
MadaMalfoy
MadaMalfoy
imię: Magda
miasto: Ostrołęka
o mnie: przeczytaj
9
O mnie
Nazywam się Magda i uwielbiam czytać książki. Moja ulubiona książka to "Harry Potter". Uwielbiam Draco Malfoy'a.
Nie masz jeszcze żadnych kolekcji.


Szybsza, lepsza, wygodniejsza