
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×



Ragi.
AUTOR•Dobranoc✨🌛
Jaxxy.
@Totalna_Potterka w sumie dziwne żeby tego nie pamiętać 😅 (w cyrku pojawił się ktoś jeszcze!! :0 ) naprawdę moja reakcja tak wyglądała a twoja? W sensie co pomyślałaś? Zgaduje że pewnie: ale tu pusto 😅🤣
MajaMajaTADC
@Czarny_Kot7 to ci to pod poduszkę wsadzę
Ragi.
AUTOR•Obejrzałam nowy odcinek impostora od czajnika i(SPOILER) kurde szkoda, że Kasia odpadła. Gdyby nie to że się źle czuła porobiła by tych wszystkich graczy jak dzieci🙏🙏 wsm szkoda też że Eliza odpadła, bo zaczęłam ją coraz bardziej lubić i już mnie nie irytowała. Jeszcze siostra odpadła przez to czajnik nie wylosował jakiejś głupiej kartki🙏🙏a Palion jest w takiej do dvpy sytuacji, że bro wie że ostry jest impo, ale nie może z tym nic zrobić🙏🙏🙏
Ragi.
• AUTOR@-Ahyeonka- fr xd(pobrałam ten obrazek :3)
Ragi.
• AUTOR@MajaMajaTADC rel
Ragi.
AUTOR•Wn moja opinia(jeśli nie chcecie spoilerów nie czytajcie)
Odcinek ogólnie był spoko, chociaż mogli dać coś innego niż piaskowego chłopca 2.0. Ogl koniec był mocny(Lila dlaczego wypisujesz jakieś liściki miłosne do Maxa?🙏 co to za ship wth🙏🙏)
No i wsm tyle👍🏻
Tenczowe_ciasteczko
@Totalna_Potterka ja nie lubię tego 6 sezonu
Ragi.
AUTOR•Witam witam, będę oglądać teraz nowy odcinek miraculum i d wam opinię jak skończę oglądać :3
no1likehj8_8
@Totalna_Potterka aa
-Vivisia-
@Totalna_Potterka :>
Ragi.
AUTOR•Polska nominka!🇵🇱
Autor: @Mi_lun_a
Nominował/a mnie: @CherryMoon. i @MajaMajaTADC
❤️1. Jak bardzo w skali od 1-10 lubisz lekcje Języka Polskiego?
🤍- 6
❤️2. Jakie jest twoje ulubione polskie jedzienie?
🤍- Pierogi
❤️3. Jaka jest twoja ulubiona piosenka po polsku?
🤍- idk
❤️4. Jaka jest twoja ulubiona miejscowość w Polsce?
🤍- nie mam
❤️5. Jaka jest twoja ulubiona polska lektura szkolna?
🤍- Fnin
❤️6. Jaka jest twoja ulubiona polska przekąska lub deser?
🤍- nwm
❤️7. Co najbardziej lubisz w Polsce?
🤍- nwm, może ludzi
Teraz nominuj tyle osób ile jest w słowie ,,POLSKA"!
P @.Mikosi.
O @-Shadow.Rose-
L @krasc
S @
K @
A @
Jaxxy.
@Totalna_Potterka o jaki fajny fanart Ragatki :3 ej to jest nawiązanie do pewnego obrazu, czekaj znajdę ten obraz >:3
Jaxxy.
@Totalna_Potterka mam :D