Patryk

StaplerGrace

Patryk

StaplerGrace

imię: ✨ StApliŚ ✨

miasto: 🤍 Polska ❤️

www: youtube.com

o mnie: przeczytaj

3398

O mnie

Moje inne konta to: @Kosowka i @Eleo
Można mnie również znaleźć na tiktotku, YouTubie, Wattpadzie, Instagramie, Pintereście i Duolingo. Wszędzie nazywam się StaplerGrace.
Uwielbiam czytać, pisać, słuchać muzyki i oglądać filmy oraz seriale, a także grać w Simsy. I kocham... Czytaj dalej

Ostatni wpis

StaplerGrace

StaplerGrace

💙📚Książkowa nominka!📚💙 Autorka: @Nessa_Martinez Nominował* mnie: @mustakissa i autor... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

Opowiem wam bajkę – był tu kiedyś długi, długi wpis o Zwiadowcach, ale niestety zginął śmiercią tragiczną w wypadku. Uczcijmy go chwilą ciszy. Może jak mi się zachce to napiszę go od nowa, ale jak już mówiłam – był strasznie długi i nie wiem czy mi się chce znów to pisać.

Odpowiedz
10
Lisa_sameQuizy

Lisa_sameQuizy

Odpowiedz
1
Lisa_sameQuizy

Lisa_sameQuizy

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (7)
StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

Nienawidzę siebie… Właśnie przez przypadek usunęłam wpis o Zwiadowcach

Odpowiedz
10
StaplerGrace

StaplerGrace

•  AUTOR

@Fioletowa. Ja jestem całe życie przewrażliwiona na takich sprawach i po prostu nie spodziewałam się, że znajdzie się ktoś tak do mnie podobny

Odpowiedz
1
Fioletowa.

Fioletowa.

@StaplerGrace no patrz, u mnie tak samo

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (10)
StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

Czas na… NIEDZIELNĄ DZIESIĄTKĘ!
Magnus Chase! Mango Cheese!
10) Blitz
9) T.J.
8) Halfborn
7) Amir
6) Alex
5) Samira
4) Jack
3) Magnus
2) Mallory Keen
1) Hearthstone
PS Otis i Martin (kozły Thora) trafiają poza skalę rzecz jasna XD (Annabeth i Percy ofc również)

Odpowiedz
11
Pjo

Pjo

@Lisa_sameQuizy @StaplerGrace (nie oglądałam w sumie tego, więc się nie wypowiem xD)

Odpowiedz
2
StaplerGrace

StaplerGrace

•  AUTOR

@Pjo to obejrzyj bo jest lepszy i najlepiej to widać w Thor: Mroczy świat, czyli w drugiej części Thora, która jest według mnie dużo dużo słabsza od trzeciej, ale występ Lokiego jest w niej zdecydowanie najlepszym występem Lokiego w całym uniwersum, mimo że nie ma tam aż tak fajnych tekstów jak w trzeciej części, czyli Thor: Ragnarok

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (8)
StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

Macie tu Chuuyę, bo mi się nudzi
(Ten wpis dedykuję @_Pingwiniara_ )

Odpowiedz
10

_..._

@StaplerGrace Wan jest na prawdę świetne, to jest jak darmowa terapia 🧚🧚

Odpowiedz
1
StaplerGrace

StaplerGrace

•  AUTOR

@_Pingwiniara_ kiedyś obejrzę, ale nie wiem kiedy, ale kiedyś widziałam już ten odcinek o przedszkolu

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (6)
StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

https://youtube.com/watch?v=EHAHDc9oWI8&si=jSIihOCU3IaEdeZy

XDDDDD 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Dajcie znać kto już to widział i co sądzicie

Odpowiedz
8
StaplerGrace

StaplerGrace

•  AUTOR

@Allleks_a_Jackson straszny wynalazek, trzeba chyba zakazać ich produkcji

Odpowiedz
1
Olzziey

Olzziey

@StaplerGrace Dokładnie

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (5)