
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×










Bellatrix_Melanie
Z okazji wbicia u ciebie rankingu zrobiłam dla ciebie piosenkę (sory jeśli już ci ktoś taką napisał ja po prostu nie wiem czy taka jest)
🐸🐸Była sobie żabka mała rere kum kum rere kum kum🐸🐸 Co się ploty nazywała rere kum kum bęc🐸🐸Dramy se opisywała rere kum kum rere kum kum🐸🐸I przyjaciół zyskiwała rere kum kum bęc🐸🐸W końcu ploty ranking wbiła rere kum kum rere kum kum🐸🐸była wtedy przeszczęśliwaaa rere kum kum bęc🐸🐸Ploty to jest miła żabka rere kum kum rere kum kum🐸🐸Polecam wam ją do obserwowania rere kum kum bęc🐸🐸
Mam nadzieję ploty że ci się podoba bajo🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸
Autorka : Bellatrix_Melanie (nie kopiuj)
Lafixa
@Bellatrix_Melanie super
Essme
@Bellatrix_Melanie początek też kiedy raz zrobiłam heh
.Adellaine
Gratki rankingu!
Mam dramę
Sharia.
@.Adellaine Jaką? 😏
ullunia
@.Adellaine 😏
ullunia
GRATULACJE RANKINGU ŻABCIU! 💚💚💚🐸🐸🐸
Gwiezdna_Przyjazn
Hej ploty to ja @Mela.. chcę się pożegnać bo narazię odchodzę pa
-Fox.Lili-
żyj ploty ;-;
.Grzyb.
@-Fox.Lili- JEST NA WAKACJACH 👹MÓWIŁA TYSIĄC RAZY
-Fox.Lili-
@.Grzyb. wiem