
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×









StaplerGrace
AUTOR•W końcu, wreszcie i nareszcie przeczytałam „Klan Czerwonego Lisa”, czyli 13 tom „Zwiadowców”. Muszę sobie sprawić 14, mimo że ostatnio trochę już wydałam na książki. Ogólnie to część ta była lepsza, niż zapamiętałam. Jedyny minus jest taki, że nie było w niej zbyt wiele ani Halta ani Willa. Oprócz tego w sobotę skończyłam czytać „Pieśń o Achillesie” Madeline Miller. Książka ta ma bardzo głęboką i emocjonalną narrację prowadzoną z perspektywy Patroklosa, co mnie nieco zaskoczyło, ponieważ tytuł sugeruje, że to Achilles jest głównym bohaterem utworu. To jednak oczami Patroklosa widzimy wszystkie wydarzenia, w tym wojnę trojańską, która nie stanowi głównego wątku fabuły, lecz jej tło. Uwielbiam Patroklosa i uważam go za najlepszą postać. Dawno już nie widziałam postaci o równie mocno rozbudowanym profilu psychologicznym i ogólnie charakterze, historii. Achilles też jest spoko, chociaż z czasem zaczął mnie denerwować, ale rozumiem, że taka zmiana w jego charakterze była jak najbardziej konieczna by pchnąć akcję wprzód.
RunWildRunFree
@StaplerGrace chyba "Zaginione historie"
StaplerGrace
• AUTOR@Werewolf. A ja Królowie Clonmelu
StaplerGrace
AUTOR•Działa ktoś na Pintereście obs za obs?
Lisa_sameQuizy
@StaplerGrace OMG Cudowna nazwa
Nie jestem zalogowana na pinterescie ale jak założę to dam Ci od razu obserwację
StaplerGrace
• AUTOR@Lisa_sameQuizy Dzięki 🥰
StaplerGrace
AUTOR•Bardzo serdecznie polecam wszystkim tutaj obecnym jedną z najlepszych użytkowniczek tej strony, czyli osobę o nazwie @aurea aka Nadine aka Cosette aka Luxtelka, ponieważ jest świetna, a dziś obchodzi pierwszą rocznicę konta, więc może dajcie jej z tej okazji obsa lub zróbcie spam serc, a najlepiej to i to 🥰
Pjo
@StaplerGrace o, właśnie, mądre
rosea_
@StaplerGrace dziękuję :3
StaplerGrace
AUTOR•🤪Emotkowa Nominka!🤪
Autorka @Nominki (nie usuwaj)
1. Twoja trzecia emotka pokazuje, gdzie będziesz znajdować się za 20 lat.
~ 🥰
2. Twoja 13 emotka pokazuje, jak zareagujesz na śmierć twojego największego wroga.
~ 😍
3. Twoja 8 emotka zdradzi ci coś na temat twojego przyszłego dziecka.
~ 😯
4. Twoja 20 emotka mówi jak będziesz się czuł we wtorek za miesiąc i pięć tygodni
~🔥
5. Twoja 24 i 34 emotka to emocje, które będziesz odczuwać podczas swojego ślubu.
~😁😈
6. Twoja 10 emotka to danie, które zjesz na pierwszej randce z przyszłym mężem/żoną
~🙊
7. Twoja 29 emotka to twoje zachowanie po powrocie do szkoły
~👑
8. Twoja 16 emotka ukazuje sen, który dzisiaj ci się przyśni.
~👅
Nominuj tyle osób, ile jest liter w słowie emotka!
E- @Pjo
M- @aurea
O- @Pingwiniara.
T- @Lokiswife
K- @mustakissa
A- @ brać kto chce
StaplerGrace
• AUTOR@Spie_z_Lokim_xdd To dobrze, bo chciałam cię nominować, ale nie pamiętałam jaka dokładnie jest twoja nowa nazwa hah
D....
@StaplerGrace Sama czasami zapominam że ją zmieniłam xd
StaplerGrace
AUTOR•NIEDZIELNA DZIESIĄTKA!
Tylko że jako że brakuje mi już pomysłów, to będzie top5 żeńskich postaci z Flanaganverse i top5 męskich postaci z Flanaganverse
Kobiety przodem:
5) Jenny
4) Evanlyn
3) Maddie
2) Lydia
1) Alyss ofc
No i teraz faceci:
5) Stig
4) Hal
3) Will/Horace
2) Halt
1) Gilan
No a najlepszy jest Solny Piotr XD