczas lata?
Nie.
Który miesiąc lata najbardziej lubisz?
Lipiec.
Co pijesz w lato?
Wodę tak jak zwykle.
Jak znosisz letnie upały?
Nie cierpię.
W @Pieczarka
A @Miquiia
K @Gaba_Saba
A @Zaila
C @Emperor_Mika
J @rose.killer
E @AshTray

Odpowiedz
4
Wilczyca105

Wilczyca105

AUTOR•  

Wymyśliłam opis nowej serii tylko że jest trochę za długi.
"Evan Rosier chciał być w Slytherinie. Zamiast tego wylądował w Gryffindorze z piątką chłopaków którzy uważali za dobry pomysł skakanie po łóżkach, robienie sobie makijażu za pomocą musów- świstusów i słuchanie o nieludzkich godzinach zbyt głośnej i w dodatku MUGOLSKIEJ muzyki".
Wiecie jak skrócić to żeby zachowało sens ale mieściło się w limicie?

Odpowiedz
2
Wilczyca105

Wilczyca105

•  AUTOR

Mam już opis uwzględniający też to że chciał być w Slytherinie ale to też jest dobre.

Odpowiedz
Wilczyca105

Wilczyca105

•  AUTOR

[Komentarz usunięty przez użytkownika]

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (4)