
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×




..Osamu.Dazai..
AUTOR•⋆꙳•̩̩͙❅*̩̩͙‧͙ ‧͙*̩̩͙❆ ⋆꙳•̩̩͙❅*̩̩͙‧
🖤🎧Dzień dobry!🎧🖤
╰──────────────╮
𖹭~ Co robicie?
☾~ Jak się czujecie?
𖹭~ Już po śniadaniu?
☾~ Jakieś plany?
𖹭~ Idziecie dziś do szkoły?
╰──────────────╮
⋆꙳•̩̩͙❅*̩̩͙‧͙ ‧͙*̩̩͙❆ ⋆꙳•̩̩͙❅*̩̩͙‧͙ ‧͙*̩̩͙❆ ͙⋆꙳•̩̩͙❅*̩̩͙‧͙ ‧͙*̩̩͙❆ ͙͛ ˚₊⋆
🖤~Moje odpowiedzi~🖤
🎧~Przeglądam sameQuizy
🖤~ Myślę, że jest w porządku.
🎧~ Nie
🖤~ Chyba tylko posprzątać wreszcie w pokoju i skończyć rysunek.
╰──────────────╮
🖤🧸~Miłego dnia, misie~🧸🖤
Meayeonka
@..Osamu.Dazai.. hejcia
Siedzę na Sq
Dobrze
Tak
Nie
Niestety ale tylko 3 dni <33
Miłego!
DIN0
@..Osamu.Dazai.. dzien dobry!!!1
Lezakuje sb
Ano super jest okok
Neeii
Obijac sie 😋
Nke
Dzk nawzaajeeem!!!
..Osamu.Dazai..
AUTOR•Ogolnie szykuje sie Quiz z Blue Lock jakby to komus bylo potrzebne czy cos
..Osamu.Dazai..
AUTOR•Japrdl przegladam te stare Quizy swoje i powiem wam że zawiało cringe'em. JAPIDI KIEDY JA TO PISAŁAM 😭😭
Patrząc na błedy jakie ja tam popelniałam to sie dziwie ze z klasy do klasy zdawalam XDDD
W ogóle pierwszy wpis który nie jest treścią "Dzien dobry! Co u was?"
I szczerze jestem z siebie mega dumna teraz.
Przełamałam schemat 💪🏻💪🏻
..Osamu.Dazai..
AUTOR•⋆꙳•̩̩͙❅*̩̩͙‧͙ ‧͙*̩̩͙❆ ⋆꙳•̩̩͙❅*̩̩͙‧͙ ‧͙*̩̩͙❆ ͙⋆꙳•̩̩͙❅*̩̩͙‧͙ ‧͙*̩̩͙❆ ͙͛ ˚₊⋆
🖤🎧Dzień dobry!🎧🖤
╰──────────────╮
𖹭~ Co robicie?
𖹭~ Jak się czujecie?
𖹭~ Już po śniadaniu?
𖹭~ Jakieś plany?
𖹭~ Idziecie do szkoły?
╰──────────────╮
⋆꙳•̩̩͙❅*̩̩͙‧͙ ‧͙*̩̩͙❆ ⋆꙳•̩̩͙❅*̩̩͙‧͙ ‧͙*̩̩͙❆ ͙⋆꙳•̩̩͙❅*̩̩͙‧͙ ‧͙*̩̩͙❆ ͙͛ ˚₊⋆
🖤~Moje odpowiedzi~🖤
🎧~Przeglądam sameQuizy
🖤~Całkiem dobrze
🎧~Nie
🖤~ Chyba posprzątac na biurku i porysować bo mam wenę
🎧~Tak
╰──────────────╮
🖤🧸~Miłego dnia, misie~🧸🖤
..Wei.Wuxian..
@..Osamu.Dazai.. hej 🌸
Siedzę
Nawet dobrze
Tak jakby
Nie wiem
No kilka minut temu wróciłam
Też miłego
..Osamu.Dazai..
AUTOR•⋆꙳•̩̩͙❅*̩̩͙‧͙ ‧͙*̩̩͙❆ ⋆꙳•̩̩͙❅*̩̩͙‧͙ ‧͙*̩̩͙❆ ͙⋆꙳•̩̩͙❅*̩̩͙‧͙ ‧͙*̩̩͙❆ ͙͛ ˚₊⋆
🖤🎧Dzień dobry!🎧🖤
╰──────────────╮
𖹭~ Co robicie?
𖹭~ Jak się czujecie?
𖹭~ Już po śniadaniu?
𖹭~ Jakieś plany?
𖹭~ Polecacie jakąś piosenkę?
╰──────────────╮
⋆꙳•̩̩͙❅*̩̩͙‧͙ ‧͙*̩̩͙❆ ⋆꙳•̩̩͙❅*̩̩͙‧͙ ‧͙*̩̩͙❆ ͙⋆꙳•̩̩͙❅*̩̩͙‧͙ ‧͙*̩̩͙❆ ͙͛ ˚₊⋆
🖤~Moje odpowiedzi~🖤
🎧~ Przeglądam sameQuizy
🖤~ Całkiem dobrze
🎧~ Nie
🖤~ Nie
🎧~ Disease od Lady Gagi
╰──────────────╮
🖤🧸~Miłego dnia, misie~🧸🖤
.-Livencjusz-.
@..Osamu.Dazai.. Dobroye utro ✨
Leżę i ogólnie na telefonie siedzę
Jeszcze nie bo nie chce mi się wstać
Żadnych
Impostor Syndrome // American boy // Sailor song
Miłego dnia :3