Patryk

Liza_Pendleton

Patryk

Liza_Pendleton

imię: Elizabeth

miasto: Lilac Bay

o mnie: przeczytaj

30

O mnie

‌Witaj!
Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o mnie i moim profilu, zapraszam do czytania!☺️

🪻Więc najpierw kilka informacji o mnie; nazywam się Liza i znajduję się w przedziale wiekowym 12-16 lat. Lubię czytać słuchać muzyki, robić... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Liza_Pendleton

Liza_Pendleton

Jesteś dobry w tworzeniu grafik, lub po prostu lubisz to robić? Świetnie! @a_s organ... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Liza_Pendleton

Liza_Pendleton

AUTOR•  

Cześć!
– Co tam u was?
– Jak się macie?
– Kiedy ostatnio mieliście na coś wenę?
– Macie jakiś fajny pomysł na quiz?
– Jakie są 3 ostatnie emotki z waszych ostatnio używanych?
– Kim chcieliście być w przyszłości, kiedy byliście w przedszkolu?
Moje odpowiedzi:
– Nic ciekawego.
– Nie najgorzej.
– Kilka godzin temu, ale z powodu kilku komplikacji, szybko się ulotniła.
– Teoretycznie – tak, praktycznie – nie.
– Moje 3 ostatnie emotki z niedawno używanych, to: 🌟😂🤣
– Z tego, co pamiętam, to piosenkarką. Chciałam być kimś jeszcze, ale, nie wiem, co to był za zawód.
Cytat:
"A smart person knows what to say. A wise person knows whether or not to say it."
– Anonim
Dobrej nocy.👋❤️

Odpowiedz
1
a_s

a_s

@Liza_Pendleton Cześć!
– Nie najgorzej.
– Tak średnio.
– Wydaje mi się, że w tą środę.
– 🤭😻😅
– A kim ja nie chciałam być? 😂 Ale chyba tak najdłużej, to przedszkolanką, nauczycielką, bibliotekarką, architektką, piosenkarką i sprzedawczynią.
Szkoda, że wena szybko Ci uciekła…
O, ja też!
Dziękuję i nawzajem!

Odpowiedz
1
Liza_Pendleton

Liza_Pendleton

AUTOR•  

Witajcie!
Wróciłam!☺️ Znów nie było mnie przez 2 tygodnie, ale ilość nauki, kartkówek i sprawdzianów sprawiła, że po prostu i zwyczajnie nie miałam czasu…😒 Ale, najważniejsze, że teraz mam go trochę więcej – jestem chora i nie muszę chodzić do szkoły.
Przejdźmy do pytanek.🤭
– Jaki macie humor?
– Jak się czujecie?
– Co porabiacie?
– Wydarzyło się u was coś ciekawego podczas mojej nieobecności?
– Jakie są wasze ulubione kwiaty?
– Jaki film ostatnio oglądaliście? Podobał wam się?
Moje odpowiedzi:
– Akurat dziś mam dobry humor, mimo pewnej…frustrującej sytuacji…😊
– Jak na bycie chorą, to nawet dobrze.😁
– Słucham muzyki.😌
– Dostałam 3 świetne książki.🤩
– Uwielbiam hiacynty i kwiaty bzu. Oraz kwiaty wiśni.🪻🌸
– Ostatnio oglądałam film "Enola Holmes 2" i bardzo mi się on spodobał.
Cytacik:
"Create the highest, grandest vision possible for your life, because you become what you believe."
– Oprah Winfrey

Miłego popołudnia!❤️👋

Odpowiedz
1
Liza_Pendleton

Liza_Pendleton

•  AUTOR

@a_s Miło mi to słyszeć!😌
Tak! Te kwiaty są super! (I właśnie się zorientowałam, że zapomniałam dopisać mojej odpowiedzi do tego pytania!🙈)
Oo! Nie oglądałam Harry'ego Pottera, ale fajnie, że film ci się spodobał.😁
Ehhh… Chodzi o nasz "kochany" projekcik…🙄
Tytuły tych książek, to "Sprawa złowieszczych bukietów", "Sprawa osobliwego wachlarza" i "Sprawa brawurowej ucieczki". Mogą brzmieć dziwnie i zabawnie, ale książki są (moim zdaniem) warte przeczytania. :)
❤️❤️❤️

Odpowiedz
1
a_s

a_s

@Liza_Pendleton (Zdarza się, hah)
Aaa, to wszystko rozumiem… 😒
No to super! Mam nadzieję, że Ci się spodobają, miłego czytania!

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
a_s

a_s

▬▬▬.◙.▬▬▬
═▂▄▄▓▄▄▂
◢◤ █▀▀████▄▄▄◢◤
█▄ █ █▄ ███▀▀▀▀▀▀╬
◥█████◤
══╩══╩═
╬═╬
╬═╬
╬═╬ Hej! Przyleciałem tu, żeby
╬═╬ powiedzieć ci, że
╬═╬ jesteś wspaniały/a
╬═╬☻/
╬═╬/▌
╬═╬/ \
KOPIOWAĆ NA POROFILKI WSPANIAŁYCH OSÓB!
Autor: @Whitey2002

Odpowiedz
1
Liza_Pendleton

Liza_Pendleton

•  AUTOR

Trochę spóźnione podziękowania, ale i tak, bardzo mi miło, że o mnie pomyślałaś. Ty też jesteś wspaniała!❤️☺️

Odpowiedz
1
a_s

a_s

@Liza_Pendleton Nie ma za co!
Dziękuję!!! 🩵

Odpowiedz
1
Liza_Pendleton

Liza_Pendleton

AUTOR•  

Hej!
– Jak się dziś czujecie?
– Co porabiacie?
– Idziecie jutro do szkoły (jeśli tak, to, na którą?), czy macie dzień wolny?
– Jaki przedmiot jest dla was najnudniejszy?
– A jaki najbardziej was interesuje?
– Co wolicie tworzyć; quizy (bez miniaturek) czy miniaturki?
Moje odpowiedzi:
– Może być. :)
– Uczę się… I, łagodnie rzecz ujmując, trochę się rozpraszam.
– Tak, niestety nie mam wolnego i idę na ósmą.
– Chyba biologia i geografia.
– Lubię historię, chemię i niemiecki.
– Chyba z zasady mam większą wenę na miniaturki.
Cytat na dziś:
"Great things never came from comfort zones."
– Anonim.
Dobrej nocy!

Odpowiedz
1
Liza_Pendleton

Liza_Pendleton

•  AUTOR

@a_s Hej!
Tak.😅
To niedobrze.😟
Zdrowiej szybko.❤️
Zgadzam się.
Ooo! No proszę! Czyżbyś jednak zamierzała posłuchać rodziców w tej kwestii…? ;)
Racja. :)
Jest całkiem ciekawy.
❤️

Odpowiedz
1
a_s

a_s

@Liza_Pendleton Postaram się, hah
Może, może… Nie wiem, już sama głupia jestem… 🙈 Teoretycznie mam jeszcze trochę czasu, heh…

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
a_s

a_s

To jest dynia →→→ 🎃
🍂Dynia przychodzi tylko na najlepsze profile <3🍂
🕸️Jeśli dynia pojawiła się na twoim profilu, oznacza to, że masz jeden z najlepszych profili na tej stronie!🕸️
✨Wyślij to na najwspanialsze profile na tej stronie!✨
⚜️Autorka: @Harcerka_je_szyszki ⚜️

Odpowiedz
1
Liza_Pendleton

Liza_Pendleton

•  AUTOR

@a_s Dziękuję!❤️❤️❤️
Skopiowałabym i wysłałabym na twój profil, ale nie chcę zaśmiecać. W każdym razie, zasługujesz na dynię. I brawo dla osoby, która już ci ją wysłała.❤️

Odpowiedz
1
a_s

a_s

@Liza_Pendleton Nie zaśmiecałabyś, możesz spokojnie wysyłać (oczywiście nie zmuszam). 😉

Odpowiedz
1