Patryk

Silvermist.

Patryk

Silvermist.

imię: Srebrna Mgła

miasto: Klan Rzeki

o mnie: przeczytaj

508

O mnie

Historia nazw:
• Plusia5
• Warriors_Girl
• Sunny_Whisper
• Srebrna_Mgla
• Silvermist. (aktualna)
❗️Uwaga❗️
Już nie działam obs za obs (mogą być wyjątki, ale bardzo rzadkie)

______________ ♡~~♧>-------------<♧~~♡______________... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Silvermist.

Silvermist.

Jezu moja ✨️KLASA✨️ wymyśliła sobie, żeby w te wakacje się SPOTKAĆ, bo już tęsknią 🙄... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Silvermist.

Silvermist.

AUTOR•  

Zzabawa
💖 Uwielbiam cię
😁Lubię cię
🤮Nienawidzę cię
💔Nie znam cie
Musisz wstawić taka jak emotkę jak bardzo tą osóbe lubisz
@frytasnaaa 😁💖😁💔
@i_love_Nam-Gyu💖💔💔
@itz.FOREST.😁💖
@Mglisty_Swit💖
@Czerwona_Jagoda
@Huntrix_ 😁
@Srebrna_Mgla 💖💖
@
@
@
Nie ma @ dopisz lub idź do twojej klasy
Autorka @frytasnaaa

Odpowiedz
2
Silvermist.

Silvermist.

AUTOR•  

Muszę wam opowiedzieć Story time.
Ogólnie to ja dzisiaj miałam 8 lekcji. I na 7 był WF. oczywiście dzisiaj nie padało i jest ciepło, więc baba stwierdziła, że wyjdziemy na dwór i zagramy w kwadranta i to z chłopakami, (gra że trzeba rzucić piłką i przeniec za ileś punktów pacholi) no i ja najpierw byłam na tym polu do łapania tej pilnlki. A potem rzucałam. No i jak rzucalam te piłkę i pobiegłam do najbliższego pacholka to zachamowałam, bo normalnie biegłam i się wypierd***łam przejechałam na d**** i na rekach chyba z pół metra. Myślę że ten widok był mega zabawny. Ja wstałam w ogóle, ale strasznie mi się w głowie kręciło, więc kucnęłam. Potem powiedziałam pani od WF-u że chcę zejść z boiska. Ale chyba nie dotarłam na trawę obok boiska, bo chyba w trakcie nzaslablambi upadłam. Ogólnie to widziałam mroczki przed oczami, a moje orzyjaciółki mówiły mie, że wyglądałam jak Zombie, byłam strasznie blada. Potem jak zeszłam i usiadłam nic nie słyszałam. W sensie mege mega za mgłą. Pani mi opatrzyła rany na dłoniach (kamyczki powbijały mi się, bo miałam rany z krwią na dłoniach) popiłam wodę (kolezanka mi pożyczyła, bo ja swojej nie miałam) i nie tak teraz nawala kość ogonową (d***) że masakra i szczypią nnie te rany. Potem jak się skończył WF to każdy sie mnie pytał co sie stało. A u lekcje to kilka WOS (sle ta pani też jest od EDB więc wiedziałaby jak zareagowac) i tez sie nnie spytała
Więc naprawdę działo sie dzisiaj sporo. A ja zemdlałam w moim życiu 6 razy, a teraz tak jakby zemdlałam bo przez chwilę nic nie pamiętałam co sie wydarzyło jednego odcinka.
I bardzo nie lubię tego uczucia, kiedy mdleje.
Masakra ogl.

Odpowiedz
4
Silvermist.

Silvermist.

AUTOR•  

Hejka!🍓 🍓Wiesz, że @Huntrix_ niedługo dojdzie do 100 obsów? Może jej pomożesz, byłoby jej miło, bo brakuje jej tylko 11! Pomożesz?🍓 KOPIOWAĆ! To już nie: Jakby co to gdybym dostała obs to napisz liczbę tyle, ile mi brakuje, a nie ciągle 11.

Odpowiedz
2
Silvermist.

Silvermist.

AUTOR•  

Stój! Zabawa!
🐱Stwórz własny klan! 2 i 4 emotka oznaczają, jak będzie się nazywał!🐱
@Mglisty_Swit (🍂🥹) Klan Wzruszonych Liści
@Huntrix_ 😥🍓 Klan smutnych Truskawek (eee)
@Srebrna_Mgl 🐾🐍 Klan Śladów Węża (podoba mi się )
@
@
@
@
@
@
@
@
Zabrakło @? Dopisz!
Autorka: @Mglisty_Swit (kopiować z autorką bo naślę Ciemnego Ogona!)

Odpowiedz
3
Silvermist.

Silvermist.

AUTOR•  

HALLOWEENOWA ZABAWA🎃
Sprawdźmy czy użytkownicy sq w tym roku zbierają cukierki!
Ja zbieram🧡
@Happy_happy_blobsik
@-Eclipse.
@
@
@
@
@
Ja nie zbieram❌
@Srebrna_Mgla
@
@
@
@
Ja nie obchodzę haloween🤞
@.Veralis. :>
@Srebrna_Mgla
@
@
@
Ja jeszcze nie wiem🤨
@frytasnaaa
@
@
@
@
Zabrakło małp?!
Tu masz!
Autorka: Happy_happy_blobsik

Odpowiedz
3