Patryk
499

Iumi__jack_frost

Patryk
499

Iumi__jack_frost

imię: Chiaki Nanami. The ultimate ga

miasto: پٹریک کو گالیاں دینا

o mnie: przeczytaj

690

O mnie

Najwazniejsza informacja jakom musisz o mnie wiedziec to ze jestem siostra @cyber_adam

dzialam 99% obs za obs i raczej jak polubisz mi odpowiedz/wpisa/odpowiesz na cos/skomentujesz cos to na 99% dam ci obs

#1 HEIZOU, HU TAO, COLLEI, BENNETT, RUI, MAFUYU, MIZUKI, SPARXIE, SILVER WOLF I HERTA... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Iumi__jack_frost

Iumi__jack_frost

przypominialo mi sie ze mam konto w pjsk z 19 rankiem. ocencie team Zobacz zdjęcie
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Iumi__jack_frost

Iumi__jack_frost

AUTOR•  

Dodalam quiz!!

Odpowiedz
6
DIN0

DIN0

@cyber_benetLEPSZYNIZDURIN ja to zrobić to być fajne!!!

Odpowiedz
1
Iumi__jack_frost

Iumi__jack_frost

AUTOR•  

Dodac quiz dzis czy jutro

Odpowiedz
4
Iumi__jack_frost

Iumi__jack_frost

•  AUTOR
Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Iumi__jack_frost

Iumi__jack_frost

AUTOR•  

Gadamy se z @cyber_adas i ja mu mowie:
-wiesz ze Flins umarl??? Ale oni sie za nigo jakos modlili izmartwychstal
On do mnie:
-bitter regrets referencja???
XDDD

Odpowiedz
7
Iumi__jack_frost

Iumi__jack_frost

•  AUTOR

@arbuzi_q @arbuzi_q qiqi umarla ale jest teraz zombi

Odpowiedz
reney_nr1_yurilover

reney_nr1_yurilover

@cyber_benetLEPSZYNIZDURIN naah nie o to mi chodzi

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (4)
Iumi__jack_frost

Iumi__jack_frost

AUTOR•  

Gadamy se z @cyber_adas o tym jak zywioly w genshinie maja gowniane nazwy typu pyro, cryo, dendro, anemo a on:
-ale pyro jesy mondre bo jak jest gosciu chory psychicznie i lubi podpalac to jest nazywany piromanem
A ja do nigo:
-czy brat wlasnie opisal Richtera???

Odpowiedz
7
Iumi__jack_frost

Iumi__jack_frost

AUTOR•  

Gadamy ze z @cyber_adas o tym ze Varka w 3d jest taki gowniany i on mowi:
-imo osoba co robila nefer w 3d powinna dostac nagrode Nobla a ta co Varke 6-7 zl podwyz-
A ja mowie:
-kopa w d***.

Odpowiedz
9

....-

@cyber_benetLEPSZYNIZDURIN ta…model 3d Varki nie jest najlepszy, za to Nefer jest mgra ladny

Odpowiedz
1
Iumi__jack_frost

Iumi__jack_frost

•  AUTOR
Odpowiedz