
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×









StaplerGrace
AUTOR•Jest na tej stronce pewna osoba, której już niewiele brakuje do 100 obs, a jest to @Zwiadowczyni_Nelia , którą bardzo polecam!
POMÓŻMY JEJ TO OSIĄGNĄĆ DO WAKACJI!
Szlachecka_Lodowka
@StaplerGrace Marzę o tym
StaplerGrace
• AUTOR@Zwiadowczyni_Nelia Fajnie
StaplerGrace
AUTOR•Kto mnie dodał do ulubionych? Bo dostałam osiągnięcie Ulubieniec. Kto by to nie był, dziękuję z całego serca, tak samo jak wszystkim innym, którzy mnie tam mają 🥰❤️
Pjo
@StaplerGrace GRATKI STAPLIŚ!!
(znaj mą dobroć i radość z tego, nazwałam Cię Stapliś)
Nie dziwie się osobom do których ulu trafiłaś szczerze mówiąc, hah
StaplerGrace
• AUTOR@Pjo Dziękuję 🥰
StaplerGrace
AUTOR•💚 Dzień 22 – komu życzysz śmierci? 💚
Chyba nie mam nikogo kogo bym aż tak nienawidziła, ale jak już mam wybierać, to wszystkim czarnym charakterom, może z wyjątkiem Kerena, bo jednak żałował, chociaż się nie poprawił, no ale jednak żal był. A wy?
MaddieKociara
@StaplerGrace Jory Ruhl (nwm jak się to pisze XD) (mam to gdzieś że on już umarł) bo przez niego zginęła Alyss, próbował zabić Willa i prawie zabił Maddie
Mgada5
@StaplerGrace Butlowi zdecydowanie
StaplerGrace
AUTOR•Zapraszam do Nanko na Instagrama, gdzie wybierane jest imię tej oto kreatury:
Catherine_Fox
@StaplerGrace długo by opowiadać
StaplerGrace
• AUTOR@Lizy135 okej
StaplerGrace
AUTOR•Dzień 22 – kogo okaleczenie byłoby najgorsze?
Wgl okazało się, że ostatnie pytanie przeczytałam źle i chodziło o hipotetyczną śmierć, a nie taką, która naprawdę miała miejsce, więc uważam, że najgorsza dla fanów byłaby śmierć Halta i dla mnie pewnie też, ale w życiu nie chciałabym też Willa ani Horace'a. Uważam też, że Maddie jest za młoda na śmierć i to też by mnie zabolało, mimo że często żartuje, że chciałabym ją zobaczyć na stosie. Prawda jest taka, że nie chciałabym.
A okaleczenie… W sumie to nie wiem. Chyba nie przeszkadzałoby mi niczyje okaleczenie XD
Catherine_Fox
to zależy co rozumiemy przez okaleczenie, bo jeśli na stałe by ktoś miał zostać kaleką to bardzo wiele postaci by na tej liście się znalazło
MaddieKociara
@StaplerGrace Rell