
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×









Pianus
AUTOR•WAŻNA INFORMACJA!
W związku z ostatnimi traumami, s@m0bójstawmi oraz utratą bliskich wielu osób na świecie organizuję akcję na SQ o nazwie "Nie martw się!"
Akcja ma na celu rozprzestrzenianie pozytywnej energii oraz zmniejszenie ilości hejtu!
Co trzeba zrobić? Stworzyć pozytywny quiz i dodać tag :
#rozprzestrzeniajdobremysli
PROSZĘ, SKOPIUJ TO NA SWÓJ PROFIL, NIECH JAK NAJWIĘCEJ OSÓB SIĘ DOWIE!
Autorka: Czy to ważne?
(@Dogie_Adorable)
podkorny.chrobak
@Pianus meh mniej więcej rozumiem, co autorka ma na myśli i szanuję inicjatywę, ale łatwo powiedzieć komuś, kto cierpi "nie martw się". Przykładowo anhedonia nie jest gorszym dniem albo pesymizmem, tylko chorobą która nie pozwala mózgowi poprawnie funkcjonować.
Pianus
AUTOR•… 😭😭😭😭😭
RIP HELTERUŚ, ŻEGNAJ 💔 DDD:
Pianus
AUTOR•Nominka o osobach z SQ! 👱
Autorka; @._Flower_.
Kopiować z autorką!
❤️Twoja ulu osoba?
Chyba @Bezzebny. (RIP Helter 😭💔)
🩷Twoja znienawidzona osoba?
@ Wsm sama nwm.. chyba nikt, jeśli chodzi o SQ.
🧡Twoja inspiracja?
@ E, nwm
💛Twój idol
Mam kilka, ale jak mam wybrać jednego, to chyba @Bezzebny.
💚Osoba która zmieniała twój profil?
@ W sensie że na lepsze? To nwm wsm @
🩵Top 5?
@Bezzebny.
@Catnapp.
@mustakissa
@PoppyMissy15
No i oczywiście @HerzFox ❤️
(kolejność bez znaczenia, bo nie chciało mi się tego jakoś układać xd. Ale mam jeszcze dużo osób na SQ które też bardzo lubię, więc się nie przejmować 😉).
💙Najlesza osoba do popisania? / Wygadania?
@HerzFox 🥰💗🩵💙💕💋
Nominowane są osoby z pytań i dodatkowo 3 osoby!
@Ivyy.
@.Wojowniczara.
@Jaxxy.
(Jak ktoś już był nominowany, to przepraszam 🥲.
Ukradłam se tą nominkę btw, hehe, co mi tam)
Jaxxy.
@Pianus dzieks za nominke :3
Pianus
• AUTOR@Jaxxy. Spoko loko ☺️
Pianus
AUTOR•🌟Zabawa!🌟
Wybierz swoją pierwszą i trzecią ostatnio używaną emotkę, i stwórz z nich nową nazwę planety!
@Jablko._.Polskie 🌟🍏 Gwiazda zielonojabłkowa (xD)
@mustakissa 😊😉Radość z przymrużeniem oka 😁
@Lelu 🩷😍 sercowa miłość (fajna)
@ihatepipermclean 🍄❤️ grzybek miłości (Bruh)
@Misiu123456 ✨ nawet nwm jak to nazwać xd
@-kotek-puszysty- 🥟🔥Goroncy Pierug (nwm nie umiem nie pamiętam)
@Dogie_Adorable – 🏳️🌈🥹- Wzruszone LGBTQ+ (XD, co to ma być???)
@Feathertail_1234 🦄💙 sercowy jednorożec (xddddd)
@Pianus 🥳😭 Imprezowy Płacz (XDDD, ŻE CO- Ale wsm ciekawe, lol).
@
@
@
@
@
@
@
@
@
@
➡️Autor: @Jablko._.Polskie
Nie używaj, bo po co?
Pianus
• AUTOR@Dogie_Adorable Xdd, piękne 😭🥀.
Jakbym mieszkała na takiej planecie, to normalnie bym chyba nie przeżyła, z powodu jej nazwy XD.
Dogie_Adorable
@Pianus Mimo że jestem demiromantic to też bym nie przeżyla :D XD
Pianus
AUTOR•Zabawa❗️
Wpisz się na listę i napisz „Jestem bardzo” i niech autokorekta dokończy
@Windi._. Jestem bardzo zadowolona i nie mogę sobie przypomnieć o czym mówię (co XD)
@Patykcios_ jestem bardzo zadowolony z tego powodu cieszę się(what)
@Jablko._.Polskie Jestem bardzo dobrze się zapowiada
@black__pink Jestem bardzo zadowolona z Polski? (xD)
@ZweglonaGwiazda jestem bardzo zadowolony z tego co wiem (xdd)
@__Rosa__ Jestem bardzo dumny z siebie że nie jestem sam (xd, wsm…I’m dziewczyna)
@Rozzarzona_Skora29.. Jestem bardzo ciekawa czy to będzie w tym roku (ale co)
@Feathertail_1234 jestem bardzo zadowolona z okazji urodzin (miałam je niedawno xd)
@Pianus Jestem bardzo lubię też pomagać w interesach i nie tylko w przypadku braku możliwości czytania lub oglądania treści zamieszczanych przez użytkowników portalu poza karuzelą Mingle (WHAT 😭🥀)
@
@
@
@
Autorka: @Windi._.
Zabrakło @? Wystarczy dopisać!
Kopiować ❗️