Patryk

Tymbark.PL

Patryk

Tymbark.PL

imię: [Moje imię]

miasto: Nie bo miejscowość

www: whatsapp.com

o mnie: przeczytaj

538

O mnie

Witajcie na profilu mym:
Spis treści:
🐶- Dlaczego warto mnie zaobserwować?
✨- Pierwsi obserwujący
🏆- Miejsca w różnych konkursach na SQ
📝- Historia nazw
🎯- Cele na SQ
👟- Mój wygląd
⚽- Moje poglądy piłkarskie
💔- Moje wady i wrodzone... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Tymbark.PL

Tymbark.PL

Ehhh... Co ja mam teraz zrobić? 8 miesięcy przerwy to nie przerwa. To zapomnienie. ... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Wpisy autora: Wróć do wszystkich wpisów
Tymbark.PL

Tymbark.PL

AUTOR•  

Ehhh… Co ja mam teraz zrobić?
8 miesięcy przerwy to nie przerwa. To zapomnienie. Totalnie zapomniałem że coś takiego jak samequizy istnieje. Od jakiegoś miesiąca daje małe znaki że żyje. Zmiana tła. Kilka komentarzy, Polubień itd. Ale to nie zmienia faktu że zawiodłem. Nie wiem ile osób jeszcze o mnie pamięta ale liczę że jak najwięcej. To moja wina więc nie oczekuje że tak szybko mi wybaczycie. Chcę jednak sprawdzić jedną rzecz. Ile osób o mnie pamięta. Dajcie serce abym mógł to sprawdzić a ci, którzy pamiętają, sprawią mi dużą radość i motywację do powrotu.
Do zobaczenia👋👋

Odpowiedz
2
Red_Dot_On

Red_Dot_On

Ja pamiętam i nie zawiodłeś, mam tak samo… tylko że z moją akt jest trch inaczej… ja już raczej nie będę wstawiać Quizów, ale z długimi przerwami będą się pojawiać wpisy. Myślę często o naszej kłótni, która teraz jest dla mnie trch absurdalna.

Odpowiedz
Red_Dot_On

Red_Dot_On

A i nie jesteś debilem :3

Odpowiedz
Tymbark.PL

Tymbark.PL

AUTOR•  

Siema już po operacji jestem i przeżyłem :)

Odpowiedz
5
Palikircia.

Palikircia.

@Tymbark.PL To super

Odpowiedz
1
Tymbark.PL

Tymbark.PL

AUTOR•  

Jadę do szpitala. Jutro mam operację.❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹

Odpowiedz
4
AleArcheolog

AleArcheolog

@Tymbark.PL nie wiem kompletnie o co chodzi ale życzę szzczecia nwm wracaj do zdrowia tezymaj sue koleho ❤️

Odpowiedz
1
Tymbark.PL

Tymbark.PL

AUTOR•  
Odpowiedz
3
Tymbark.PL

Tymbark.PL

AUTOR•  

Słuchajcie! Ok. 7 msc temu wbiłem 150 obs i o tamtego czasu nie wbijałem praktycznie żadnych obsów a jak już jakiegoś zdobyłem to dostawałem od-obsa. I w końcu udało się. Zdobyłem 160 obsów i z tej małej okazji robię mini układ Robicie że mną obs za obs a ja oprócz tego polecę wasze profile i zostawię duży spam serduszek. Nie chce mi się wymyślać hasła więc ci co chcą wymyślcie sobie hasło którym polećcie mój specjal Więc dużo zyskujecie a wystarczy że kliknięcie przy moim profilu magiczny przycisk (dobrze wiecie jaki) a jeśli mnie już obserwujesz do i tak dostaniesz te nagrody ale musisz podkreślam MUSISZ wymyśleć to hasło którym polecisz moją mini akcje.
Pozdrooo🫠

Odpowiedz
3