Patryk
389

Ragi.

Patryk
389

Ragi.

imię: Ragi

miasto: Cyrk

www: tiktok.com

o mnie: przeczytaj

9075

O mnie

Tu @Totalna_Potterka po zmianie nazwy!

Hejka! Witaj w moim "o mnie"! Pierwsze Daję Ci tu spis treści👇🏻

🩷Coś o profilu🩷
😊Coś o mnie😊
📽Moje fandomy📽
📝Cytaty📝
👍🏻Osoby, które lubuję i polecam👍🏻
🎧Polecajka... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Ragi.

Ragi.

Znalazłam @Pow.der pod jakimś randomowym pinem, który mi się wyświetlił, a najlepsze... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ragi.

Ragi.

AUTOR•  

Znalazłam dźwięk Ashy na tiktoku XDDD

Odpowiedz
14
Ragi.

Ragi.

AUTOR•  

Dobranoc✨️🌜
Jak oceniacie wystrój?

Odpowiedz
15
Iumi__jack_frost

Iumi__jack_frost

dobranoc!
imo nie jest jakis piekny ale to tylko moje zdanie

Odpowiedz
3
Sloneczna...

Sloneczna...

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (6)
Ragi.

Ragi.

AUTOR•  

Banger

Odpowiedz
16
Bezzebny.

Bezzebny.

@Totalna_Potterka nah, this better

Odpowiedz
3
Ragi.

Ragi.

AUTOR•  

Przez to że obejrzałam z kolegą Md i TADC teraz mu się jakieś nsy o tym śnią🙏
Typ mi opowiadał, że mu się śniło jakieś AI podobne do Cainea i że gonią go mordodrony XD
Wsm to nic w porównaniu z moim snem o Zooble i Gangle🙏

Odpowiedz
18
Jaxxy.

Jaxxy.

Odpowiedz
2
Ragi.

Ragi.

AUTOR•  

Jakieś newsy z TADC i moje teorie
Podobno Jax będzie miał swoje najlepsze momenty w 9 odcinku👍🏻(typ już miał peak momenty, a te najlepsze dopiero nastaną :0)
Potwierdzili, że Caine oficjalnie nie żyje(przynajmniej tyle mi wiadomo)
A teraz teoria :3
Skoro Caine już nie manipuluje postaciami jak Tusk to znaczy, że prawdopodobnie będą pamiętać swoje imiona. Ale czy to znaczy, że te abstrakcje się tak randomowo zamienią w swoje poprzednie formy? No bo mamy to nagranie jak Skye Ridden(va Ribbit) nagrywa jakąś scenę gdzie mówi "HEYYY" więc ona sobie tam po prostu do nich przyjdzie i się przywita? Szczerze beka by była XD

Odpowiedz
18
SlodkaSarenka2.0

SlodkaSarenka2.0

@Totalna_Potterka Ej super by było jakby abstrakcje by się "wskrzesiły"! Jestem ciekawa ribbit i kaufmo :0
A nawet jeśli nie to chce poznać lepiej historie jax'a!!❣️

Odpowiedz
2
PaprykaTheSzkielet

PaprykaTheSzkielet

@Totalna_Potterka TUSK 😭🙏

Odpowiedz
3
pokaż więcej odpowiedzi (3)