Patryk

StaplerGrace

Patryk

StaplerGrace

imię: ✨ StApliŚ ✨

miasto: 🤍 Polska ❤️

www: youtube.com

o mnie: przeczytaj

3398

O mnie

Moje inne konta to: @Kosowka i @Eleo
Można mnie również znaleźć na tiktotku, YouTubie, Wattpadzie, Instagramie, Pintereście i Duolingo. Wszędzie nazywam się StaplerGrace.
Uwielbiam czytać, pisać, słuchać muzyki i oglądać filmy oraz seriale, a także grać w Simsy. I kocham... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

🐉 Nominka o SZKOLE, ale FANTASY! 🐉
Autorka: @StaplerGrace (która właśnie płacze, bo wakacje się skończyły, więc musi wynieść się już z domku Posejdona zanim przyjdą harpie sprzątające)

📚 Gdybyś mógł trafić do którejkolwiek szkoły istniejącej w jakiejś książce, serialu, filmie lub anime fantasy, jaka byłaby to placówka?

~ Akademia Dobra i Zła, a konkretnie – Dobra

📚 Który z nauczanych tam przedmiotów byłby najprawdopodobniej Twoim ulubionym?

~ Najprawdopodobniej Historia Baśni

📚 A którego byś nienawidził?

~ Pielęgnacji Urody (czy jakoś tak się to nazywało, nie pamiętam dokładnej nazwy)

📚 Z kim byś dzielił swój pokój?

~ Z Agatą

📚 Kto byłby Twoim ulubionym nauczycielem?

~ Sader albo Uma, a w późniejszych tomach zdecydowanie Hort (to moja ulubiona postać)

📚 A kto najmniej ulubionym?

~ Nie wiem, chyba ten gnom z lasu

📚 Kto byłby Twoim szkolnym wrogiem?

~ Tedros

📚 I na koniec… Z kim byś sie zaprzyjaźnił, i to już pierwszego dnia szkoły?

~ Agata i Hort

Nominuj tyle osób, ile jest w słowie WRZESIEŃ!

W @Pjo
R @Little_murder
Z @_Pingwiniara_
E @Lisa_SameQuizy
S @mustakissa
I @Lokiswife
E @Fioletowa.
Ń @ KRAŚĆ

Odpowiedz
10
rosea_

rosea_

@StaplerGrace zrobię!
Przynajmniej się postaram…

Odpowiedz
1
Fioletowa.

Fioletowa.

@StaplerGrace o rany… postaram się coś zrobić XD

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

*wpis niżej* Ciekawe, jeszcze kilka lat temu napisałabym, że Akademia Dobra i Zła

Odpowiedz
7
Pjo

Pjo

@StaplerGrace chyba trójka, ale już nie pamiętam o co tam chodziło prawie, więc no XD

Odpowiedz
1
StaplerGrace

StaplerGrace

•  AUTOR

@Pjo Pamiętam, że trójka miała fajny początek, ale końcówka mnie wkurzyła, bo nie miała sensu. Nie pamiętam już konkretnie o co mi wtedy chodziło. Był chyba jakiś plot twist, który był moim zdaniem niepotrzebny. Czekaj, wiem chyba! To chyba chodziło o to że są bliźniaczkami tak naprawdę, głupie to

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (3)
StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

Dzień dobry Wam tu, dzień dobry Wam tu, witajcie w niedzielkę, juhuhuhuhu (wyobraźcie sobie, że gra do tego skoczna muzyka)

Odpowiedz
10

D....

Fajna mi niedziela jak jutro rozpoczęcie🥶

Odpowiedz
4
StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

Jude jest matką Jacksa, change my mind

Odpowiedz
7
Penys.Official

Penys.Official

@StaplerGrace 😨💔 złamało mi to serce jak on mógł byc jej starom

Odpowiedz
1
Fantasy_Lenn

Fantasy_Lenn

O MÓJ BOZIU!

Odpowiedz
1
StaplerGrace

StaplerGrace

AUTOR•  

Pytania dla fanów Bungou Stray Dogs!
1) Która postać jest według Was najbardziej niezrównoważona psychicznie, a która najnormalniejsza???
2) Jak Wam się wydaje – mądrzejszy jest Fiodor czy Dazak???

Odpowiedz
6
Lisa_sameQuizy

Lisa_sameQuizy

@StaplerGrace
1) Totalnie nie wiem która postać jest najbardziej niezrównoważona, wszyscy mają po trochu popsutą psychę XD
Najnormalniejszy może być Sigma, zgadzam się z Pingwiniarą i też w sumie Atsushi i… Odasaku był w miarę normalny, był mega super i miał normalne marzenia, czyli zostać pisarzem a nie mordowanie przyjaciół XD
2) Hmm… to jest trudne. Fyodor był bardzo inteligentny i przebiegły ale to Dazak go koniec końców pokonał, nie? Chociaż kto wie jak się sprawy potoczą…
Ale to naprawdę trudne i nie mogę wybrać 😭

Odpowiedz
1
StaplerGrace

StaplerGrace

•  AUTOR

@Lisa_sameQuizy To prawda, że to drugie pytanie jest mega trudne, kto wie, może nawet trudniejsze od pierwszego, także rozumiem, że nie możesz się zdecydować XD

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)