Patryk

edyta.zre.maslo

Patryk

edyta.zre.maslo

imię: w nicku jest xd

miasto: kiełbasolandia

www: youtube.com

o mnie: przeczytaj

74

O mnie

Disclaimer: NIE ROBIĘ OBS ZA OBS

Spis treści:
🍞 O mnie
🧈 Fandomy
🥚 Mój krąg (z tych co mają SQ)
🍙 DNI
🥜 Infodumping
🥑 Ulubiona muzyka
🥔 Linki
🥟 Parę inside joke-ów bo tak lmao

[OSTATNIA AKTUALIZACJA: 14 czerwca 2026]

🍞
-... Czytaj dalej

Ostatni wpis

edyta.zre.maslo

edyta.zre.maslo

💙˚₊‧✮⋆ 𝐿𝐸𝒯𝒩𝐼𝒜 𝒩𝒪𝑀𝐼𝒩𝒦𝒜 ⋆✮‧₊˚💙 Autorka: @Lelu Nominował/-a: uznajmy że @Kratofelek_X... Czytaj dalej

Ulubieni

edyta.zre.maslo nie ma ulubionych autorów

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

edyta.zre.maslo

edyta.zre.maslo

AUTOR•  

Zabawa!
Robimy historie!
Każdy daje 1 zdanie które będzie dotyczyło 3 i 5 emotki. Daje przykład jak to ma wyglądać.
Ale uwaga! Zdania mają się zlewać a nie np. Był sobie pies. Wata cukrową miała waniliowy smak.

@Lilia_Cat 💀❄️ Dziś było tak zimno że czułam że umrę.
@PotatoKratcy 🪗🥔 Wtedy podszedł do mnie akordeonista i poczęstował mnie ciepłym pieczonym ziemniakiem
@official.mva 😉🎵 po czym puścił mi oczko i zaczął grać muzykę
@
@
@
@
@
@
Zabrakło małp? Nie krępuj się, bierz!
Autorka @Lilia_Cat
Kopiować z autorką albo dostaniesz 20 od-obsów!

Odpowiedz
1
edyta.zre.maslo

edyta.zre.maslo

AUTOR•  

rebrand niedługo

Odpowiedz
2
edyta.zre.maslo

edyta.zre.maslo

AUTOR•  

macie moją playlistę do śmieszkowania bo groszek https://open.spotify.com/playlist/3qqEpZM2UtRZ95o8Ct8qNX?si=c4f7b64895384c81

Odpowiedz
2
edyta.zre.maslo

edyta.zre.maslo

AUTOR•  

kolejna zmiana szaty graficznej mimo że poprzednia nie wytrzymała pół miesiąca nawet xd

Odpowiedz
2
edyta.zre.maslo

edyta.zre.maslo

AUTOR•  

at this point sq to pierdzielony ADWARE, nawet na ODPOWIEDZIACH mi sie reklamy pojawiaja 😭

Odpowiedz
3