
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×









Srebrna_Mgla
AUTOR•📱ZABAWA!📱
Podpisz się pod marką swojego telefonu i napisz model
📱 𝐒𝐚𝐦𝐬𝐮𝐧𝐠
@Mglisty_Swit Samsung Galaxy A16
@Srebrna_Mgla Samsung Galaxy A26
@
@
@
@
📱 𝐢𝐏𝐡𝐨𝐧𝐞
@
@
@
@
@
@
📱 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐨𝐥𝐚
@
@
@
@
@
@
📱 𝐇𝐮𝐚𝐰𝐞𝐢
@
@
@
@
@
@
📱𝐎𝐏𝐏𝐎
@
@
@
@
@
@
📱 𝐗𝐢𝐚𝐨𝐦𝐢
@
@
@
@
@
@
📱 𝐌𝐚𝐦 𝐢𝐧𝐧𝐲
@
@
@
@
@
@
Zabrakło @? Dopisz!
Autorka: @Mglisty_Swit (nie usuwaj!)
Mglisty_Swit
@Srebrna_Mgla O BOŻE MASZ MACHING Z MOIM TATĄ 😯
Srebrna_Mgla
• AUTOR@Mglisty_Swit hahah 😅 ciekawie ^^
Nayan._.KitKat
Srebrna_Mgla
AUTOR•Hejoo! <33
Przez następny tydzień mogę być mało aktywna, bo jestem we Włoszech na nartach 🏔❄️
_MuddyWhisker..
@Srebrna_Mgla Fajnie!
Poszarpany_
@Srebrna_Mgla Wow ale super zazdro🥰
Srebrna_Mgla
AUTOR•Hejka!
Ja wczoraj od 23:30 do 3:00 nad ranem odlądałam Oscary 🏆 I boże pierwszy raz oglądałam i mega cię sieszę! To było świetne! I K-pop Demon Hunters dostało dwa oscary — raz za naklepszy film animowany, a raz za najlepszą oryginalną piosenkę, więc no działo się 💞🥳🤩
A wy też oglądaliście?
Zlota_Prega
@Srebrna_Mgla ja ogólnie nie lubię K-POPU ale moje koleżanki go uwielbiają i prawie wszystkie dziewczyny to oglądały i się ponoć (z tego co podsluchalam z ich różów) zachwycały się
Srebrna_Mgla
• AUTOR@Zlota_Prega no właśnie jak był ten KPDH znany to go uwielbiałam (nawet mam koszulke z tym) ale teraz jest dla mnie spoko :)
Srebrna_Mgla
AUTOR•Hejka! Ja teraz wracam do domu🪻💜🐾
— Co tam u was?
___________________________________________
Dzisiaj miałam próbę z egzaminu z matmy (poszło mi lepiej niż poprzednia próba z matmy, ale i tak lekkie gówno), wczoraj miałam z polskiego i jeszcze jutro czeka mnie z angielskiego. To taka „próba generalna” egzaminu.
Trzymajcie za mnie kciuki! 🤞✨️
Zlota_Prega
@Srebrna_Mgla hej! No u mnie dobrze… Jesteś w 8 klasie? Jak tak to współczuję … O, pisze trochę w przeterminowanym czasie!
Srebrna_Mgla
• AUTOR@Zlota_Prega tak w 8 klasie, spoko! 😉