Patryk

StaplerGrace

Patryk

StaplerGrace

imię: ✨ StApliŚ ✨

miasto: 🤍 Polska ❤️

www: youtube.com

o mnie: przeczytaj

3398

O mnie

Moje inne konta to: @Kosowka i @Eleo
Można mnie również znaleźć na tiktotku, YouTubie, Wattpadzie, Instagramie, Pintereście i Duolingo. Wszędzie nazywam się StaplerGrace.
Uwielbiam czytać, pisać, słuchać muzyki i oglądać filmy oraz seriale, a także grać w Simsy. I kocham... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

Jest na tej stronce pewna osoba, której już niewiele brakuje do 100 obs, a jest to @Zwiadowczyni_Nelia , którą bardzo polecam!
POMÓŻMY JEJ TO OSIĄGNĄĆ DO WAKACJI!

Odpowiedz
13
Szlachecka_Lodowka

Szlachecka_Lodowka

@StaplerGrace Marzę o tym

Odpowiedz
1
StaplerGrace

StaplerGrace

•  AUTOR
Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (5)
StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

Kto mnie dodał do ulubionych? Bo dostałam osiągnięcie Ulubieniec. Kto by to nie był, dziękuję z całego serca, tak samo jak wszystkim innym, którzy mnie tam mają 🥰❤️

Odpowiedz
14
Pjo

Pjo

@StaplerGrace GRATKI STAPLIŚ!!
(znaj mą dobroć i radość z tego, nazwałam Cię Stapliś)
Nie dziwie się osobom do których ulu trafiłaś szczerze mówiąc, hah

Odpowiedz
1
StaplerGrace

StaplerGrace

•  AUTOR

@Pjo Dziękuję 🥰

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (7)
StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

💚 Dzień 22 – komu życzysz śmierci? 💚

Chyba nie mam nikogo kogo bym aż tak nienawidziła, ale jak już mam wybierać, to wszystkim czarnym charakterom, może z wyjątkiem Kerena, bo jednak żałował, chociaż się nie poprawił, no ale jednak żal był. A wy?

Odpowiedz
13
MaddieKociara

MaddieKociara

@StaplerGrace Jory Ruhl (nwm jak się to pisze XD) (mam to gdzieś że on już umarł) bo przez niego zginęła Alyss, próbował zabić Willa i prawie zabił Maddie

Odpowiedz
1
Mgada5

Mgada5

@StaplerGrace Butlowi zdecydowanie

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

Zapraszam do Nanko na Instagrama, gdzie wybierane jest imię tej oto kreatury:

Odpowiedz
13
Catherine_Fox

Catherine_Fox

@StaplerGrace długo by opowiadać

Odpowiedz
1
StaplerGrace

StaplerGrace

•  AUTOR
Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (12)
StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

Dzień 22 – kogo okaleczenie byłoby najgorsze?

Wgl okazało się, że ostatnie pytanie przeczytałam źle i chodziło o hipotetyczną śmierć, a nie taką, która naprawdę miała miejsce, więc uważam, że najgorsza dla fanów byłaby śmierć Halta i dla mnie pewnie też, ale w życiu nie chciałabym też Willa ani Horace'a. Uważam też, że Maddie jest za młoda na śmierć i to też by mnie zabolało, mimo że często żartuje, że chciałabym ją zobaczyć na stosie. Prawda jest taka, że nie chciałabym.

A okaleczenie… W sumie to nie wiem. Chyba nie przeszkadzałoby mi niczyje okaleczenie XD

Odpowiedz
15
Catherine_Fox

Catherine_Fox

to zależy co rozumiemy przez okaleczenie, bo jeśli na stałe by ktoś miał zostać kaleką to bardzo wiele postaci by na tej liście się znalazło

Odpowiedz
1
MaddieKociara

MaddieKociara

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)