Patryk

udko

Patryk

udko

imię: 𝖚𝖉𝖐𝖔 𝖐𝖚𝖗𝖈𝖟𝖆𝖐𝖆

miasto: ESC 2027 BUŁGARIA

www: pin.it

o mnie: przeczytaj

1892

O mnie

ᴜɴᴋɴᴏᴡɴ - ᴊᴊ
01:18 ━━━●────── 02:43
⇆ㅤ◁ㅤ ❚❚ㅤ ▷ ↻
VOLUME: ▁▂▃▄▅▆▇ 100%

ᴏ ᴍɴɪᴇ:
•Czego się spodziewał*ś?

ᴛᴇᴍᴀᴛʏᴋᴀ... Czytaj dalej

Ostatni wpis

udko

udko

Ej podoba mi sie toooo Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

udko

udko

AUTOR•  

No way 99 powiadomien

Odpowiedz
4
udko

udko

AUTOR•  

Dzien dobry
Na ktora macie do szkoly?

Odpowiedz
4
.Yoko

.Yoko

@udko Hej.
Ja nie poszłam do szkoły.

Odpowiedz
2
udko

udko

AUTOR•  

MAMY TOOO
Na eurowizji 2026 Polske bedzie reprezentowala Alicja Szemplińska

Odpowiedz
5
be._.happy

be._.happy

@udko MEGA SLAYYYYYYYYYYYYYYY

Odpowiedz
2
Nilej_

Nilej_

@udko wjemmmm megaaaaaa

Odpowiedz
1
udko

udko

AUTOR•  

~♡~Sprawdzamy jak wysocy są użytkownicy Samequizy!~♡~
~Cała zabawa polega na tym, że dopisujesz się do ♡~@ gdzie jest podany Twój wzrost i ewentualnie możesz dopisać ile masz wzrostu. Jeśli zabraknie miejsca to dopisuj ♡~@!
~~Poniżej 140 cm~~
♡~@
♡~@
♡~@
♡~@
♡~@
~~140cm-150cm~~
♡~@ Slay_lyzwiarka_figurowa
♡~@…Aesthetic_Girl… 140cm
♡~@Zooble._.Doritosik 149cm
♡~@
♡~@
~~151cm-160cm~~
♡~@Animania 152-153 cm :3.
♡~@Daughter_of_Nyx. 157 cm :)
♡~@Lorenzo_ 158 cm 🙂
♡~@Minho_is_kociara 160 cm
♡~@Yes._My_name_is_Yuinkaa. nwm ile dokładnie
~~161cm-170cm~~
♡~@Olivyeonka 164 cm :33
♡~@ChatGPT 166-167 cm
♡~@Uzi1239 min. 164 nie pamiętam
♡~@.Perify 164/165 cm :3
♡~@Ali_10k 164 cm
♡~@udko
~~171cm-180cm~~
♡~@Kocia_Kanapka
♡~@
♡~@
♡~@
~~Powyżej 180 cm~~
♡~@Wilkoak111 181 cm.
♡~@
♡~@
♡~@
♡~@

Odpowiedz
7
udko

udko

AUTOR•  

Radio rmf fm chyba bardzo lubi eurowizje i eurowizje junior bo kiedys co chwile lecialo tam river i solo, pozniej co chwile justyna mowila o czyms a dzis (dokladnie przed chwila) ten tym z tego radia powiedzial "Marianna Kłos. Dzwonimy do naszego bohatera" i zadzwonil do niej XDDDDDD

Odpowiedz
4
be._.happy

be._.happy

@udko omggggggggg
to megaaaaa

Odpowiedz
2