
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×









StaplerGrace
AUTOR•Hej, zszywki! Co dostaliście na Boże Narodzenie?
W moim przypadku są to: pieniądze, puzzle, bluzka z mapą huncwotów, świeczka i zestaw kosmetyków, a także świąteczny krasnal.
Szlachecka_Lodowka
@StaplerGrace szczerze? nwm o co tam chodzi wiem że oni mają mature międzynarodową i lekcje po angielsku
StaplerGrace
• AUTOR@NelNel_ oo ale ciekawie
StaplerGrace
AUTOR•Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim, moje kochane zszywki, wszystkiego, co najlepsze, dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń. Dziękuję, że jesteście. 💖
Tym, którzy tak jak ja pochodzą w tym roku do egzaminu maturalnego życzę powodzenia i jak najwyższych wyników, tak samo jak każdemu, kto w tym roku stawi czoła egzaminowi ósmoklasisty.
Fanom Percy’ego Jacksona życzę, aby ich przyjaciele przestali w końcu udawać, że nie są satyrami, i zabrali Was wreszcie do Obozu Herosów, a także aby Jason wyjawił swoje uczucia Zszywaczowi, na co chyba wszyscy tu czekamy.
Fanom Harrego Pottera życzę listu do Hogwartu pod choinką, a także by rządził w nim teraz ktoś sprawiedliwszy niż Dumbledore. ✨️
Fanom Zwiadowców życzę szkolenia u Halta i kawy z miodem. Ci, co piją z mlekiem, to barbarzyńcy (sama taką piję XD) 🏹
Fanom Marvela życzę, aby Thor i Loki spotkali się w Avengers: Doomsday, a ludzkość odzyskała wspomnienia o Peterze Parkerze.
Fanom Soy Luny, których raczej nie ma tu wielu, życzę by nadchodzący sezon 4 okazał się równie dobry, co poprzednie.
Fanom Akademii Dobra i Zła życzę przeżycia własnej baśni z szczęśliwym zakończeniem, tak samo fanom Baśni o złamanym sercu i EAH.
Fanom Caravalu życzę dobrej zabawy i przygody, która niekoniecznie musi być prawdziwa. Najważniejsze, by przyniosła dobre wspomnienia.
Fanom Red&Green życzę by bliźniaczkom udało się dogadać w następnych częściach.
Fanom Okrutnego Księcia życzę, by nadchodząca książka z tego uniwersum okazała się równie wciągająca i zaskakująca, co poprzednie.
Na koniec jeszcze dodam, że nie spodziewałam się, że jestem w aż tylu fandomach hah
✨️✨️✨️
MiraMare
@StaplerGrace simon i się cały czas z jedna dziewczyną kłócę z kim ma być Luną.
StaplerGrace
• AUTOR@MiraMare Uwielbiam Simona, ale do Luny bardziej pasuje mi Matteo. Ona i Simon znają się od dziecka, to jak rodzeństwo. Poza tym shipuję Simona z kimś innym.
Kiedyś też kłóciłam się z przyjaciółką o to z kim ma być Luna btw XD Ona była team Lumon tak jak ty, ale ja zawsze wolałam Lutteo
StaplerGrace
AUTOR•Wleciało nowe głosowanie!
Dziękuję @Pjo za miniaturkę 💕
https://samequizy.pl/czy-zjadlbys-te-zagraniczne-potrawy-bozonarodzeniowe/
StaplerGrace
AUTOR•Zatrzymaj się🤚
To okazja, której nie możesz przegapić!
Czujesz, że stoisz w miejscu i Twój profil się nie rozwija?
Szukasz oryginalnego oceniania profili?
Koniecznie zajrzyj do oceniania profili @Mrs.LITM!
Link: https://samequizy.pl/twoj-profil-to-green-czy-red-flag-ocenianie-profili/
StaplerGrace
AUTOR•Jak Wam się podoba moja choinka?
Lokiswife
@StaplerGrace jest bjutiful
StaplerGrace
• AUTOR@Lokiswife fenk ju