Patryk

edyta.zre.maslo

Patryk

edyta.zre.maslo

imię: w nicku jest xd

miasto: kiełbasolandia

www: youtube.com

o mnie: przeczytaj

74

O mnie

Disclaimer: NIE ROBIĘ OBS ZA OBS

Spis treści:
🍞 O mnie
🧈 Fandomy
🥚 Mój krąg (z tych co mają SQ)
🍙 DNI
🥜 Infodumping
🥑 Ulubiona muzyka
🥔 Linki
🥟 Parę inside joke-ów bo tak lmao

[OSTATNIA AKTUALIZACJA: 14 czerwca 2026]

🍞
-... Czytaj dalej

Ostatni wpis

edyta.zre.maslo

edyta.zre.maslo

💙˚₊‧✮⋆ 𝐿𝐸𝒯𝒩𝐼𝒜 𝒩𝒪𝑀𝐼𝒩𝒦𝒜 ⋆✮‧₊˚💙 Autorka: @Lelu Nominował/-a: uznajmy że @Kratofelek_X... Czytaj dalej

Ulubieni

edyta.zre.maslo nie ma ulubionych autorów

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

edyta.zre.maslo

edyta.zre.maslo

AUTOR•  

https://tanuki.pl/profil/xjamprisma założyłem sobie profil na stronie na którą rejestruje się dziennie trzy osoby max XD

Odpowiedz
1
edyta.zre.maslo

edyta.zre.maslo

AUTOR•  

1000 punktów :fire:

Odpowiedz
1
edyta.zre.maslo

edyta.zre.maslo

AUTOR•  

play mi się autyzmuje, godzinę prawie pobieram i nawet połowa pierwszego z dwóch elementów mi się nie pobrała. tak to jest jak ma się akustyczny ruter i pobiera się 40 gb naraz xd

Odpowiedz
3
edyta.zre.maslo

edyta.zre.maslo

•  AUTOR

to by się kvrwa w moim poprzednim telefonie nie zmieściło xdddd

Odpowiedz
1
edyta.zre.maslo

edyta.zre.maslo

AUTOR•  

pozdro właśnie mi się cs2 pobiera

Odpowiedz
2
-Fox.Lili-

-Fox.Lili-

@Multi_VERS4L oo to fajnie polecam mega fajny imo

Odpowiedz
1
PolakKoliber

PolakKoliber

Heja. Chcesz mnie dodać znów na dc? czy moze lepiej nie?

Odpowiedz
1
edyta.zre.maslo

edyta.zre.maslo

•  AUTOR

holi szit zapomnialem

juz dodaje

Odpowiedz
edyta.zre.maslo

edyta.zre.maslo

•  AUTOR

aha nie akceptujesz to nvm

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (3)